Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, polishllama69 napisał:

zresztą skoro Cody taki fajny to dlaczego zespół z nim zbiera zaledwie 75% piłek na własnej desce, zwłaszcza jak obok jest tylu całkiem dobrze zbierających wingmanów (OKC z krytykowanym Adamsem ma 79%) a Ty chcesz przecież grać na topowego zbierającego w ataku tym zestawem

67% puszczanych rzutów at rim to też słabo jak na centra

Ale bierzesz statsy Codiego z rl Charlotte, nie przekładając ich na naszych Magic ;) - czyli robisz to samo, za co w poniższym cytacie mnie krytykuje Twój kumpel Lucas :) 

10 minut temu, Lucas napisał:

I to chyba pokazuje Twój problem z ocena graczy w BeGM. Murray w Hawks pewnie robiłby trochę lepsze staty, a Lowry czy Oubre przy KAT i Mitchell mniejsze :P 

A moze doceniaja drugiego najlepszego zawodnika tego sezonu? Który dodatkowo dostał swojego Clinta z Rockets, wpływu trenerów u nas nie ma, więc słaba stawka o D'Antonim. No i ładnie przemilczałeś znakomitego Fourniera, który dostawał u nas nominacje do ASG!

Jasne, że Murray miałby tu wyższe statsy - chyba nawet gdzieś u nas o tym pisałem. To samo z Fournierem, który przy Hardenie miałby zapewne więcej miejsca. Tylko, że uważam, że tak radykalne zmiany mogłyby się u nas nieco bardziej przełożyć na bilanse w pierwszej części sezonu. 

Teraz, Sylvinho. napisał:

@Alonzo Miało być mini podsumowanie Twojego głosowania, a wyszło znowu użalanie się nad bilansem Magic, którzy notabene dostali 4 bilans w całej lidze (za Bucks, Lakers oraz niedaleko za Wolves), co de facto jest bardzo dobrym wynikiem.

Czasami najłatwiej się odnieść do swoich przy porównaniach, stąd płynnie przechodziłem na graczy Magic. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Ale bierzesz statsy Codiego z rl Charlotte, nie przekładając ich na naszych Magic ;) - czyli robisz to samo, za co w poniższym cytacie mnie krytykuje Twój kumpel Lucas :) 

nie chcesz abym go przeliczył dla Magic z Oubre na PF i Gordonem odesłanym do bronienia najlepszego gracza rywali, zresztą jeszcze w grudniu Charlotte bdb wyglądało w perimeter D;

zresztą Aaron w team D jest lekko ponadprzeciętny i widać to w rl Magic, gdzie Cliff woli Khema na PF i wysłać Gordona na obwód

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładając, że Gordon tak dobrze broni zespołowo jak PJ -> spore uproszczenie, bo tak nie jest, jest sporo słabszy otrzymujemy, że duet PJ-Bis w ataku robi ORTG 112 i 100 DRTG  (130 minut ponad 35% ogólu minut co grali razem) natomiast PJ z Zellerem ORTG 99 i DRTG również 99, ale minut jest tutaj zdecydowanie mniej a Ty kreatorów nie masz lepszych niż Devonte a dodatkowo ani Gordon ani Oubre lepszego spacingu niż PJ nie dają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

 

Jakbyś miał Butlera, a nie Bricka to mógłbyś celować w HCA, a nie drżeć o PO (za wysokie oceny jednak dla Hornets w 1T były po namyśle).

Na kazde wspomnienie slabszej formy swojego gracza bedziesz odpowiadal grozbami obnizania bilansu?:) ale to jest slabe:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Ale kto wie, czy przy problemach w RS Sixers i Knicks Ci bardziej się nie będzie opłacał niższy seed xD

Na wschodzie będzie poezja z seedowaniem

Alonzo przez ten jego kurduplowaty backcourt będzie miał ciężkie matchupy z połową drużyn w PO - Sixers, Knicks, Heat i Wizards to dla Magic może być koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, karpik napisał:

Alonzo przez ten jego kurduplowaty backcourt będzie miał ciężkie matchupy z połową drużyn w PO - Sixers, Knicks, Heat i Wizards to dla Magic może być koszmar.

a jak brak rim protection się do tego ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, january napisał:

 I nie chodzi o Hornets, ale o właściwie niemal wszystkich poniżej 3 seedu (+ Magic np mogą spaść). Różnice nie są wielkie, nie podoba mi się ustawianie po 1/3 sezonu praktycznie "pewnika" kto wchodzi, a kto nie.

Czy moglbys przedstawic jakiekolwiek racjonalne argumenty za tym ze hornets, knicks, heat czy 76ers powinni drzec przed pacers i hawks??? Poza jakims kataklizmem w postaci masowych kontuzji ( no ale to moze wykonczyc kazdy team, rowniez Twoj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Na wyjeździe byłby kłopot. Lot do Warszawy potem Wrocławia i bus lub ewentualnie dosyć słaba gdy remontują autostrady u Niemca droga Berlin Gorlitz. 
w teczkę na bank 

Mimo wszystko fakt ze turow zgorzelec oglosil upadlosc w zeszlym roku i aktualnie reaktywowany gra w rozgrywkach amatorskich, dawalaby jakies szanse na odrobienie przez magic strat w rewanzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Mimo wszystko fakt ze turow zgorzelec oglosil upadlosc w zeszlym roku i aktualnie reaktywowany gra w rozgrywkach amatorskich, dawalaby jakies szanse na odrobienie przez magic strat w rewanzu

problemem mogłoby być dofinansowanie z zewnątrz na podróż zużyte zapewne na alkohol, który byłby spory dopingiem dla graczy Turowa a dodatkowo chuchanie taką objętością alkoholu mogłoby zabić jakże profesjonalnych graczy Magic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po locie Embrarerem tych dwumetrowych dryblasów mogło by się nie udać. To niby 55 minut z Okęcia ale obecna liga jest soft. I pamietajmy ze Orlando nie ma lotów bezpośrednich z Warszawa. Oni by tydzień lecieli. A jakby na A4 u pani Halinki poszli na pierogi z kapusta to sami wiecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

Po locie Embrarerem tych dwumetrowych dryblasów mogło by się nie udać. To niby 55 minut z Okęcia ale obecna liga jest soft. I pamietajmy ze Orlando nie ma lotów bezpośrednich z Warszawa. Oni by tydzień lecieli. A jakby na A4 u pani Halinki poszli na pierogi z kapusta to sami wiecie. 

u chłopaków ze Zgorzelca to normalna zagryzka i uzupełnienie kalorii przed wódką a gracze Orlando mogliby być ociężali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, january napisał:

 

Hornets natomiast... ehh. Tu zadziałał pewnie efekt zaskakująco mocnej ofensywy na starcie, ale jednak defensywa jest beznadziejna, tego się nie da sklecić, ja nie widzę Redicka czy Kennarda w żadnym możliwym lineupie (bo nie tylko z Brickiem, ale z Augustinem, IT? Gdzie on tu ma grać), bo wtedy Hornets będą rozjeżdżani.

Czyli poza pi****leniem bzdur nie masz generalnie nic do powiedzenia:) Ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Sixers mają problemy zarówno z siłą liderów (trio Richardson-Ben-Embiid z RL) , jak i coraz większe (wręcz ogromne) z legitną rotacją. To naprawdę może skończyć się niskim seedem. 

Trio z Phili oraz Zach jak i RoCo grają nawet lepiej niż w pierwszym trymestrze, nie mam kontuzji (1 mecz opuszczony przez Embiida), wrócił Evans, choć Sterling ostatnio DNP. Robinson też coraz lepiej na odmianę Rondo gorzej. Jak dla mnie na plus w porównaniu do poprzedniego trymestru, zwłaszcza rotacja. 

Oczywistą kwestią jest to, że jestem związany z Real Phili i możecie sobie gadać, że Joel powiedział coś o Simmonsie a Richardson o zespole. Jak dla mnie to są męskie słowa i w pewnych momentach dobrze, że padają. Gdy macie pomieszanie zespoły to oczywiście u Was nie ma żadnych problemów - nigdy, nikt nie narzeka na role, wszyscy się uśmiechają a nawet jak coś powiedzą to przecież o kimś innym, bo inna sytuacja, u mnie tych problemów nie ma. 

Szanuję swoich graczy, szanuję siebie oraz Was i nigdy nie będę wymyslał pierdół i nie będę uciekał, że to nie u mnie. A wilki będą wilkami i to się nie zmieni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Oczywistą kwestią jest to, że jestem związany z Real Phili i możecie sobie gadać, że Joel powiedział coś o Simmonsie a Richardson o zespole. Jak dla mnie to są męskie słowa i w pewnych momentach dobrze, że padają. Gdy macie pomieszanie zespoły to oczywiście u Was nie ma żadnych problemów - nigdy, nikt nie narzeka na role, wszyscy się uśmiechają a nawet jak coś powiedzą to przecież o kimś innym, bo inna sytuacja, u mnie tych problemów nie ma. 

.. i oddają tylko te rzuty, które trafiają naturalnie ze swoich ulubionych pozycji - gdyż z innych nie chcą sobie zaniżać TS%. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.