Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Oddali 27 pick, z ktorym nie braliby PFa, a Lakers mieli 28 pick.

 

Skąd pewność, ze nie wzięliby Kuzmy? 

 

Za twój komentarz jest bardzo treściwy i rzeczowy

 

Jak można odnieść się do jakiegoś komentarza treściwie i rzeczowo, jeśli tam nie ma ani krzty prawdy i sensu.

 

Pomijam już fakt, że rok przed wymianą to Magica i Pelinki w Lakers nie było...

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loaded PF. Czytaj wyżej.
Tak jak SAC załadowane pod koszem brało kolejnych "Steinow", PHO załadowane na obwodzie Bookera i Ulisa, LAL załadowane na PG chciało Lonzo, Magic załadowane pod koszem Isaaca, a BOS mając głównie F chcialo Tatuma... itd itd... Przestanmy wróżyć z fusów, bo logika przeddraftowa to jedno a rzeczywistość drugie :)

 

BTW. Zanim zaczniecie się zakładać jaka to strate/zysk LAL poniosło, proponuje ustalcie jak to zamierzacie mierzyć. Bo jak wyznacznikiem starty LAL ma być nabijany boxscore (16/4/5/1,5) DAR na kiepskich ADV stats i marnych %, bez defensywy i agresji we wjazdach pod kosz, w ekipie 25-57, to chyba nie ma sensu dyskutować. Takich "talentów" było już mnóstwo (JJ, Knight, MCW, Monta czy Mo to pierwsi z brzegu). Dla mnie dopiero dobra gra potwierdzona w PO jest odpowiedzią.

 

Ale takiej odpowiedzi w tym sezonie i być może w kolejnym nie dostaniemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz oglądam Brooklyn z Knicks i DLO jest przekozak.,Za rok kontraktu Brooka to jest steal,nie wiem co mieli w głowach Magic i Pelinka,.
Mam pytanie: a czym tak "przekozakość" się objawiła?

Bo ja nic nowego w grze DAR nie zauważyłem w stosunku do tego co grał w LAL... Dalej oczywiste softowe granie na lewą łapke + pnr, może dojrzałość rzutowa się pojawia (ale 1 mecz pre season to kiepskie pole do oceny, kiedy bez presji się rzuca), no i zajebisty "no look pass" - za to szacun. Lonzo by się nie powstydził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: a czym tak "przekozakość" się objawiła?

Bo ja nic nowego w grze DAR nie zauważyłem w stosunku do tego co grał w LAL... Dalej oczywiste softowe granie na lewą łapke + pnr, może dojrzałość rzutowa się pojawia (ale 1 mecz pre season to kiepskie pole do oceny, kiedy bez presji się rzuca), no i zajebisty "no look pass" - za to szacun. Lonzo by się nie powstydził :smile:

19 minut 19 pts,.4 asysty,.2 reb.,2 steals.,1 blok.,+16 w +/- .,https://www.youtube.com/watch?v=K_NcNqS5D4I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut 19 pts,.4 asysty,.2 reb.,2 steals.,1 blok.,+16 w +/- .,https://www.youtube.com/watch?v=K_NcNqS5D4I

Z mojej wypowiedzi dosyć jasno wynikało, że widziałem "te wyczyny", więc i box score zapewne zauważyłem, ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie...

RHJ też zajebiście wygląda w box score (swoją drogą na boisku wyglądał lepiej od DAR), Kanter zamiótł w 10 min 17 punktów (normalnie Hakeem się chowa), J.Grant lepiej od CP3 podawał, E.Moore, niejaki Caleb Swanigan w 16 min zaszalał, a Sheldon McClellan, Jarrel Martin, R.Vaughn i D.A.Fox zrobili coś podobnego dzień wcześniej, to znaczy że są już All Starami? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej wypowiedzi dosyć jasno wynikało, że widziałem "te wyczyny", więc i box score zapewne zauważyłem, ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie...

 

Jego przekozckość się objawiła tym ,że wszedł na parkiet i przejął zespół.,Szczególnie było to widoczne w 3Q.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tej logiki Towns i Porzingis to dotychczas pizdy jak rozumiem?

Nie, ale prawdą jest, że na razie jeszcze nic nie osiągnęli i poniekąd uważam, że hype szczególnie na Porzingisa jest trochę przesadzony. Niemniej ich adv stats (szczególnie KAT-a) tj. ORTg, DRTg, BPM, WS, on/off, PER, +/- , RPM, DRPM, TS%, eFG% itd. są na innym poziomie (nieosiągalnym dla DAR), przez co ich impact na drużyny w których grają jest o niebo lepszy.

Tylko ja to napisałem w komentarzu, ale Ty jak zwykle wybierasz sobie przykład do jednej części wypowiedzi, co by ślepo bronić swojego pupila... o którym nic złego nie napisałem, poza tym że inni takie wyczyny w preseason robią i w 10 i 16 i 20 min i ma to niewielkie znaczenie. 

Jego przekozckość się objawiła tym ,że wszedł na parkiet i przejął zespół.,Szczególnie było to widoczne w 3Q.,

ofkors - to podobnie jak polowy z tych graczy co wymieniłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, Lakers zaczęli preseason, jak za czasów Mike'a Browna i dobrze się to nie skończyło. W tej chwili to wygląda jakby Kuzma został wybrany z dwójką draftu, a nie Ball.

 

Dlatego nie oglądam preseason.. Po co się wkurzać? Człowiek czeka te kilka miesięcy na rozpoczęcie nowego sezonu i mam sobie psuć humor już na samym starcie? Sezon pokaże co się będzie działo..

 

Poza tym tak jak ktoś już pisał rookie PG wchodzą do ligi najdłużej więc może Ball potrzebuje trochę więcej czasu.. Tyle szumu było w okół niego, że chłopak ma naprawdę wiele do udźwignięcia, bo tyle od niego wymagają teraz fani.

 

Spokojnie - odpali się.. ;)

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozaboiskowe kwestie? Jak miał się zachowywać młody zawodnik wiedząc, że za rok zostanie wybrany uważany przez obecny zarząd za lepsza opcje na jego pozycje? Bez urazy, na jego miejscu też miałbym gdzieś liderowanie drużyna która ma przegrywać mając duże prawdopodobieństwo, że zostanie wymieniony.

 

Nawet jeśli (podkreślam: NAWET JEŚLI) dochodzą do Ciebie plotki, że zarząd zastanawia się, czy ktoś inny na Twoje miejsce nie byłby lepszy, ale Ty masz rok na udowodnienie że tak nie jest i gówno z tym robisz, bo ktoś ośmielił się podważyć Twoją (nikomu jeszcze nie udowodnioną!) wartość, to znaczy że jesteś obrażalską panienką i mega pizdą, a nie kozakiem. Tyle w temacie.

 

I widzę, że sezon za pasem bo January wraca ze swoją 247ą odsłoną audycji pt. "Why DLO? WHY?!". Weź January naprawdę połóż się na torach, daj się rozjechać za tego Russella, załóż jakiś fanclub wzajemnej adoracji, wpłać może na jakąś fundację im. D'Angelo... ale zrozum wreszcie, że... TAK, my wiemy że kochałeś Russella, TAK wiemy że uważasz działania Magica i Pelinki za słabe, TAK wiemy że trade za Brooka był dla Ciebie porażką... tylko weź już sobie odpuść chociażby do połowy sezonu z tym czarnowidzeniem, przedwczesnymi ocenami i robieniem z DLO GOATa.

 

I last but not least; Kuzma kozak, ale wiedziałęm to od momentu premiery patcha do 2K17, jak mi robił 17ppg ;)*

 

*obvious joke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli (podkreślam: NAWET JEŚLI) dochodzą do Ciebie plotki, że zarząd zastanawia się, czy ktoś inny na Twoje miejsce nie byłby lepszy, ale Ty masz rok na udowodnienie że tak nie jest i gówno z tym robisz, bo ktoś ośmielił się podważyć Twoją (nikomu jeszcze nie udowodnioną!) wartość, to znaczy że jesteś obrażalską panienką i mega pizdą, a nie kozakiem. Tyle w temacie.

 

I widzę, że sezon za pasem bo January wraca ze swoją 247ą odsłoną audycji pt. "Why DLO? WHY?!". Weź January naprawdę połóż się na torach, daj się rozjechać za tego Russella, załóż jakiś fanclub wzajemnej adoracji, wpłać może na jakąś fundację im. D'Angelo... ale zrozum wreszcie, że... TAK, my wiemy że kochałeś Russella, TAK wiemy że uważasz działania Magica i Pelinki za słabe, TAK wiemy że trade za Brooka był dla Ciebie porażką... tylko weź już sobie odpuść chociażby do połowy sezonu z tym czarnowidzeniem, przedwczesnymi ocenami i robieniem z DLO GOATa.

 

I last but not least; Kuzma kozak, ale wiedziałęm to od momentu premiery patcha do 2K17, jak mi robił 17ppg ;)*

 

*obvious joke

Wiesz to co napisałeś jest bardzo sensowne, przekonałes mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oglądam tego preseason wiec pytanko do was(czyli do tych którzy oglądają) Randle robił jakieś postępy? ta jego praca nad wyszczupleniem sylwetki coś daje? czy dalej jest durnym murzynem z jedną ręką

Mi tam się podoba nie jest źle.

 

 Czytam niektóre posty i zastanawiam się nad jednym.

 

Czemu niektórzy użytkownicy przestają wierzyć w obecne LAL ?Przecież to jest tylko preseason.

 

Wiem hype przed sezonem był dosyć duży ale przypominam,że jest to tylko PRESEASON. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Randle jest chudszy i bardziej dynamiczny i lepszy kondycyjnie - to duży plus. Niemniej w obronie (ustawieniu, technice itd.) nie widzę postępu o którym sie tak pisało, w ataku widać większe parcie do przodu i na ofensywna zbiórkę, ale przy Ballu jego główny atut znika. Moim zdaniem w S5 powinien grać Nance z Lopezem. Julius zdecydowanie lepiej będzie wykorzystany z ławki, gdzie kreowanie pozycji dla Kuźmy, Ennisa, Denga (schudl i naprawdę dobrze wygląda), Clarksona czy Josha będzie kluczowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podoba nie jest źle.

 

 Czytam niektóre posty i zastanawiam się nad jednym.

 

Czemu niektórzy użytkownicy przestają wierzyć w obecne LAL ?Przecież to jest tylko preseason.

 

Wiem hype przed sezonem był dosyć duży ale przypominam,że jest to tylko PRESEASON. 

 

a w co mają wierzyć? w to że będą w PO? w rozwój zawodników? 

nie bardzo rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.