Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, mac napisał:

czyli wypisz wymaluj ankieta na realgm ?

W sensie wynik z ankiety na realgm bedzie bardziej wymowny, niz zdanie pojedynczej osoby ( od np kogos kto go nie wrzucił do top15 pare postow wczesniej ) czy tez kogos kto uwaza go za goata ( i to nawet jesli to mod na realgm )

Rok temu jak grał z Irvingiem był tu na forum niemal bustem, zatem wstrzymaj konie Mac :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Rok temu jak grał z Irvingiem był tu na forum niemal bustem, zatem wstrzymaj konie Mac :) 

Tak było! Przynajmniej kilku GMow mi Pisało, ze to bust i nie będzie nawet Carmelo Anthonym- ciekawe czy dzisiaj się sami przyznają do tych opinii :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Tak było! Przynajmniej kilku GMow mi Pisało, ze to bust i nie będzie nawet Carmelo Anthonym- ciekawe czy dzisiaj się sami przyznają do tych opinii :) 

Ja pamiętam, że to był głównie January, ale zaraz tu przyjdzie i powie, że przecież przed draftem peany pisał. Ale był czas, gdy mocno ceglił i forumka go jechała.

Ja go broniłem, nawet jak zaczęto z Niego robić cancera, chociaż był jeden moment, kiedy powiedziałem, że ten deal z Townsem to chyba jednak przegrałeś.

A ta ankieta na realGM to żart jest. Davis przed Hardenem? Znowu po mistrzostwie Lakers się na Niego ludzi nabierają. Ale podobnie było z Boshem i Love, ten sam tier gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

 

Ja go broniłem, nawet jak zaczęto z Niego robić cancera, chociaż był jeden moment, kiedy powiedziałem, że ten deal z Townsem to chyba jednak przegrałeś.

 

@Alonzo pamiętasz jak sam mnie pytałeś czy nie żałuje tego dealu po starcie ubiegłorocznego sezonu? 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

@Alonzo pamiętasz jak sam mnie pytałeś czy nie żałuje tego dealu po starcie ubiegłorocznego sezonu? 
 

 

Tak było. 

Od kilku Szanowanych GMów dostałem wtedy info, że Magic definitywnie wygrali ten deal KAT/Tatum. Nie jestem pewien, czy na naszym forum tez ta kwestia nie była poruszana. Sytuacja i ocena Tatuma zmieniła sie po odejściu z Celtics Kyrie Irvinga. Przypadek? 🤨

Nie chcę już w tej kwestii (współpracy Irvinga z innymi graczami) kopać się z końmi. Każdy ma swój rozum..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando Magic od czasu jak przejąłem ten klub rzucane są tylko kłody pod nogi.. :( 

 
Cytat

 

Kawhi told you'll that Lowry was the leader of the 2019 Raptors, not him. He kept saying it.

 

 
 
To tak, jakby się co poniektórym nie chciało otworzyć twitta wrzuconego przez Dobrego Człowieka, który nie wahał się w potrzebie wyciągnąć pomocnej dłoni do innego Człowieka zatrudniając go jako basenowego w swojej organizacji..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Jakie sa efekty lideryzmu Lowrego bez Kawhiego?

O to musisz pytać KATa i Mitchella :) 

1 minutę temu, Eld napisał:

II runda co jest całkiem spoko patrząc na fakt, że ich pierwsza opcja przyjechała do bubble bez formy. 

.. a odpadli po świetnym runie Lowrego dopiero w końcówce, jak Lowry złapał 6 faul na .. moim Grancie Williamsie :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

O to musisz pytać KATa i Mitchella :)

Nie musze, pojecie lidera i kultury to to samo co polskie slowo k****, moze oznaczac cokolwiek.

To se uzywam na prawo i lewo.

Teraz, Eld napisał:

Czyli Lowry=Kawhi.

Fajna konkluzja. 

W kontekście bycia liderem? Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Czyli Lowry=Kawhi.

Fajna konkluzja. 

Kawhi był w playoffs Chuckiem Norrisem - miał jakieś historyczne usage% :) 

1 minutę temu, mac napisał:

Nie musze, pojecie lidera i kultury to to samo co polskie slowo k****, moze oznaczac cokolwiek.

To se uzywam na prawo i lewo.

.. a Ty znowu trolujesz.. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

.. a Ty znowu trolujesz.. :( 

Nie. To raczej Ty trollujesz widzac tylko i wylacznie jeden punkt widzenia w każdej kwestii i kazdego kto sądzi inaczej obrazasz.

Podsumowując, Kawhi to taki sam lider jak Lowry czy Lebron - z mojego puntku widzenia.

Jako gracz, raczej gorszy od Lebrona a lepszy od Lowrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Nie. To raczej Ty trollujesz widzac tylko i wylacznie jeden punkt widzenia w każdej kwestii i kazdego kto sądzi inaczej obrazasz.

Podsumowując, Kawhi to taki sam lider jak Lowry czy Lebron - z mojego puntku widzenia.

Jako gracz, raczej gorszy od Lebrona a lepszy od Lowrego.

Leonard nie jest liderem. Pop to tez powiedział. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ignazz napisał:

Leonard nie jest liderem. Pop to tez powiedział. 

Przecież pamiętam tę wypowiedź, chętnie ją przywołam

 

Zupełnie szczerze napiszę, że życzę jak najwięcej lider Patty Millsa na boisku w przyszłym sezonie SAS. W sumie, na ile zostal Jego lideryzm wyceniony w naszym beGM? Wiadomo to może?

Polecam też wypowiedź Pana, który był zarówno trenerem jak i bardzo dobrym zawodnikiem ( Kevin Mchale ).

Tutaj też opinia graczy raptors:

 

Ciekawe, że raps z którymi zdobył mistrza była wszystko spoko, z LAC gdzie mocno zawiedli nagle nie. Ciekawe czy jest tu jakaś korelacja <myśli>

 

W LAC mamy takie oficjalne przypadki jak:

1. Lou Will wychodzacy z buble zeby isc do klubu ze striptizem

2. Marcus Morris atakujacy Doncicia dwa razy i gadajacy glupoty do Millsapa w game5, ktory odmienilo serie.

3. Beverly wysmiewajacy bez powodu Lilarda, dodatkow zachowujacy sie jak clown wobec zebrania zawodnikow do prezesowej NBPA.

4. Harrel wyzywajacy Doncicia white ass cos tam.

 

W przypadku Kawhiego zas, to wszystko jakies rumorsy. Macie jakies video ze on cos powiedzial czy zachowal sie zle?

Czy wszystko acording to unname source?

Troche nie fair.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mac napisał:

W LAC mamy takie oficjalne przypadki jak:

1. Lou Will wychodzacy z buble zeby isc do klubu ze striptizem

2. Marcus Morris atakujacy Doncicia dwa razy i gadajacy glupoty do Millsapa w game5, ktory odmienilo serie.

3. Beverly wysmiewajacy bez powodu Lilarda, dodatkow zachowujacy sie jak clown wobec zebrania zawodnikow do prezesowej NBPA.

4. Harrel wyzywajacy Doncicia white ass cos tam.

 

W przypadku Kawhiego zas, to wszystko jakies rumorsy.

Troche nie fair.

 

40 minut temu, mac napisał:

Nie. To raczej Ty trollujesz widzac tylko i wylacznie jeden punkt widzenia w każdej kwestii i kazdego kto sądzi inaczej obrazasz.

to tak odnośnie jednego punktu widzenia :) 

i nie, nie uważam Lowrego za lepszego gracza od Leonarda - to by było niepoważne z mojej strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.