Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, january napisał:

Ale u mnie NIE ma Bricka tylko są poważni gracze;)

Niemniej przy absencjach Brona szanse na 28-0 w 1T trochę zmalaly:(

No tak sobie spojrzałem na aktualną rotację naszych Lakers. Kontuzjowani/chorzy są LeBron, Theis, Claxton i Gay, a Terry poza NBA.

Monk, Jackson, Snell, McLaughlin i Ellington delikatnie mówiąc nie prezentują umiejętności, których oczekuje się od graczy NBA i z graczy grywalnych obecnie zostali Curry, Butler, Batum, Aldridge, Hill, Bazemore i Hartenstein. No rzeczywiście przemocarna rotacja, bez wątpienia najgłębsza w lidze, chyba będzie 29-0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karpikw sumie to Prócz tego oszusta LMA, (który udawał koniec kariery, żeby Pacers go zwolnili i mógł potem cudownie ozdrowieć i zostać gold diggerem ;) ) to każdy podpis z tego FA raczej albo mizerny, albo nie robi szału. Scouting prospektow (Claxton, Terry) też raczej słaby. Wychodzi na to, że gdyby ludzie nie dawali mu kompletnie za darmo brogdonów tej ligi albo top10 all time graczy za Ingramów tej ligi, to byłaby w tym roku maks II runda znowu :). 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat skauting Terrego to chyba nie ma nic do rzeczy ;) ja go pchnąłem do Januara w ramach wyrównania kontraktów przy dealach jako spad ;) 

sam zrezygnowałem z jego TO co spotkało się z lekkim oburzeniem kto rezygnuje z opcji 1st roundera tak szybko ;) a jednak wychodzi na to że mój scauting ma sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber nie żebym lubił kopać leżącego ale swoja droga to Westbrook chyba powinien mieć już Dawno na youtube jakiś ultimate mixtape z jego gry w crunch time. Z całej kariery to pewnie kilka godzin materiału by się znalazło 😛 ta akcja w obronie dziś to przebiła chyba nawet akcje sprzed kilku lat vs Denver gdy poszedł po brakująca do triple double zbiórkę i zostawił Harrisa wolnego 😛 

 

Ale chociaż w naszym begm zamknął pięknie mordę chrisowi Paulowi w crunch 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@karpikw sumie to Prócz tego oszusta LMA, (który udawał koniec kariery, żeby Pacers go zwolnili i mógł potem cudownie ozdrowieć i zostać gold diggerem ;) ) to każdy podpis z tego FA raczej mizerny. Scouting prospektow (Claxton) też raczej słaby. Wychodzi na to, że gdyby ludzie nie dawali mu kompletnie za darmo brogdonów tej ligi albo top10 all time graczy za Ingramów tej ligi, to byłaby w tym roku maks II runda znowu :). 

Te wszystkie Claxtony i inne geje jeszcze się ogarną, ale dla mnie największym headscratcherem było rozmienienie Brogdona na picki. Przecież piątka Curry-Brogdon-Butler-James + Theis/Claxton/Aldridge rzeczywiście rozniosłaby ligę. Ja rozumiem, że finanse, ale jak okienko na mistrza się otwiera, zwłaszcza z tak wiekowym rosterem, to się nie zamienia potencjalnego game changera na future picki. W realu, to LeBron by już dawno zwolnił takiego GMa, bo jego nie obchodzi to, że Lakers mają jakieś picki w 2025, jego obchodzi ten sezon i Brogdon za Snella i Terry to najgorsza wymiana contendera jaką kiedykolwiek widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, karpik napisał:

Te wszystkie Claxtony i inne geje jeszcze się ogarną, ale dla mnie największym headscratcherem było rozmienienie Brogdona na picki. Przecież piątka Curry-Brogdon-Butler-James + Theis/Claxton/Aldridge rzeczywiście rozniosłaby ligę. Ja rozumiem, że finanse, ale jak okienko na mistrza się otwiera, zwłaszcza z tak wiekowym rosterem, to się nie zamienia potencjalnego game changera na future picki. W realu, to LeBron by już dawno zwolnił takiego GMa, bo jego nie obchodzi to, że Lakers mają jakieś picki w 2025, jego obchodzi ten sezon i Brogdon za Snella i Terry to najgorsza wymiana contendera jaką kiedykolwiek widziałem.

Fajnie, że ktoś to jeszcze u nas dostrzega - bo mnie już dawno ręce opadły jakie rzeczy u nas przechodzą bezkrytycznie.. 

Tam jeszcze za Brogdona był Barton do przełknięcia.

Już to widzę jak LeBron, Curry i Butler po tym jak Lakers pozyskali Brogdona przechodzą ot tak nad tym do porządku dziennego bo po co Brogdon jak lepsi są Snell, Terry i te picki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Fajnie, że ktoś to jeszcze u nas dostrzega - bo mnie już dawno ręce opadły jakie rzeczy u nas przechodzą bezkrytycznie.. 

Tam jeszcze za Brogdona był Barton do przełknięcia.

Już to widzę jak LeBron, Curry i Butler po tym jak Lakers pozyskali Brogdona przechodzą ot tak nad tym do porządku dziennego bo po co Brogdon jak lepsi są Snell, Terry i te picki..

głos rozsądku. 

Ciekawe jaka tam atmosferka w Lakers. Szatnia niezle wkurwiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

na razie jest tempo na 14-14 z ta „glebia”

Tam przede wdzystkim byłyby dymy na początku sezonu po tym jak LeBron, Steph i Jimmy zostali wprowadzeni w błąd że będą mieli jeszcze Brogdona i Bartona. Przyjeżdżają na camy - a tu zamiast nich są Tony Snell i Tyrell Terry, a GM im mówi że miał ich co prawda ale wolał picki.. bo wiecie.. Picki zapewniają przyszłoś Lakers a nie wy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Tam przede wdzystkim byłyby dymy na początku sezonu po tym jak LeBron, Steph i Jimmy zostali wprowadzeni w błąd że będą mieli jeszcze Brogdona i Bartona. Przyjeżdżają na camy - a tu zamiast nich są Tony Snell i Tyrell Terry, a GM im mówi że miał ich co prawda ale wolał picki.. bo wiecie.. Picki zapewniają przyszłoś Lakers a nie wy :)

Kłamiesz:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.