Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

@Eld @ozzy110 @cvbe

W realu Griffin zgodził się na buyout swojego kontraktu. Jak to wyglada u nas, jezeli Bulls takowy by mu zaproponowali? W zeszłym sezonie udowodnił, że jest wartościowym graczem chcącym grać o najwyższe cele, a sytuacja BeGM Bulls jest podobna do rl Pistons i nie możemy mu tego zapewnić.

To już było omawiane i u nas tak to nie funkcjonuje. Przykro mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

@Eld @ozzy110 @cvbe

W realu Griffin zgodził się na buyout swojego kontraktu. Jak to wyglada u nas, jezeli Bulls takowy by mu zaproponowali? W zeszłym sezonie udowodnił, że jest wartościowym graczem chcącym grać o najwyższe cele, a sytuacja BeGM Bulls jest podobna do rl Pistons i nie możemy mu tego zapewnić.

Poczytaj regulamin, u nas buyout wygląda tak, że zwalniasz gracza, a potem dostajesz zwrot kasy w zależności od tego jakie oferty dostanie Griffin na rynku FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak nie za realistycznie.

Rozwiązaniem odwzorowujacym rzeczywistości byłoby:

Propozycja buyoutu (klub) -> Głosowanie.

Przecież:

Kwota buyoutu + nowy kontrakt != stary kontrakt.

 

 

W realu Lebron dostał nowy kontrakt -> @january musi mu dać nową umowę, bo bedzie TR. Realizm przede wszystkim!

W realu Griffin zrezygnował z 13,3 mln i podpisał za min (na tyle wycenił możliwość gry o pierścień) -> u nas odbywa się to zupełnie inaczej. Tu już realizmu nam nie trzeba?

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Jeśli miał bym udzielic odpowiedzi do to resetu seoznów 1/2 Sierpnia ale tym razem proszę nie brać tego za wyznacznik.

A kiedy się pojawi jakiś kalendarz FA? Nie, żebym poganiał, ale startujemy za ok. 10 dni, jest środek sezonu urlopowego, więc może jednak...

Dodatkowo widzę, że w regulaminie nie ma auktualnionej wersji systemu buyoutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wjedzie kalendarz ma Finał do wieczora. W sumie to jest gotowy i nawet jak pogrzebiecie w temacie 'kalendarz PO' to tam są dwie rozpiski. Weźcie pod uwagę tą pierwszą gdzie Bucks kończą w 6. Te daty się na pewno nie zmienią.

Przepraszam za niedopatrzenie ale kolejny tydzień gdzie do domu wracam tylko spać.

@ozzy110 za to mocno walczy z Moratorium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Co jest ofk grubszym wtf xd

Byłem przekonany, ze kwestie finansowe, a RS to dwie odrębne rzeczy. 

Nie wiem jak tego nie skojarzyłem. Za dużo ostatnio się dzieje.

1 minutę temu, karpik napisał:

No jest stara wersja, a miała być poprawiona.

Sorry, ale nawet nie kojarzę o co chodzi więc albo mi napiszesz wprost, naprowadzisz, przypomnisz, albo poczekasz na odpowiedź do 23 ( o ile znów z laptopem na kolanach nie usnę ).

Mam takie eldorado w robocie, że to jest to dla mnie prio, a w oczekiwaniu na kolejne spotkanie tak jak teraz po prostu odpisuję.

Nie bądź Karpik - przypomnij o co chodzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.