Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2019/20


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

No to jest wisienka na torcie kilkuletniego serialu pod tytułem "Trust The Process".

W pierwszym sezonie zginął ulubieniec fanów, ser Nerlens. W drugim pożegnaliśmy ser Jahlila, następnie na łono Abrahama poszedł ser Markelle... W międzyczasie los okazał się mało łaskawy dla innych postaci drugiego planu: ser Dario NaSaaric, czy ser RoCo Sifredi. 

Dziś miał miejsce ostatni odcinek. O ile zakończenie (maks dla Simmonsa) było oczywiste, to ser Tobajasem poprawionym ser Horfordem jako finał "TDP" jest kompromitujące. 

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2019 o 00:21, dannygd napisał:

To się fachowo chyba nazywa "bad frame" jak na C. On większość kariery grał jako F, a nawet czasem Point, stąd dobrze gra piłka ale nie ma typowej budowy pod grę na C wyrobionej, inny rozkład masy (choć Embiid nie jest ile style C to jednak kuper i biodra ma jak kiedyś nowocześni C w stylu The Dream), więc raczej vs typowy Big C lepszy był nawet Emeka Okafor. 

Jak piszesz, nawet nie to, że on źle zagra w D, ale będzie tak wymęczony rywalizacja że potem traci za dużo po drugiej stronie parkietu.

w gwoli ścisłości via bbref - większość kariery grał jako C, 55%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lu- napisał:

Dziś miał miejsce ostatni odcinek. O ile zakończenie (maks dla Simmonsa) było oczywiste, to ser Tobajasem poprawionym ser Horfordem, zakończenie "TDP" jest kompromitujące. 

Lu,  widze że nie sluży Ci siedzenie w klimacie chłodnej Minnesoty.

Zbudowanie contendera z 2 młodymi allstarami to jest calkiem spoko rezultat przebudowy. Sam wiesz, że picki w drafcie cięzko zamienić na choćby PO team, a wyglada na to, że 2-3lata będziemy bić się spokojnie o finały, a jeszcze mamy na tyle młody roster, że można liczyć na jakiś breakout. 

Jebać juz tam MCW, Noela, Jahlila. Dla mnie Fultz to fuckup, fuckupow bo zmarnowalismy wysoki pick + asset, a nic w drugą stronę nie przszło. Ponoc MF jest zdrowy i trenuje ostro cale lato. No zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Julius napisał:

Lu,  widze że nie sluży Ci siedzenie w klimacie chłodnej Minnesoty

Zdradzę Ci w tajemnicy, że nigdy tam nie byłem. Ponadto, co jak co, ale kibicem sukcesu mnie nie nazwiesz. 

Drugi raz w ostatnim czasie odpisujesz na to, co napisałem i znów mi się wydaje, że odczytujesz coś innego niż to, co wyświetla ekran. Przecież nie napisałem, że Fultz, Okafor, czy Noel to ligowi kozacy. No gdzie???! 

Chodzi o to, co - jak mi się wydawało, jest łatwo wnioskowalne z treści mojego posta - że wpakowanie się w tak monstrualne kontrakty, niezasługujących zawodników jak Al i Tobajas, to słabiutkie zakończenie kilkuletniej sagi "TDP". 

Z tym contenderem też sugerowałbym Ci nie łykać pięciu Braveranów na raz, gdyż fundament Twojej skóry na niedźwiedziu, którą już zdążyłeś podzielić, pokroić i odprawić, to zdrowie Joela. Obecnie temat nieco przysechł z uwagi na to, iż Embiid grał sporo w ostatnich dwóch sezonach, ale w obliczu niedawnego wysypu poważnych kontuzji, sugeruję kubełek zimnej wody na Twoją rozgrzaną od filadelfijskiego słońca głowę 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, memento1984 napisał:

No nic, proces zakonczony, pierscionka z tego nie bedzie [*]

Wazne ze Cavs ida na mistrza u bukow, obserwatorow, czlonkow e nba i popierdolcow co wbijaja w kazdy temat i pierdola smuty, bo o ich klubie można napisać jedno. Pośmiewisko w skali ligii.

Cavs bez LBJ to taki sam syf jak i NYK. A tym drugim chociaż od dawna nie ustawiono losowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KeepItDirty napisał:

Wazne ze Cavs ida na mistrza u bukow, obserwatorow, czlonkow e nba i popierdolcow co wbijaja w kazdy temat i pierdola smuty, bo o ich klubie można napisać jedno. Pośmiewisko w skali ligii.

Cavs bez LBJ to taki sam syf jak i NYK. A tym drugim chociaż od dawna nie ustawiono losowania.

Rozumiem, ze jestes z klanu tych “popierdolcow”, weszacych spisek w losowaniach ? Mam nadzieje, ze ci ulzylo. Ben Simmons za 170 baniek to naprawde sympatyczny kontrakt obok maxa dla Harrisa - przyszlosc wyglada kolorowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowie to zdrowie tego nei przeskoczymy nigdy. LeBronów w lidze wielu niestety nie ma.
Sezony są wyniszczające - stawy, ACLe i achillesy czasami puszczają. 

Receptą jest load managment i jeśli coś Biidowi może pomóc to obecnność quality big jakim jest Hordord i rozsądne zarządzenie jego czasem gdy. Nic więcej. 

Ostatnio na jakimś insta story widziałem Biida bez koszulki i pojawiły sie u niego jakies rysy 6packa, co by znaczyło, że za dietę też się trochę wziął.

oooo tutaj jest:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2019 o 13:38, memento1984 napisał:

Rozumiem, ze jestes z klanu tych “popierdolcow”, weszacych spisek w losowaniach ? Mam nadzieje, ze ci ulzylo. Ben Simmons za 170 baniek to naprawde sympatyczny kontrakt obok maxa dla Harrisa - przyszlosc wyglada kolorowo.

Nie zrozumiales aluzji. Tak po prawdzie nie chce pisac publicznie, ale za czasow LBJ w Cavs milo bylo czytac Twoje posty. Jeszcze zanim sie tu zarejestrowalem. Ale ostatnio serio dorzucasz trzy grosze krytykujac kazdy zespol. Boli odejscie LBJ bo sam mu kibicuje od 2003 roku, ale doslownie wchodzisz w tematy innych teamow (chocby Lakers) I tylko piszesz negatywne rzeczy. A Ci Sixers z tym zalosnie przeplaconym Simmonsem byli o jeden glupi, przypadkowy, fartowny, losowy, komiczny rzut o awansu do finału, gdzie także mieli szansę wygrać z GSW. A jednocześnie w temacie swojego zespołu jesteś aż nadto cichy coś ostatnio. Trochę obiektywizmu. Bo naprawdę trochę czasu temu pisałeś inaczej i było to fajne i z pożytkiem dla forum. Teraz ziejesz jadem wierząc, że Cavs to dno bez szans na szybki awans w hierarchi ligii. Smutne ale przelknij to i nie jedź po innych zespołach, które są w czubie ligii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KeepItDirty napisał:

Nie zrozumiales aluzji. Tak po prawdzie nie chce pisac publicznie, ale za czasow LBJ w Cavs milo bylo czytac Twoje posty. Jeszcze zanim sie tu zarejestrowalem. Ale ostatnio serio dorzucasz trzy grosze krytykujac kazdy zespol. Boli odejscie LBJ bo sam mu kibicuje od 2003 roku, ale doslownie wchodzisz w tematy innych teamow (chocby Lakers) I tylko piszesz negatywne rzeczy. A Ci Sixers z tym zalosnie przeplaconym Simmonsem byli o jeden glupi, przypadkowy, fartowny, losowy, komiczny rzut o awansu do finału, gdzie także mieli szansę wygrać z GSW. A jednocześnie w temacie swojego zespołu jesteś aż nadto cichy coś ostatnio. Trochę obiektywizmu. Bo naprawdę trochę czasu temu pisałeś inaczej i było to fajne i z pożytkiem dla forum. Teraz ziejesz jadem wierząc, że Cavs to dno bez szans na szybki awans w hierarchi ligii. Smutne ale przelknij to i nie jedź po innych zespołach, które są w czubie ligii. 

Liga sie zrobila ciekawsza, plaska. Ale to glownie rezultat oslabienia contenderow i lepszej dystrybucji talentu. Nieltore druzyny zrobily naprawde slaby offseason kadrowo, sixers, celtics, toronto. Wydawalo mi sie ze to fakty i tyle. Po takich “hurra” sezonach wchodzi szpila i tyle. Na cavs z watkiem jeszcze poczekam bo mi moga nadal pieknego kevina  oddac, a tak ogolnie to spogladam pozytywnie w przyszlosc bo podraftowali wyjatkowo ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, KeepItDirty napisał:

A Ci Sixers z tym zalosnie przeplaconym Simmonsem byli o jeden glupi, przypadkowy, fartowny, losowy, komiczny rzut o awansu do finału, gdzie także mieli szansę wygrać z GSW. 

Ooo, nie wiedziałem że Paul George udziela się na naszym forum. I rozumiem że Bucks w ECF byli formalnością? Nie no nie powiem cholernie dobry z Ciebie analityk. Ale odpuszczając sobie już te uprzejmości to Phila zmarnowała to offseason. Nie było o no jakieś okropne ale jednak Harris 180/5, Horford 109/4 to nie są dobre kontrakty. Simmons na chwilę też jest przepłacony ale on może się rozwinąć. Poza tym ok, skoro Phila stwierdziła że weźmie Horforda i będą grali Twin Towers to po co im Harris? On jest dobry jako PF ale nie jako SF. Sam duet Embiid-Horford to defensywne monstrum pod koszem (pytanie jak sobie poradzą z smallbalowymi ustawieniami) ale w ataku to taki średni fit. Obaj panowie potrafią w rzuty za trzy ale raczej nie są oni w tym aspekcie na tyle dobrzy by pod koszem było miejsce na Embiida/Horforda i Simmonsa. No cóż jak dla mnie jest tu masa znaków zapytania.

PS Tak, zdaję sobie sprawę że Oklahoma miała nie lepszy offseason ale argumentacja "a u was murzynów biją" nie jest najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KeepItDirty napisał:

A Ci Sixers z tym zalosnie przeplaconym Simmonsem byli o jeden glupi, przypadkowy, fartowny, losowy, komiczny rzut o awansu do finału, gdzie także mieli szansę wygrać z GSW.

Jeżeli ktoś oglądał serie Raptors vs Sixers to zauważył ,że komiczny rzut KL był przy remisie 90-90 i w najlepszym dla 76 przypadku był by OT i Raptors by i tak wygrali G7.Dodatkowo ten kto nie oglądał to pierdoli głupoty o awansie do finału z GSW , a ten kto oglądał to wie że to był półfinał konferencji i w najlepszym wypadku Sixers by mogli zagrać w finale konferencji z Bucks i mieli szanse powalczyć o finał NBA .Mieli szanse z Bucks w czasie przeszłym ,bo w tym off season znacznie się osłabili i bez Butlera i JJ Redicka to są już tylko popłuczyny po ekipie Philly z zeszłego sezonu i Bucks są już poza ich zasięgiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miejsce JJa przyszedł Richardson ktory overall jest chyba jednak nieco lepszym graczem 

Butler jest niedoceniany ale przyjscie Ala jednak rozwiazuje najwiekszy problem zeszlego sezonu (a przynajmniej po) czyli brak backupu dla embiida

 

Horforda fanem wielkim nie jestem ale jak tutaj Saric wygladal momentami jak jakis kozak grajek (przynajmniej w oczach fanow sixers, dla mnie zawsze byl overrrated :D) to i o horforda w ofensywie nie ma co sie martwic

 

do tego znacznie lepsza lawka (KOQ super backup, brak TJa, potencjalnie dobry roles w postaci Thybulle czy podpisanie Neto ) no i Simmons ktory ponoc  mocno pracuje nad rzutem (a jakby nie bylo tutaj postepow to watpie aby tobias sam z siebie wspominal o tym + inni mniej wiecej potwierdzaja) wiec z rzutem czy bez nadal przeciez moze byc  lepszy niz w zeszlym sezonie bo ma w koncu 23 a nie 32 wiosen na karku a za all-nba ma jakies 30mln wiec jednak wypada (a dlugo czekac aby zobaczyc czy cos tam ruszylo  nie  trzeba bedzie bo ma grac w tych sparingach australii  w polowie sierpnia)

 

 nie wiem czy ten roster jest lepszy od tego z zeszlego roku - tutaj sporo zalezy od simmonsa i ławki, ale nawet jak przyjmiemy ze sixers sie oslabili to i tak w mniejszym stopniu niz celtics raptors i co najwyzej porownywalnie z bucks

 

czyli jednak mimo wszystko to na lipiec 2019 wyglada na to ze maja wieksze szanse  na finaly i sam tytuł niz w kwietniu 2019 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem twierdzenie ,że 76 wzmocnili skład względem zeszłego sezonu to zwyczajne zaklinanie rzeczywistości, podobne do Sixers byli o jeden szczęśliwy rzut Kawhi Leonarda od wygrania mistrzostwa NBA,olimpiady,US Open w tenisa i golfa,America Got Talent, American Ninja Warrior,Family Feud i wszystkiego co się tylko da wygrać. Przecież Butler to jeden z topowych graczy NBA, potrafił kilka ważnych meczy przejąc i wygrać niemal w pojedynkę zarówno w Sixers jak i T-Wolves ,a Horford  przy całym szacunku do jego osiągnięć to nie jest ta sama półka co Jimmy tylko o wiele niższa.Tak samo JJ Redick  w kilku meczach jakie oglądałem potrafił przechwycić momentum i dać Sixers potrzebne punkty i nie jestem pewien czy Josh Richardson to pełnowartościowy ekwiwalent JJ.To że 76 mają trzech legitnych Centrów to nie jest dzisiaj recepta na wygranie pierścieni trochę(o jakieś 20 lat) za późno tym bardziej kiedy na wypłaty tych 3 Centrów idzie w pizdu pół  salary capu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, mayor napisał:

Tak samo JJ Redick  w kilku meczach jakie oglądałem potrafił przechwycić momentum i dać Sixers potrzebne punkty i nie jestem pewien czy Josh Richardson to pełnowartościowy ekwiwalent JJ

JJ potrafił też grubo zmienić momentum w drugą  stronę, kiedy atletyczni guardzi katowali go niemiłosiernie. Cudnie patrzyło się na niego w RS, ale w PO bywał niegrywalny.
Horford jest o wiele półek poniżej Jimmiego? Big Al to wieloletnia ostoja PO teamów, które w PO szły zazwyczaj  głęboko. Czy to samo możesz powiedzieć o Jimmym? Big Al ma dużo większy impact w obronie + jest lepszym spot up shooterem i może rozciągać grę. 

Jimmy Butler był kozakiem, który nie został wkomponowany w zespół - bo granie na niego iso ball w 4Q to nie jest team basket. Na parkiecie gryzł się i z Harrisem i z Simmonsem. Tzn  talent wise oczywiscie było super, ale nie bez powodu Tobiasowi mocno poleciały procenty choćby ze spot up, a Simmons off ball był właściwie bezużyteczny w ataku. 

Sixers są teraz dużo lepiej zbalansowani, mają dużo lepszych obrońców na obwodzie, mogą dać dużo więcej piłki Harrisowi zamiast robić z niego rolesa za 5 baniek. 
Sixers stawiają na swoje młode gwiazdy i stwarzają im możliwie optymalne warunki by tym razem to oni ciągnęli wózek, bo bez Butlera będzie łatwiej i Biidowi i Simmonsowi i Harrisowi. To Oni muszą zrobić step up w ataku i to od nich zależne są przyszłe sukcesy Sixers - nie od Jimmiego Butlera. 

W serii z Raps nie przegralismy jednymm rzutem - przegraliśmy bo mieliśmy zajechanego, niezdrowego Embiida bez któreego (a z Jimmym) ten zespół w RS nie istniał. Lekarstwem na to ma szansę być Big Al, elitarna obrona i możliwość swithcowania właściwie wszystkich i wszystkeigo. 

Jeżeli zdrowie dopisze to obstawiam w tym roku 60W , dużo przyjemniejszy dla oka i dla serca basket. 

20 godzin temu, mayor napisał:

To że 76 mają trzech legitnych Centrów to nie jest dzisiaj recepta na wygranie pierścieni trochę(o jakieś 20 lat) za późno tym bardziej kiedy na wypłaty tych 3 Centrów

a kto jest tym trzecim, legitnym centrem, na którego idzie tyle kasy? 
Embiid to 1, Horford to PF
Masz na myśli Quinna na minimum? Czy Boldena na rookie kontrakcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny offseason u Sixers pod znakiem ''czy nasza gwiazda/topowy prospekt nauczy się rzucać?".

Mechanika rzutu Bena Simmonsa na dwóch twittach (tak, to ten sam rzut, i tak, koleś rzuca lewą ręką)

 

To nie fake, to z tego filmiku

Ogólnie, wiadomo, mam zawodników, których bardzo lubię, jak każdy, ale raczej zachowuję obiektywizm, bo jak ktoś mnie rozczarowuje - to mnie k**** rozczarowuje i nie muszę tego relatywizować.

I Simmonsa mocno chwaliłem jako rookiesophomore'a - bo było za co - ale drugi sezon bez jakiegokolwiek progresu to będzie cholernie duże rozczarowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • matek zmienił(a) tytuł na Philadelphia 76ers 2019/20
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.