Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, fluber napisał:

Jakie są teraz kary? 

Cytat

Regulamin:

  • 1 punkt karny= brak kar
  • 2 punkty karne = brak kar
  • 3 punkty karne = -15 pozycji w two-way wężyku ( w I rundzie )
  • 4 punkty karne = przesunięcie na sam koniec wężyka two-way w obu turach
  • 5 punktów karnych = minus 1 oferta na każdą turę w kolejnym free agents i offseason
  • 6 punktów karnych = minus 1 oferta na każdą turę w kolejnym free agents i offseason + 500.000 kary od ligi odliczane od wyniku finansowego
  • 7 punktów karnych = minus 2 oferty na każdą turę w kolejny okienku free agents i offseason
  • 8 punktów karnych = minus 2 oferty na każdą turę w kolejny okienku free agents i offseason + 1.000.000 kary od ligi odliczane od wyniku finansowego
  • 9 punktów karnych = minus 3 oferty na każdą turę w kolejny okienku free agents i offseason
  • 10 punktów karnych = minus 3 oferty na każdą turę w kolejny okienku free agents i offseason + 2.000.000 kary od ligi odliczane od wyniku finansowego
  • 11 punktów karnych = brak możliwości składania ofert na FA, poza ostatnią turą gdzie ukarany GM będzie mógł złożyć tylko oferty w wysokości 1y/min

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, shevcu napisał:

Detroit i robi za backup Moranta gdzie chyba jeszcze jest DAR

Otóż nie bo T-Man już dawno nie gra na PG tylko na SF/SG. No i cóż mogę powiedzieć. Po co komu PG13 na maksie. Jak wystarczy jeden chłop na minimum :D

Po raz kolejny moje czujne oko 2nd round diamentów pokazuje swoją moc.

Paschall

Mann

Trent Jr.

Wagner

Mykhailiuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, ozzy110 napisał:

Otóż nie bo T-Man już dawno nie gra na PG tylko na SF/SG. No i cóż mogę powiedzieć. Po co komu PG13 na maksie. Jak wystarczy jeden chłop na minimum :D

Po raz kolejny moje czujne oko 2nd round diamentów pokazuje swoją moc.

Paschall

Mann

Trent Jr.

Wagner

Mykhailiuk

Oko jest i tylko musisz się teraz przebić ale ten DAR to jest tam k**** zbędny gość powinien grać z ławki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, shevcu napisał:

Oko jest i tylko musisz się teraz przebić ale ten DAR to jest tam k**** zbędny gość powinien grać z ławki 

Nigdzie nie pisałem że DLO będzie grał w S5. Tak właśnie planuję go postawić jako 6th mana w przyszłym sezonie. Może Richardson i Markkanen się odbiją, Trencik przedłużenie i lecimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, ozzy110 napisał:

Nigdzie nie pisałem że DLO będzie grał w S5. Tak właśnie planuję go postawić jako 6th mana w przyszłym sezonie. Może Richardson i Markkanen się odbiją, Trencik przedłużenie i lecimy.

Co za upadek gwiazdy Lakers…szybka weryfikacja i rola 6th mana ale ma mistrzowskie doświadczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, shevcu napisał:

Co za upadek gwiazdy Lakers…szybka weryfikacja i rola 6th mana ale ma mistrzowskie doświadczenie ;)

No prawda jest taka, że chłop wygląda lepiej z ławki od gry w S5. Można było to zobaczyć po jego powrocie w tym sezonie po kontuzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ozzy110 napisał:

No prawda jest taka, że chłop wygląda lepiej z ławki od gry w S5. Można było to zobaczyć po jego powrocie w tym sezonie po kontuzji

Jasne :) i Rubio w s5 bez niego tez wyglada poprawnie a nie jak jakiś mop

58 minut temu, Qcin_69 napisał:

to ten DLO którego Sota miała podwajać rok temu żeby urwać choć 1W z Lakers? 

Nie wiem ja hejtowalem role Ingrama i DARa ale Lakers mieli takie dwa konie ze byśmy zgrzeszyli nie dając im tytułu 

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, january napisał:

Pamiętam ->

-> Usprawniłem fit ->

-> Teraz hejtujesz rolę w Socie :) 

Mi się piątka LeBron - Butler - Ingram - Batum - Capela podoba i nie będę tego ukrywał i jest seria dla mnie. Matchupy tez są kozackie i są dylematy po jednej i drugiej stronie bez Conleya, każdy ma argumenty ale i tez widoczne minusy

 

przebieram nogami jak Karolina Kowalkiewicz na jednej konfie po tekstach Conora

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, shevcu napisał:

po jednej i drugiej stronie bez Conleya

Poszlo insiderskie info ze sztabu jazz, ze Conley mial grac w game5, ale po informacji o braku Kawhiego, UTAH uznalo, ze mecz sie sam wygra.

Wiec Conley dostepny w grach 5-7 chyba ? Ofc w pelni zdrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.