Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Eld napisał:

A nie czwarty bo jeszcze Denver?

od denver nie. No chyba, że Holiday nagle okaze sie legit 2 opcja w ofensywnie w milwaukke.

 

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

XD dobrze :))

nie wiem skad ta beka

houston ma kapitalnie uzupełniającą się piątke (duzo lepiej niż twoja). może brown cierpi, ale przy taki nagromadzeniu talentu każdy coś traci. w houston traca stosunkowo malo

a czy talentu sota ma więcej? też bym nie powiedział. straciliscie najwiekszy, lillarda na ktorym mogliscie budowac narracje

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

od denver nie. No chyba, że Holiday nagle okaze sie legit 2 opcja w ofensywnie w milwaukke.

 

nie wiem skad ta beka

houston ma kapitalnie uzupełniającą się piątke (duzo lepiej niż twoja). może brown cierpi, ale przy taki nagromadzeniu talentu każdy coś traci.

a czy talentu sota ma więcej? też bym nie powiedział. straciliscie najwiekszy, lillarda

Bzdury piszesz, sezon wyjaśni :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

no jak masz jakies deale kolejne ustawione, to moze.

choc watpie, zebye kolejna wielka zmiana (typu oddanie kogos z trojki booker/tatum/george) znow uszła Ci plaze. 

Po co oddawać 2 z 3 najlepszych graczy poniżej 25 roku życia i Georga który agra mvp sezon:) Sota na relaksie, wielu zmian już nie będzie a na pewno nie trzonu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Mi się ogólnie zaskakująco często trafia :) wiec sam sobie odpowiedz na pytanie czy to fart, czy skill :)

Na pewno nie skill, bo wszyscy wiemy, że o NBA nie masz pojęcia, a wartościowe nazwiska to Ci ely3 lub koledzy z twittera podrzucają. No teraz jeszcze mac.

Ty sam to byś Mikala od Milesa Bridges nie odróżnił, możliwe że nawet myślał, że to jeden i ten sam zawodnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MarcusCamby napisał:

Na pewno nie skill, bo wszyscy wiemy, że o NBA nie masz pojęcia, a wartościowe nazwiska to Ci ely3 lub koledzy z twittera podrzucają. No teraz jeszcze mac.

Ty sam to byś Mikala od Milesa Bridges nie odróżnił, możliwe że nawet myślał, że to jeden i ten sam zawodnik :)

Dlatego jestescie moimi Pelikanami :) łapiecie wszystko co wam sprzedaje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojęcie kultura organizacji zostało wyśmiane przez wielu, głównie mentalnych tankerów i FA-żebraków jak ich lubię nazywać, więc planuje przygotować w najbliższych dnach kilka opracowań na temat historycznych sukcesów drużyn względem RL NBA.

Głównie się mówi o future assetach i graczach pod rookie kontraktami, ale często zapomina się w jaki sposób budowane były te zespoły. Budowa Sixers przez Hinkiego w RL NBA budziła ogromne wątpliwości i wiele gorących dyskusji, a wcale nie trwała, aż tak długo. U Nas są kluby, które tankują/szorują dno 4-5 sezon i za rok znowu będą skamleć o topowych FA po latach bycia na koszykarskim marginesie.

265.jpg

Na początek na szybko, krótkie porównanie udziału w PO względem RL NBA ( na pierwszym miejscu BeGM, na drugim w RL NBA, a na trzecim różnica )

New York Knicks 3/0 (+3)

--------------------------------------------------------

Denver Nuggets 4/2 (+2)

---------------------------------------------------------

Cleveland Cavaliers 3/2 (+1)

Charlotte Hornets 1/0 (+1)

Washington Wizards 3/2 (+1)

Minnesota Timberwolves 2/1 (+1)

Los Angeles Lakers 2/1 (+1)

Phoenix Suns 1/0 (+1)

Sacramento Kings 1/0 (+1)

New Orleans Pelicans 2/1 (+1)

San Antonio Spurs 4/3 (+1)

-------------------------------------------------------

Philadelphia 76ers 3/3 (0)

Chicago Bulls 1/1 (0)

Detroit Pistons 1/1 (0)

Milwaukee Bucks 4/4 (0)

Atlanta Hawks 1/1 (0)

Orlando Magic 2/2 (0)

Golden State Warriors 3/3 (0)

Houston Rockets 4/4 (0)

Memphis Grizzlies 1/1 (0)

--------------------------------------------------

Boston Celtics - 3/4 (-1)

Toronto Raptors 3/4 (-1)

Miami Heat 1/2 (-1)

Utah Jazz 3/4 (-1)

Dallas Mavericks 0/1 (-1)

---------------------------------------------------

Brooklyn Nets - 0/2 (-2)

Indiana Pacers 2/4 (-2)

Oklahoma City Thunder 2/4 (-2)

Portland Trail Blazers 2/4 (-2)

Los Angeles Clippers 1/3 (-2)

Tylko dwa kluby przez cztery lata naszej zabawy nie zaznały smaku Playoffs - Dallas Mavericks i Brooklyn Nets. Tym gorzej dla obu GMów, że oba teamy potrafiły dokonać tego w RL NBA. Nie będzie, więc dla pewne dla Was zaskoczeniem, że oba kluby ze względu na swoją politykę to ostatnia piątka pod względem kultury organizacji. Nets nawet nie pozorowali chęci gry o wynik. Mavs ze względu na all-star formę Trae Younga udawali, że walczą, chociaż przez cztery lata nie wzmocnili się ani razu.

Jeśli ktoś uważa, że brak PO nie ma znaczenia niech spojrzy z jaką atencją mówimy o ich RL odpowiednikach. Charlotte Hornets, New York Knicks, Sacramento Kings. Mniej więcej na tym poziomie są BeGM Nets i Mavs i tu na pewno Durant z Irvingiem, by nie zapukali.

Widać, którzy GMowie mimo zupełnie różnego startu potrafili odmienić losy swojej organizacji. Knicks to jaskrawo krzyczący przykład. Gdzie są w RL NBA, a gdzie w BeGM. Człowiek morza dokonał niemożliwego.

W najbliższych dniach powstanie rozbudowanie tego wstępniaka, gdzie z podziałem na dywizje opisze szerzej historię każdego zespołu. Przypomnę czemu, niektóre teamy dziś cierpią w finansowym rozliczeniu, bo ich walka o wynik z sukcesem została zamieciona pod dywan, gdy inni tankowali w ordynarny sposób po picki. Koniec serii artykułów zostanie uwieńczony prestiżem rankingiem kultury organizacji BeGM, którego kolejność jest mocniej strzeżona niż Fort Knox.

Podziękowania dla @cvbe za grafikę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten post jest na wielu płaszczyznach zły, bo to chyba tak na serio, ale przede wszystkim jest słaby dla tych osób, które wzięły słabe teamy, które siłą rzeczy trzeba było budować długoterminowo, bo nie miały możliwości oddania za frytki np. Anthony'ego Davisa budowania zespołu wokół np. Anthony'ego Davisa.

Tankowanie w beGM wcale nie jest 'łatwe', bo nie walczy się o fajnych FAs, nie pisze się fajnych opisów, nie dyskutuje się o fajne bilanse, nie robi się fajnych wymian, czyli nie robi się najciekawszych rzeczy w tej grze, ale poświęca się na nią wciąż czas.  

Wprawdzie mordowanie karpia na Wigilię po ubiegłorocznej loterii stało się niepokojąco przyjemne, ale fakty są takie, że Dallas po trzech latach mają top3 najciekawszych młodych teamów w beGM, a tutaj leci porównanie do Kings, Hornets czy Knicks, którzy nie zbliżyli się do tego w realu przez 15 lat. Litości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz patrzę na ten mój skład za 155 milionów i jednocześnie widzę, że:

Devonte Graham gra za minimum

TJ Warren gra za 10 milionów

Domantas Sabonis gra za 17 milionów

Luke Kennard gra za 2,5 miliona

a jedynym przepłaconym graczem jest być może all nba team Westbrook

to tak naprawdę ta moja drużyna na rynku byłaby warta z 200 milionów dolców, a jestem wyśmiewany, jak chcę walczyć o wygraną w regularze albo przejście pierwszej rundy. Ludzie, troszeczkę konsekwencji by wypadało mieć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, fluber napisał:

Jak teraz patrzę na ten mój skład za 155 milionów i jednocześnie widzę, że:

Devonte Graham gra za minimum

TJ Warren gra za 10 milionów

Domantas Sabonis gra za 17 milionów

Luke Kennard gra za 2,5 miliona

a jedynym przepłaconym graczem jest być może all nba team Westbrook

to tak naprawdę ta moja drużyna na rynku byłaby warta z 200 milionów dolców, a jestem wyśmiewany, jak chcę walczyć o wygraną w regularze albo przejście pierwszej rundy. Ludzie, troszeczkę konsekwencji by wypadało mieć:)

Ja tam będę docenia twój skład. Na RS mi się podoba nawet bardzo. Potem to już inna bajka, ale nie ma co tego roztrząsać na razie. 

Też nieśmiało podpytam o opinię o Golden. Chciałbym wiedzieć, jaką masz predykcję dla mojego zespołu oraz co ewentualnie poprzez transfery warto poprawić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MMM2121 napisał:

Ja tam będę docenia twój skład. Na RS mi się podoba nawet bardzo. Potem to już inna bajka, ale nie ma co tego roztrząsać na razie. 

Też nieśmiało podpytam o opinię o Golden. Chciałbym wiedzieć, jaką masz predykcję dla mojego zespołu oraz co ewentualnie poprzez transfery warto poprawić? 

Wylecz Draymonda jak najszybciej:)

Pierwsza piątka mi się podoba i fajnie fituje, ale bardzo słabo u Ciebie z ławką rezerwowych jak dla mnie na ten moment.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

Albo nie mają świadomości, że nie można grać cały czas tymi samymi 5 zawodnikami?:)

Myślę, że mają. Masz mocny skład na RS, ale nie na tyle mocny, żeby go wygrać. Nie masz ani jednego gracza, który realnie może zostać MVP. W ostatniej dekadzie tylko 2 razy takie ekipy wygrywały RS i było to już stosunkowo dawno: Bulls' 12 i Spurs'14. Jednak obie te drużyny miały topową obronę, czyli coś, czego Ty raczej nie będziesz mieć. Nie mówię, że będziesz mieć złą defensywę, ale na pewno nie top3, tak jak tamte ekipy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, karpik napisał:

Myślę, że mają. Masz mocny skład na RS, ale nie na tyle mocny, żeby go wygrać. Nie masz ani jednego gracza, który realnie może zostać MVP. W ostatniej dekadzie tylko 2 razy takie ekipy wygrywały RS i było to już stosunkowo dawno: Bulls' 12 i Spurs'14. Jednak obie te drużyny miały topową obronę, czyli coś, czego Ty raczej nie będziesz mieć. Nie mówię, że będziesz mieć złą defensywę, ale na pewno nie top3, tak jak tamte ekipy. 

No przecież że bilans nie jest argumentem przy dyskusji o MVP a jest tylko skutkiem posiadania najlepszego gracza w lidze;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

No przecież że bilans nie jest argumentem przy dyskusji o MVP a jest tylko skutkiem posiadania najlepszego gracza w lidze;) 

Dobrze wiesz o co mi chodzi. Żeby myśleć o wygraniu RS trzeba mieć albo zajebistego konia pociągowego, superstara, a najlepiej dwóch i rozsądny support wokół nich albo topową obronę i wyrównaną rotację. Ty nie masz takiego superstara, nie masz topowej obrony i masz wyrównaną rotację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.