Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tak się zastanawiam.

W czym duo Giannis - Kemba jest gorsze od duo Irving - Leonard? Sam Giannis rozegrał w zeszłym RS więcej meczów niż Kyrie i Leonard razem wzięci. 

O big marketach nawet nie wspominajcie. Nie wkur*wiajcie mnie z tym. Może akurat Davis jest fanem małych miasteczek tak jak ja, a nie blichtru, świateł i miasta które nigdy nie śpi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Ale tak się zastanawiam.

W czym duo Giannis - Kemba jest gorsze od duo Irving - Leonard? Sam Giannis rozegrał w zeszłym RS więcej meczów niż Kyrie i Leonard razem wzięci. 

O big marketach nawet nie wspominajcie. Nie wkur*wiajcie mnie z tym. Może akurat Davis jest fanem małych miasteczek tak jak ja, a nie blichtru, świateł i miasta które nigdy nie śpi?

Nie musi być gorsze, ale w czym ma jakąś olbrzymią przewagę względem zarówno superstarów, rolesów i przyszłości, zeby Davisowi chciało się zaliczać kolejną przeprowadzkę w krótkim czasie (NO -> Sacramento -> NY)? Nawet jesli w Sacramento nie zdążył kupić domu :P to i tak może nie chcieć znów zmieniać klubu jeśli ten nie oferuje mu nagle jakiegoś olbrzymiego skoku jakości.

1+1 to dla Davisa IMO najsensowniejsza opcja, bo jeśli po dwóch latach w NY nie zdobędzie tytułu to może chcieć połączyć swoje talenty z innymi gwiazdami za rok, teraz nie widzę powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Nie musi być gorsze, ale w czym ma jakąś olbrzymią przewagę względem zarówno superstarów, rolesów i przyszłości, zeby Davisowi chciało się zaliczać kolejną przeprowadzkę w krótkim czasie (NO -> Sacramento -> NY)? Nawet jesli w Sacramento nie zdążył kupić domu :P to i tak może nie chcieć znów zmieniać klubu jeśli ten nie oferuje mu nagle jakiegoś olbrzymiego skoku jakości.

1+1 to dla Davisa IMO najsensowniejsza opcja, bo jeśli po dwóch latach w NY nie zdobędzie tytułu to może chcieć połączyć swoje talenty z innymi gwiazdami za rok, teraz nie widzę powodu.

1+1PO dla Davisa to wszyscy muszą raczej mu zaoferować z racji faktu, że jest dokładnie w 9 roku, a od 10 roku na dzień dobry w pierwszym roku podpisuje 38M, a nie 32M jak teraz.

Ja nie głosowałem przeciwko Knicks, tylko głosowałem przeciwko 2+1PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

1+1PO dla Davisa to wszyscy muszą raczej mu zaoferować z racji faktu, że jest dokładnie w 9 roku, a od 10 roku na dzień dobry w pierwszym roku podpisuje 38M, a nie 32M jak teraz.

Ja nie głosowałem przeciwko Knicks, tylko głosowałem przeciwko 2+1PO.

No ja podobnie :P 

Co kwestii finansowych to również, ale i sportowo 1+1 wydaje mi sie najrozsądniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nadal nie wiemy jaka role bedzie w NY pełnił. Kyrie po sezonie w którym Leonard przytankował PO, a AD nie wystarczył, na pewno nie da się sprowadzić do roli 'tego trzeciego'. W Bucksach przynajmniej można domniemywać że Kemba by się poświęcił, w NYK kto to zrobi? Giannis jest głodny zwycięstw jak AD... no nie wiem, charakterologicznie Bucks>Knicks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

łoo Panie toś popłynął. Wyższy max dostanie Davis właśnie w 2022, a nie za rok, dlatego wszystkie głosy były na 2+1.

No to jak weźmie 1+1PO i za rok będzie dalej słabo to ma możliwość pójścia gdzie indziej zawalczyć o coś więcej, także na 1+1PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Tak, ale ja punktowałem to co Eld napisał, co jest nieprawidłowe.

No to inaczej i chyba nawet to pisałem komuś na PM, że jak już chce gdzieś przejść, czy zostać w Knicks to się powinien na Durant style upierać, czyli 1+1PO teraz i obietnica 1+1PO za rok, a za dwa lata dawać mi tu vet maxa. 

2+1 nie było by chyba aż tak korzystnie finansowe jak dwa razy 1+1PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lucas napisał:

Nie musi być gorsze, ale w czym ma jakąś olbrzymią przewagę względem zarówno superstarów, rolesów i przyszłości, zeby Davisowi chciało się zaliczać kolejną przeprowadzkę w krótkim czasie (NO -> Sacramento -> NY)? Nawet jesli w Sacramento nie zdążył kupić domu :P to i tak może nie chcieć znów zmieniać klubu jeśli ten nie oferuje mu nagle jakiegoś olbrzymiego skoku jakości.

1+1 to dla Davisa IMO najsensowniejsza opcja, bo jeśli po dwóch latach w NY nie zdobędzie tytułu to może chcieć połączyć swoje talenty z innymi gwiazdami za rok, teraz nie widzę powodu.

 

5 godzin temu, Eld napisał:

1+1PO dla Davisa to wszyscy muszą raczej mu zaoferować z racji faktu, że jest dokładnie w 9 roku, a od 10 roku na dzień dobry w pierwszym roku podpisuje 38M, a nie 32M jak teraz.

Ja nie głosowałem przeciwko Knicks, tylko głosowałem przeciwko 2+1PO.

 

5 godzin temu, Lucas napisał:

No ja podobnie :P 

Co kwestii finansowych to również, ale i sportowo 1+1 wydaje mi sie najrozsądniejsze.

 

6 godzin temu, january napisał:

Szczerze mówiąc to nawet ja (jako GM Lakers z LeBronem i powiedzmy Butlerem) miałbym w ten offseason po ledwie roku AD bardzo duży problem z wyciągnięciem go z Knicks, raczej małe szanse by były^

Jedno proste pytanie:

Kto tam będzie trzecią opcją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Prawdziwym NBA rok temu Lakersi chcieli pozyskać do posiadanych już AD i LBJa gracza Kawhiego Leonarda. Teraz są głosy, że śledzi sytuację Giannisa ze swoim kontraktem, by mieć szansę na sprowadzenie go do LAL za rok.

A zatem, ADavis nie ma nic przeciwko grać w zespole z LBJ i Kawhim lub z LBJem i Giannisem.

Każdy z graczy LBJ, Kawhi, Giannis są superior w porównaniu do Irvinga, więc raczej nie miałby myśli że nie pogra z KAwhim i Irvingiem bo to by znaczyło bycie Tysonem Chandlerem czy jak to chcecie nazywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kolader napisał:

Czyli szybciej zapomnisz na przykładzie Dallas oddanie Nowitzkiego czyli legendy klubu i całej NBA niż to, że ktoś nie chce rozwalić sytuacji klubu

Widzę, że raz na jakiś czas ktoś lubi wracać do Dirka i pisać półprawdy (zwłaszcza @MarcusCamby). W rl Mavs nie podjęli pół roku wcześniej TO Dirka na 25 mln, ja te pieniądze Dirkowi dałem. Ponadto Dirk miał wtedy klauzulę no-trade i mogłem go oddać tylko wtedy jeśli on tego będzie chciał. Poszedł do Cavs z LeBronem i grał ostatni raz w finałach zamiast siedzieć w ciepłym Teksasie i odcinać kupony. Chciał podjąć ostatnie sportowe wyzwanie i ja mu to umożliwiłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, karpik napisał:

Widzę, że raz na jakiś czas ktoś lubi wracać do Dirka i pisać półprawdy (zwłaszcza @MarcusCamby). W rl Mavs nie podjęli pół roku wcześniej TO Dirka na 25 mln, ja te pieniądze Dirkowi dałem. Ponadto Dirk miał wtedy klauzulę no-trade i mogłem go oddać tylko wtedy jeśli on tego będzie chciał. Poszedł do Cavs z LeBronem i grał ostatni raz w finałach zamiast siedzieć w ciepłym Teksasie i odcinać kupony. Chciał podjąć ostatnie sportowe wyzwanie i ja mu to umożliwiłem. 

Czy ja w ogóle pisałem coś o Dirku, by zarzucać mi pisanie półprawd? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

Widzę, że raz na jakiś czas ktoś lubi wracać do Dirka i pisać półprawdy (zwłaszcza @MarcusCamby). W rl Mavs nie podjęli pół roku wcześniej TO Dirka na 25 mln, ja te pieniądze Dirkowi dałem. Ponadto Dirk miał wtedy klauzulę no-trade i mogłem go oddać tylko wtedy jeśli on tego będzie chciał. Poszedł do Cavs z LeBronem i grał ostatni raz w finałach zamiast siedzieć w ciepłym Teksasie i odcinać kupony. Chciał podjąć ostatnie sportowe wyzwanie i ja mu to umożliwiłem. 

u nas nie mamy klauzuli no-trade wiec sila rzeczy i dirk nie mial

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym Davisem? On kombinuje tylko i wyłącznie z Jamesem by mógł do nich dołączyć Giannis w Lakers za rok. Nic więcej. Dopowiadacie sobie tak dużo że ta druga tura to będzie syf porównywalny do walki o Haya między Bostonem a Utah. Pożyjemy i zobaczymy ale się zdziwię jak odejdzie z NYK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Tak swoją drogą (licząc powroty po kontuzjach Duranta i Kury) to podział na konferencje top12 graczy u nas jest identyczny jak w RL tylko odwrócony :) 

W RL:

East: Giannis, Durant, Butler, Embiid
West: LeBron, Curry, Kawhi, Doncić, Davis, Harden, Jokić, Lillard.

U nas:

East: Giannis, Kawhi, Davis, Doncić, Harden, Durant, Embiid, Lillard
West: LeBron, Butler, Curry, Jokić

Jakby fluber machnął ranking ( :D ) to by można i dalszych miejscach dyskutować jakie mamy dysproporcje.

zniesmy ten idiotyczny podzial na konferencje.

badzmy prekursorami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.