Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Tecu napisał:

Nas olał a z Tobą negocjował. Piszesz, że ma plan na drużynę i na to ma czas a by wpaść i zagłosować to nie ma, bo wakacje. Odpowiedź sobie na pytanie czy miałbys takie samo zdanie gdybyś nie miał z tego korzyści w postaci dealu. 

Rozumiem, rezygnacja czy olanie gry i nie wejście w życie tradu boli, sam też tak miałem, współczuję. 

Ale ja się nie przejmuje :D mnie to dalej bawi jad i hipokryzja niektórych Rycerzy Moralności tutaj xd będę kibicował z boku :D ale już widzę jak na nowego GMa Soty rzuca się dokładnie te same osoby które przed deskami przestrzegały :D 

1 minutę temu, ignazz napisał:

Haniebne skoro jesteśmy przy tym słowie to jest to co właśnie potwierdziłeś. 
 

założenia beGM to prosta zasada aktywności na forum i zgranie z jej członków grupy 30 chętnych do wspólnej zasady osób. Nawet ten mini zlot z lutego choć dotyczył wszystkich chętnych fanów nba z Borysem na czele miał za zadanie skoordynować GM i spotkania przy piwku z Trade Deadlinem 

30 osób. Forum jako platforma do dyskusji i wymian poglądów zawodników oraz wypełniania regulaminowych obowiązków. 
 

w międzyczasie coraz bardziej to się rozlazilo a te wymiany bo „jestem taki fajny i mam prywatny kontakt do kogoś poza forum” lub „ zrobię wymianę przez fejsa z kimś kto się nigdzie indziej nie udziela” to Qcin takie trochę łamanie zasad gry a w sumie jej podwalin. 
 

 

Sratatata 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze Qcin jest to, że ty nawet nie widzisz tej patologii, którą robisz.

Wielu zacnych GMów błądziło i może w haniebny sposób budowało swój handicap. Ale gdy im się to wypominało, to mówili "masz rację, wykorzystałem lukę/czas, ale trzeba to zmienić", a ty przy próbie oderwania od tego wierzgasz się i za każdym razem grozisz odejściem. Na mnie to nie robi wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co do Kungfu to sie zgadzam, jesli kogos nie ma na forum i negocjuje tylko przez fejsa to co jest nie tak i tu @ignazz ma racje, choc niezbyt często się z nim zgadzam. To gra forumowa i nie mam obowiązku mieć 30 gm-ów (gdzie sie cos chwile zmienia) w znajomych na FB, zeby na messengerze negocjowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MarcusCamby napisał:

Najgorsze Qcin jest to, że ty nawet nie widzisz tej patologii, którą robisz.

Wielu zacnych GMów błądziło i może w haniebny sposób budowało swój handicap. Ale gdy im się to wypominało, to mówili "masz rację, wykorzystałem lukę/czas, ale trzeba to zmienić", a ty przy próbie oderwania od tego wierzgasz się i za każdym razem grozisz odejściem. Na mnie to nie robi wrażenia.

Ale pierdolisz jak potłuczony xd Ty w ogóle wiesz co Ty piszesz? Wiesz ze jak powtórzysz kłamstwo sto razy nie stanie się ono nagle prawda? Czy nie wiesz? 

Ja nigdy żadnych luk tu nie wykorzystywałem, po prostu układałem puzzle, to ze Ty się zatrzymałeś w tym na Lego Duplo a ja poszedłem trochę dalej to cóż, przepraszam, następnym razem postaram się być słabszy i wolniejszy żebyś mógł nadążyć - wtedy fajnie będzie nam w piaskownicy, co?
 

A, No i chcesz policzyć kto tu więcej razy straszył odejściem z gry? XD serio, chcesz? Byłoby przezabawne poczytać o męczenniku Cambym i złym szantażyście Qcinie xd 

 

5 minut temu, Lucas napisał:

No ale co do Kungfu to sie zgadzam, jesli kogos nie ma na forum i negocjuje tylko przez fejsa to co jest nie tak i tu @ignazz ma racje, choc niezbyt często się z nim zgadzam. To gra forumowa i nie mam obowiązku mieć 30 gm-ów (gdzie sie cos chwile zmienia) w znajomych na FB, zeby na messengerze negocjowac.

gra polega na budowaniu swoich przewag gdzie się da, nigdzie nie jest napisane ze wiążące są tylko rozmowy droga na forum- Ignazz sam negocjował przez watsupa a teraz mi wytyka fejsbuka?:D najs

6 minut temu, Braveheart22 napisał:

To weź tylko nie zapomnij Tatuma wysłać do LAC przed swoim odejściem, żeby mi przebudowa szybciej poszła :P

 

Tobie akurat będę kibicował mocno w grze ❤️ szkoda, ze się już rzekło bo bym Ci go rzucił za przysłowiowego Garlanda :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Ale pierdolisz jak potłuczony xd Ty w ogóle wiesz co Ty piszesz? Wiesz ze jak powtórzysz kłamstwo sto razy nie stanie się ono nagle prawda? Czy nie wiesz? 

Ja nigdy żadnych luk tu nie wykorzystywałem, po prostu układałem puzzle, to ze Ty się zatrzymałeś w tym na Lego Duplo a ja poszedłem trochę dalej to cóż, przepraszam, następnym razem postaram się być słabszy i wolniejszy żebyś mógł nadążyć - wtedy fajnie będzie nam w piaskownicy, co?
 

A, No i chcesz policzyć kto tu więcej razy straszył odejściem z gry? XD serio, chcesz? Byłoby przezabawne poczytać o męczenniku Cambym i złym szantażyście Qcinie xd 

Odpowiem na twoim poziomie mój ekspercie od Lego Duplo:

Sratata 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k****, Panowie, czy Wy jesteście 13-letnimi dziewczynkami z pierwszą miesiączką, żeby co chwilę dramy urządzać? Wiecznie tych samych 5-7 dramatopisarzy, da się to dogadać na luzie zawsze, wyluzujcie trochę.

Imo jeśli deal ma zjebać FA połowie ligi to powinien przejść jeśli nie jest BARDZO zły dla Memphis, a w międzyczasie trzeba szukać zastępstwa za Kungfu bo jest z nim faktycznie utrudniony kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

k****, Panowie, czy Wy jesteście 13-letnimi dziewczynkami z pierwszą miesiączką, żeby co chwilę dramy urządzać? Wiecznie tych samych 5-7 dramatopisarzy, da się to dogadać na luzie zawsze, wyluzujcie trochę.

Imo jeśli deal ma zjebać FA połowie ligi to powinien przejść jeśli nie jest BARDZO zły dla Memphis, a w międzyczasie trzeba szukać zastępstwa za Kungfu bo jest z nim faktycznie utrudniony kontakt.

Przecież właśnie to napisał January :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Odpowiem na twoim poziomie mój ekspercie od Lego Duplo:

Sratata 😘

❤️ oj Camby Camby :D mój poziom sympatii do Ciebie jest wprost odwrotnie proporcjonalny do Twoich ruchów jako GM :D 

Teraz, MarcusCamby napisał:

Przecież właśnie to napisał January :)

Nope, January oczekiwał żebym rzucał pickami pierwszorundowymj za oddanie każdego gracza w grze :D KAŻDEGO - sorry, ale i on i każdy kto wysyłał PMy do KAŻDEGO nowego GMa w grze żeby ze mną nie handlować ma takie prawo do osadzania moich wymian jak - tu wsadź swoje ulubione porównanie :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Nope, January oczekiwał żebym rzucał pickami pierwszorundowymj za oddanie każdego gracza w grze :D KAŻDEGO - sorry, ale i on i każdy kto wysyłał PMy do KAŻDEGO nowego GMa w grze żeby ze mną nie handlować ma takie prawo do osadzania moich wymian jak - tu wsadź swoje ulubione porównanie :) 

January to nie wiele mniejszy cwaniak niż ty. Rzucić trzeba deal na ogólny i społeczeństwo powinno oceniać.

Moje zdanie znałeś. Ja ten deal z Otto Porterem za Tobiasa Harrisa,a potem Devina Bookera, bym blokował, ale BMF, January i Karpik zajęli się wtedy dealem z CP3.

Dealu z Drummonda np. bym nie blokował, bo to był dobry gambling dla Grizzlies. A tutaj nie wiem co jest na stole, ale wieść niesie, że znowu kradniesz. Tak czy siak kungfubestia w obecnej sytuacji, gdy większość GMów z Nim nie negocjuje nie jest wiarygodnym partnerem w interesach i ochrona jego dealów jest zrozumiała w tej sytuacji, bo wg reguaminu to on powinien już być po za grą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

January to nie wiele mniejszy cwaniak niż ty. Rzucić trzeba deal na ogólny i społeczeństwo powinno oceniać.

Moje zdanie znałeś. Ja ten deal z Otto Porterem za Tobiasa Harrisa,a potem Devina Bookera, bym blokował, ale BMF, January i Karpik zajęli się wtedy dealem z CP3.

Dealu z Drummonda np. bym nie blokował, bo to był dobry gambling dla Grizzlies. A tutaj nie wiem co jest na stole, ale wieść niesie, że znowu kradniesz. Tak czy siak kungfubestia w obecnej sytuacji, gdy większość GMów z Nim nie negocjuje nie jest wiarygodnym partnerem w interesach i ochrona jego dealów jest zrozumiała w tej sytuacji, bo wg reguaminu to on powinien już być po za grą.

Oddawałem Winslowa za capspace :) to wszystko - blokować, bojkotować, demonstrować! Ale nieee, zaraz wpadnie January i nazwie Winslowa top3 najgorszych kontraktów gry i ze muszę dorzucać 2x1st pick :D wiec wieeesz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cvbe napisał:

No ale nie po to żeby ujebać Qcina, tylko po prostu jak będzie mega zły TYLKO dla Memphis to wtedy lipa a jeśli zły dla aktywnych GMów to powinien przejść bez gadania.

Ja bym zlikwidował handel pośredniczy, ale rozmawialiśmy właśnie o Grizzlies. Czytałeś dyskusje czy skupiłeś się na samej dramie? ;)

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Oddawałem Winslowa za capspace :) to wszystko - blokować, bojkotować, demonstrować! Ale nieee, zaraz wpadnie January i nazwie Winslowa top3 najgorszych kontraktów gry i ze muszę dorzucać 2x1st pick :D wiec wieeesz :D 

Eee, to bym nie przesadzał. Byli GMowie chętni gamblować z Johnem Wallem i to nie jakieś no name. A mimo to go nie oddałem.

Rynek jest wąski, a spadają wszystkie złe kontrakty z tego roku, gdzie się przepłacało na potęgę. Winslow jest przepłacony, ale to ciągle cholernie ciekawy prospect.

Także wstrzymałbym konie z odejściem i poczekał co jest faktycznie na stole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Qcin_69 napisał:

Ale pierdolisz 

 

gra polega na budowaniu swoich przewag gdzie się da, nigdzie nie jest napisane ze wiążące są tylko rozmowy droga na forum- Ignazz sam negocjował przez watsupa a teraz mi wytyka fejsbuka?:D najs

 

Dla mnie możesz nawet robić wymianę przez gołębia pocztowego jeżeli z drugim GM codziennie jesteście na forum i odpisujecie PM. Z GM Memphis jest ta różnica ze go miesiącami nikt nie widział i takie wymiany różnią się od twojej kontry dosyć znacząco. Ja nie walczę jaka platforma klepniesz deala i z jakiej marki telefonu tylko o zasady równości i dostępności każdego GM. 
inaczej odbieram wymiany gdzie wiele ofert GM odrzuca i bierze twoja bo najlepsza a inaczej gdy wchodzisz do gry kartami GM który jest totalnie niedostępny. I serio nie chce mi się przerzucać argumentami ze każdy kiedyś mógł sobie FB wrzucić na danego GM. Serio tego nie czaisz? Już przestań walić głupa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Eee, to bym nie przesadzał. Byli GMowie chętni gamblować z Johnem Wallem i to nie jakieś no name. A mimo to go nie oddałem.

Rynek jest wąski, a spadają wszystkie złe kontrakty z tego roku, gdzie się przepłacało na potęgę. Winslow jest przepłacony, ale to ciągle cholernie ciekawy prospect.

Także wstrzymałbym konie z odejściem i poczekał co jest faktycznie na stole.

Ale ja zawsze mówiłem, ze to jest dobry deal :D ja się czepiałam tego kto ma rozstrzygać o tym czy on jest dobry czy nie- czyli January który zawsze jest antyMinnesota :D 

Nowemu GMowi podpowiem na początku co i jak i tyle, ale moje konie już odjechały - wakat jest a nie chce mi się być neutralnym GMem jak obecnie Fluber - także szukajcie śmiało kogoś na moje miejsce, do draftu na pewno się ktoś znajdzie, wszak obiektywnie, zostawiam najbardziej przyszłościowy zespół gry ze stabilnym core na najbliższe lata- ciężko będzie to spoerdolil :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

Wielka Minnesota praktycznie na końcowym etapie budowy i zmiana kierownika. No way :D

 

@człowiek...morza chciałby coś powiedzieć w tej sprawie :D

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Nope, już rok temu chciałem i to było serio serio :P gra w której nie mogę dokonywać wymian z połowa ligi bo zły Qcin pisze nie jest dla mnie interesująca :D niech przyjdzie ktoś nowy i ogarnie kuwetę :D 

Dwa tygodnie na przemyślanie sprawy ma każdy odchodzący i nie było tu wyjątków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.