Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

No to jedziemy:

Boston - Adams, Beverley, Kabengele i Hartenstein; 5ty będzie Diallo - ale Adams i Beverley są na handel.

Brooklyn - 6 młodych wydraftowanych przez siebie graczy - trzeba Koladerowi uczciwie oddać, że buduje spokojnie wokół swojej młodzieży;

Nowy York - Irving, Leonard, Davis, Tucker, Beasley i Carter oraz zapewne Dotson - to 7, moooże jeszcze uda się któregoś swojego podpisać. 

Philly - Embiid, Simmons, Klay, Covington, LaVine, Clarke - to 6, możliwe że 7mym będzie Sterling Brown.

Toronto - McCollum, Siakam, Harrell, Van Vleet, Troy Brown, Cancar, James i Hernandez - to 8, a 9tym pewnie będzie Powell, choc trójka - Cancar, James i Hernandez jest na sprzedaż;

Chicago - Parker i Rivers, ale tu GM jest nowy i buduje wszystko od podstaw, jak to w teamie po Kuciu :P 

Cleveland - jest 10 graczy, nie będę wymieniał, ale GM podstawy przebudowy ma za soba z poprzedniego sezonu i teraz będzie bazował na tej grupie pewnie.

Detroit - jest 11 graczy, sporo młodzieży, tu Ozzy buduje spokojnie i wymienia tylko pojedyncze elementy; W drużynie dominuje młodzież, ale już w tym sezonie będzie próbował atakowac playoffy;

Indiana - Ronnie podaje 10, a zatem 10. :) 

Milwaukee - jest 3 - Antek, Kemba i Lopez, ale może jeszcze zostać 4 - Matthews, Kleber, Tristan i Reggie Jackson;

Atlanta - 4 - Murray, Carter, Millsap i Jerome Robinson;

Charlotte - jest 10, a mogą jeszcze wrócić Bjelica i Augustin, czyli byłoby 12;

Miami - jest 9, a mogą wrócić Arcidiacono i Holmes, czyli 10 lub 11;

Orlando - 10 jak podpisze Haslem;

Washington - 4 - Harden, Durant, Mudiay i Delly oraz 5ty będzie RHJ jak podpisze;

Dallas - 9 - pozostała większość młodzieży;

Houston - 7 i tak z 3 może jeszcze wrócić, to by było 9-10

Memphis - 7 - jest nowy GM i porządki trwają, ale klub idzie w dobrą stronę;

New Orleans - 8 i core zachowany;

San Antonio - 11, ale jak sam Ignas pisze - jakieś zmiany wiszą w powietrzy, zatem obaczymy w jakim skłądzie sezon rozpoczną nasi Spurs;

Denver - 6, z Roycem będzie 7, może jeszcze ktoś ostanie z dwójki Burke/O'Quinn;

Minnesota - 4 - Booker, Tatum, Oni i niegrający Silva oraz pewnie 2-3 z 4 - Hill, Niang, F. Jackson, Boucher ostanie, to wtedy 6-7;

Oklahoma - 8 jak dobrze licze;

Portland - 4 - Jordan, Lamb, Smith i Tyler Johnson; Ashigaru walczył podczas FA o Tylera Johnsona i trzeba mu uczciwie oddać, że go nie wymienił;

Utah - aktualnie 8, ale nie wiadomo jakie jeszcze ruchy wykona El;

Golden St. - 8, ale tu również mogą być jeszcze zmiany;

Lakers - 7 i może jeszcze 2-3 graczy wrócić, choć nie wiadomo czy jeszcze ktos nie poleci; Jasiu zrobił aktualnie najwięcej zmian chyba od 2 lat;

Clippers - 8, ale GM będzie sobie przebudowywał team po swojemu, zatem jakies zmiany są tu jeszcze dość prawdopodobne;

Phoenix - 11 lub 12 w zależności od tego jaie będą losy Poirera, dziś został zwolniony Bell;

Sacto - 9 - tu po przebudowie dość stabilny skład wychodzi;

To zmiany na teraz, a zapewne III i IV tura FA jeszcze w części teamów spowoduje zmiany, dochodzą tradey, które zawsze przecież przed początkiem sezonu mają miejsce - zatem uczciwie dopiero jak oficjalnie sezon wystartuje będziemy mogli dopiero wszystko dokładnie policzyć. 

W sumie o dziwo - sporo zmian w contenderach, a drużyny środka i młode aspirujące do playoffs dość stabilnie są budowane. 

Jednak tak jak piszę - poczekajmy jeszcze do zakończenia IV tury FA i oficjalnie zamknięcia okienka transferowego przed sezonem i wtedy będzie można ostatecznie policzyć. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

@Alonzo tak chwaliłeś Philly a tu z tego co widzę będą mieli tylu samo graczy co ta okropna żonglująca koszykarzami Minnesota :D coś się chyba teoria sypie :( 

Tylko core Embiid/Simmons/Klay/Covington jest tam bez zmian od ponad 2 lat - warto o tym pamiętać ;) 

Przykładowo Ty i Mac macie podobnie - ale Oni i Silva któego nie ma w rl NBA trzeba by trochę na innych zasadach traktować. 

Ogólnie pewnie nieco pozawyżane są te liczby graczy, którzy sie ostają w drużynach - jak wszyscy popodpisują to policzę na spokojnie jak będzie u nas wężyk 2way :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Tylko core Embiid/Simmons/Klay/Covington jest tam bez zmian od ponad 2 lat - warto o tym pamiętać ;) 

Przykładowo Ty i Mac macie podobnie - ale Oni i Silva któego nie ma w rl NBA trzeba by trochę na innych zasadach traktować. 

Ogólnie pewnie nieco pozawyżane są te liczby graczy, którzy sie ostają w drużynach - jak wszyscy popodpisują to policzę na spokojnie jak będzie u nas wężyk 2way :) 

Meh, dopasowujesz wnioski pod teorie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

 

Oklahoma - 8 jak dobrze licze;

 

No odpuściłem Marca Gasola aby na koniec mógł zagrać o coś więcej niż o play-in/playoffs. Odpuściłem Bacona który ledwo co łapał się do rotacji RL Hornets. Wytransferowałem KCP, Kantera i Kaminskiego i niestety straciłem Bertansa którego można uznać, że mi nawet w bubble nie zagrał, bo się bał kontuzji, czyli po pozyskaniu nie zagrał ani jednego meczu w barwach Thunder. Nawet się go liczyć nie powinno. 

Zostal Nurkić, Lyles, OG, Norman Powell, SGA, Graham, Brooks, Clark czyli dobrze liczysz.

Przyszli: Drummond, Rui, Ish Smith, Bruce Brown, Okoro z draftu ( się pokazał dziś :) ), mój ulubieniec Roberson i Juancho. 

Zdecydowane poprawienie jakości, zachowany core, załatane dwie główne dziury czyli rozegranie i wysocy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Meh, dopasowujesz wnioski pod teorie

Nie - niby jeszcze są Korkmaz, czy Rondo, ale ciężko powiedzieć, czy wrócą. 

Dla mnie trzymanie od początku gry Embiida, Simmonsa i Covingtona jako podstawowych graczy ma spore znaczenie. 

Oni może u Was fajnie grać, ale ten Silva to martwa dusza tak naprawdę - czyli w sumie macie 3 graczy na ten moment. Celtics rzucili wyższą ofertę Hillowi, wydaje mi się, że Nianga nie odpuścicie ;) a Bouchera ciężko powiedzieć.. :) 

1 minutę temu, Eld napisał:

Wytransferowałem KCP,

To Memphis chyba o jednego za dużo policzyłem :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eld napisał:

No odpuściłem Marca Gasola aby na koniec mógł zagrać o coś więcej niż o play-in/playoffs.

o czyli dallas czy miami odpadaja

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Oni może u Was fajnie grać, ale ten Silva to martwa dusza tak naprawdę - czyli w sumie macie 3 graczy na ten moment. Celtics rzucili wyższą ofertę Hillowi, wydaje mi się, że Nianga nie odpuścicie ;) a Bouchera ciężko powiedzieć.. :) 

odpuszcza bo nie chca wchodzic w podatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

Easy, CM zyje w swiecie gdzie 1 year min od Knicks bije wszystkie oferty. Niech tak mysli do glosowania :D

no jak mnie drugi rok z rzedu wyruchacie to będzie skrajny przykład odejścia od realizmu, ale przede wszystkim nauki i zasad prawdopodobieństwa.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

no jak mnie drugi rok z rzedu wyruchacie to będzie skrajny przykład odejścia od realizmu, ale przede wszystkim nauki i zasad prawdopodobieństwa.

 

Na Matthews masz szansę dodaj mu tylko drugi rok PO

 

/edit 

w sumie nawet nie musisz, w wyścigu o niego jestes imho faworytem

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, człowiek...morza napisał:

no jak mnie drugi rok z rzedu wyruchacie to będzie skrajny przykład odejścia od realizmu, ale przede wszystkim nauki i zasad prawdopodobieństwa.

 

Przecież w poprzednie FA sam sobie co rusz strzelałeś w kolano - a to nie ta oferta, a to źle policzyłeś, a to byłeś z koleżanką w kinie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

gra dla CM>gra dla Knicks>gra dla lakers>gra dla Orlando>gra dla januarego

Orlando w przeciwieństwie do Lakers napisałeś wielką literą - zatem na tą mała złośliwość z kolejnością jestem w stanie przymknąć oko.. 

Ogólnie to wiadomo, że gdybym miał miejsce w rosterze, to Matthews wraca do Orlando - w końcu to ja mu płaciłem te 17mln. czy ile on tam wtedy zarabiał - oddałem za niego Lamba i Wielkiego Polaka Jan Marcina Gortata :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, ignazz napisał:

Nie wiem gdzie on ale jeżeli GM dostanie niewinne zapytanie o niego... niech poczeka. 

W zasadzie jak ktos nie wie kogo wybrac z late pickiem to smialo mozna patrzec na ruchy takich Lakers, Heat, Grizzlies czy kiedys Jazz. Maja rewelacyjny scouting, w Lakers to chyba najmlodszy z klanu Bussow sie tym zajmuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.