Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, january napisał:

Tak swoją drogą (licząc powroty po kontuzjach Duranta i Kury) to podział na konferencje top12 graczy u nas jest identyczny jak w RL tylko odwrócony :) 

W RL:

East: Giannis, Durant, Butler, Embiid
West: LeBron, Curry, Kawhi, Doncić, Davis, Harden, Jokić, Lillard.

U nas:

East: Giannis, Kawhi, Davis, Doncić, Harden, Durant, Embiid, Lillard
West: LeBron, Butler, Curry, Jokić

Jakby fluber machnął ranking ( :D ) to by można i dalszych miejscach dyskutować jakie mamy dysproporcje.

Ale jak to? Wielcy Wolves nie mają żadnego zawodnika w top25?!

Bieda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, karpik napisał:

Widzę, że raz na jakiś czas ktoś lubi wracać do Dirka i pisać półprawdy (zwłaszcza @MarcusCamby). W rl Mavs nie podjęli pół roku wcześniej TO Dirka na 25 mln, ja te pieniądze Dirkowi dałem. Ponadto Dirk miał wtedy klauzulę no-trade i mogłem go oddać tylko wtedy jeśli on tego będzie chciał. Poszedł do Cavs z LeBronem i grał ostatni raz w finałach zamiast siedzieć w ciepłym Teksasie i odcinać kupony. Chciał podjąć ostatnie sportowe wyzwanie i ja mu to umożliwiłem. 

Dla mnie oddanie Nowitzkiego to jakby oddać Duncana czy Bryanta. Legend się nie oddaje. To nie jest tak jak w rl gdzie gwiazda na zakończenie gra jeszcze jeden sezon w innej drużynie (bo tak zdecydowała). 

To tak jak z różnicą między pożegnaniem Xaviego a Casillasa. Xavi oszedł do Kataru bo tak zdecydował, zakończył granie na wysokim poziomie rywalizacji a poszedł do Kataru (w sumie pewnie też po hajs choć mu go nie brakowało). Casillasa po prostu wypchnięto tylnymi drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kolader napisał:

Dla mnie oddanie Nowitzkiego to jakby oddać Duncana czy Bryanta. Legend się nie oddaje. To nie jest tak jak w rl gdzie gwiazda na zakończenie gra jeszcze jeden sezon w innej drużynie (bo tak zdecydowała). 

To tak jak z różnicą między pożegnaniem Xaviego a Casillasa. Xavi oszedł do Kataru bo tak zdecydował, zakończył granie na wysokim poziomie rywalizacji a poszedł do Kataru (w sumie pewnie też po hajs choć mu go nie brakowało). Casillasa po prostu wypchnięto tylnymi drzwiami.

Ale Nowitzki zdecydował, że tak chce (pytałem się wtedy czy ma aktywować klauzulę i nie było sprzeciwu), a ja dałem mu zarobić więcej niż w real. Także to jest przykład Xaviego, bo Dirk zdecydował u nas, że chce do Cavs i powalczyć o tytuł, a ja go tam oddałem za jego przyzwoleniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Ale Nowitzki zdecydował, że tak chce (pytałem się wtedy czy ma aktywować klauzulę i nie było sprzeciwu), a ja dałem mu zarobić więcej niż w real. Także to jest przykład Xaviego, bo Dirk zdecydował u nas, że chce do Cavs i powalczyć o tytuł, a ja go tam oddałem za jego przyzwoleniem. 

Rozumiem ale i tak myślę, że rl Nowitzki nie poleciałby za hajsem i kolejnym sukcesem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kolader napisał:

To tak jak z różnicą między pożegnaniem Xaviego a Casillasa. Xavi oszedł do Kataru bo tak zdecydował, zakończył granie na wysokim poziomie rywalizacji a poszedł do Kataru (w sumie pewnie też po hajs choć mu go nie brakowało). Casillasa po prostu wypchnięto tylnymi drzwiami.

Iker na to w pełni zasłużył. Nie tylko sportową formą, gdzie i tak za długo grał za nazwisko, ale przed wszystkim wyciekami do prasy jakie robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Iker na to w pełni zasłużył. Nie tylko sportową formą, gdzie i tak za długo grał za nazwisko, ale przed wszystkim wyciekami do prasy jakie robił.

Lepszym sposobem byłoby zwolnienie Mou i próba odbudowania Casillasa. Jakoś w Porto pokazywał bdb poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

Lepszym sposobem byłoby zwolnienie Mou i próba odbudowania Casillasa. Jakoś w Porto pokazywał bdb poziom.

Przecież właśnie tak się skończyło i Ancelotti też na Niego nie stawiał. Szatnia też za Ikerem nie stanęła.

Trzy lata między odejściem Mourinho, a nadejściem ery Zidane to lata posuchy.

Odejścia Jose nigdy Casillasowi nie wybaczyłem.

A w Porto wydaje mi się, że też był średni z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Przecież właśnie tak się skończyło i Ancelotti też na Niego nie stawiał. Szatnia też za Ikerem nie stanęła.

Trzy lata między odejściem Mourinho, a nadejściem ery Zidane to lata posuchy.

Odejścia Jose nigdy Casillasowi nie wybaczyłem.

A w Porto wydaje mi się, że też był średni z tego co pamiętam.

W ostatnim sezonie zagrał w sumie w 47 meczach, sporo, skoro na niego nie stawiał. W 13/14 grał w LM i pucharze, w lidze stawiano na Diego Lopeza. W 12/13 grał do momentu kontuzji.

No jednak dla Realu dobrze się złożyło że odszedł Mourinho, który z początku wydawał się być idealnie skrojonym trenerem do Realu ale potem się zatracił i zatracał się praktycznie do przygody ze Spursami, zobaczymy jak tu mu wyjdzie.

W Porto to dopiero na ostatnie 2 lata spuścił z tonu, pierwsze 2 miał mocne. No i nie wiemy przykładowo jak taki Buffon sprawdzałby się gdyby musiał grać cały sezon jako jedynka, i też ostatnie lata poleciał z formą. Potrafi zagrać genialne zawody, po czym zagra słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tam było o rankingu graczy?

Tutaj ranking realgm:

https://forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?f=6&t=2024802&start=40

o 7 miejsce walczy dwóch graczy już i jeden z nich gra w Minny.

Więc chyba można jednak sądzić, że Minny ma gracza z top10, a tym bardziej z top15 ( co parę stron temu ktoś negował )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

@mac

W takich kwestiach odrzuca się głosy fanboyów i hejterów, tak jak w skokach narciarskich odrzuca się najlepszą i najgorszą notę. Wtedy jest sprawiedliwie. Top10 dla JT jeszcze za wcześnie, przynajmniej przed startem sezonu ;)

czyli wypisz wymaluj ankieta na realgm ?

W sensie wynik z ankiety na realgm bedzie bardziej wymowny, niz zdanie pojedynczej osoby ( od np kogos kto go nie wrzucił do top15 pare postow wczesniej ) czy tez kogos kto uwaza go za goata ( i to nawet jesli to mod na realgm )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

czyli wypisz wymaluj ankieta na realgm ?

Z całym szacunkiem do JT, bo jest świetny, ale na ten moment, jeszcze nie postawiłbym go przed Jokicia, Lillarda, Embiida, Duranta czy Butlera, a z ankiety na to wychodzi. No, ale może Tatum niedługo zaskoczyć, bo papiery na to ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.