Skocz do zawartości

FA/Trades Anno Domini 2019/2020


dannygd

Gdzie pójdą gwiazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie zagra Durex?

  2. 2. Co zrobi Irving?

  3. 3. Davis pójdzie w dealu do...


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 30.06.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, RappaR napisał:

Bo nie wiadomo wtedy było czy DMC będzie dobry czy c***owy.
Obecnie już znamy odpowiedź. 

Tak bo zaraz po ciężkiej kontuzji powinien grać od razu na tym samym poziomie co wcześniej. Taki Paul George swoje pierwsze mecze po kontuzji zagrał na wybitnym poziomie. Tylko emeryt Cousins wiadomo że się zupełnie stoczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gregorius napisał:

Tak bo zaraz po ciężkiej kontuzji powinien grać od razu na tym samym poziomie co wcześniej. Taki Paul George swoje pierwsze mecze po kontuzji zagrał na wybitnym poziomie. Tylko emeryt Cousins wiadomo że się zupełnie stoczył.

on w ostatnim regular grał właściwie na swoim normalnym poziomie (biorąc poprawkę na minuty). trochę niższy volume, ale lepsza skuteczność. problem w tym, że Cousins to po prostu słaby zawodnik. no ale może pod LeBronem w końcu rozwinie skrzydła, bo nie będzie dostawał piłek po to, aby klepać i je tracić. jeśli więc skupi się na byciu finisherem + defensywa, to będzie super, ale jeśli nadal będzie próbował w swoim stylu to koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Jendras, to jak Ty oceniasz te ruchy? Sorry, jak coś przegapiłem.

Przegapiłeś - nawet Cię zacytowałem. ;]

W skrócie - jak na zaistniałą sytuację i to co było na rynku - bardzo solidnie. Na pewno lepiej, niż się spodziewałem w takiej sytuacji (a byłem przerażony tym, co wymyślą, jeśli nie pozyskają gracza za maksa). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lorak napisał:

on w ostatnim regular grał właściwie na swoim normalnym poziomie (biorąc poprawkę na minuty). trochę niższy volume, ale lepsza skuteczność. problem w tym, że Cousins to po prostu słaby zawodnik. no ale może pod LeBronem w końcu rozwinie skrzydła, bo nie będzie dostawał piłek po to, aby klepać i je tracić. jeśli więc skupi się na byciu finisherem + defensywa, to będzie super, ale jeśli nadal będzie próbował w swoim stylu to koniec.

To był sarkazm z mojej strony.  Zawodnik po ciężkiej kontuzji nigdy łatwo nie wraca do formy.  I o ile w podstawowych statystykach (per36) wygladał jak wcześniej to jednak grał słabiej i podejrzewam że było by to widoczne w zaawansowanych statystykach. Ja fanem Demarcusa nie jestem i jestem przekonany że zmarnował swój potencjał na bycie SS. Tylko że pomiędzy byciem chu... zawodnikiem a byciem gwiazda jest jeszcze duża przestrzeń. Dla mnie nic nie wskazuje dlaczego nie miałaby być przynajmniej solidnym  graczem s5. Tym bardziej w zespole który może maskować cześć jego słabości. Za 3.5 mln to genialna inwestycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
30 minut temu, Jendras napisał:

Na pewno lepiej, niż się spodziewałem w takiej sytuacji (a byłem przerażony tym, co wymyślą, jeśli nie pozyskają gracza za maksa). 

No. Jakie to szczęście, że murarz jest dostępny, jak już nie mogą go ściągnąć (podobno próbowali w styczniu).

Pytanie czy odpowiada za to geniusz Pelinki, bo $ płynęły wartkim strumieniem.

Kłaj nie dał FO możliwości "wykazania się" i spie....nia czegoś wyjątkowo skutecznie, po czym zbieraliby się kolejne 5 lat.

Jestem w stanie wyobrazić sobie Tobajasa biegającego za 41 mln, lub gibona, urywającego sobie nogę za rok za niecałego 50-aka.

 

edit. Tobajas biegałby w LAL za trochę mniej

Edytowane przez StaryFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gregorius napisał:
2 godziny temu, lorak napisał:

 

To był sarkazm z mojej strony.  Zawodnik po ciężkiej kontuzji nigdy łatwo nie wraca do formy.  I o ile w podstawowych statystykach (per36) wygladał jak wcześniej to jednak grał słabiej i podejrzewam że było by to widoczne w zaawansowanych statystykach. Ja fanem Demarcusa nie jestem i jestem przekonany że zmarnował swój potencjał na bycie SS. Tylko że pomiędzy byciem chu... zawodnikiem a byciem gwiazda jest jeszcze duża przestrzeń. Dla mnie nic nie wskazuje dlaczego nie miałaby być przynajmniej solidnym  graczem s5. Tym bardziej w zespole który może maskować cześć jego słabości. Za 3.5 mln to genialna inwestycja.

A kto w takiej sytuacji jak on znalazł ten balans? Rose? Melo?

To nie jest typ, który nagle może stać się z rolesem. 
Wiadomo, low risk, high reward, ale jednocześnie very, very low probability of success

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym low risk to zobaczymy, bo jak taki Cousins jest ziomeczkiem z Davisem, generalnie jest lubiany przez kolegów, to potem ciężko go wyrzucić z rotacji jak okaże się w statsach cancerem, wiec jak pół sezonu pogra 25 minut i będzie psuć grę Lakers, a oni dostaną przez to ścieżkę zdrowia w playoffach, bo przegrali 4 mecze za dużo, to nagle to low risk nie będzie low riskiem. Skrajny przypadek to OKC, które dostało Melo za free i to też miał być low risk (tak, wiem, oddali Kantera),  a tu koleś im przegrał serię playoffów z Jazz, bo Donovan jedyne na co miał jaja, to grać nim 26 minut zamiast 33 w tamtej serii w dwóch ostatnich meczach, więc Melo zrobił alltime great on/off na poziomie -32.8. :] 

Ale może ten Cousins jest rzeczywiście niedoceniany, faktycznie kręcił niezłego boxa po powrocie, więc musiało być z nim nieźle fizycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież DMC w akcjach po pickach z Bronem będzie dawał zawsze te punkty. Korzystać też będzie na rozciaganiu gry przez kolegów. W obronie to drewno ale będzie chowany chociażby przez AD pod obrecza. A ktoś nawet z 2nd unitem będzie musiał parę pkt powrzucac a on się do tego nadaje całkiem ok. Seryjnie te 20mpg z nim wcale nie muszą być aż tak mega słabe.

Edytowane przez KeepItDirty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.