Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Ashigaru napisał:

Jak to się ma do swapu Nets i Heat z '24? 

Nie wiem, nie sprawdzałem.

5 godzin temu, Ashigaru napisał:

Ja nie jestem pewny czy jest nielegalny

Ja też nie, ale nie mam też pewności, że jest legalny. Nigdy nie widziałem, żeby była w real NBA wymiana, gdzie są takie zapisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

Nie wiem, nie sprawdzałem.

Ja też nie, ale nie mam też pewności, że jest legalny. Nigdy nie widziałem, żeby była w real NBA wymiana, gdzie są takie zapisy.

Nie będę ukrywać, że ja też nie... Choć nie widzę przeszkód by taka opcja była zrealizowana. 

Widziałem, że już coś takiego zostało zaakceptowane wcześniej - zastosowałem do swojej wymiany.

Ktoś z Rady zabierze głos? @Szulim @RonnieArtestics @MarcusCamby @tangiers @fluber @wszyscyswiecibalujawniebie

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Tak tylko dodam że odrzuciliśmy dziś te wymianę bez pośrednika.

a dodałeś ze poza Minnesota nikt nie dał więcej niż 1x2nd pick za Aldame i tak by poszedł za 2 rundę jedna? :) 

Poza tym, ja tu nie widzę żadnego pośrednika, pośrednicy z natury biorą jakiś procent, a tutaj proszę bardzo, Sylwek przekonał  Lafa na wymianie, ja przekonalem Sylwka, jak to mówią, życie 

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

a dodałeś ze poza Minnesota nikt nie dał więcej niż 1x2nd pick za Aldame i tak by poszedł za 2 rundę jedna? :) 

Poza tym, ja tu nie widzę żadnego pośrednika, pośrednicy z natury biorą jakiś procent, a tutaj proszę bardzo, Sylwek wyruchal Lafa na wymianie, ja wyruchalem Sylwka, jak to mówią, życie 

Dobra Panowie krótko, bo rada zdecydowanie odrzuciła deal zaproponowany przez LAFa, a Sylvek robiąc za dziwkę postanowił robić za pośrednika.

Jestem za usunięciem LAF, Sylvinho i Qcina z zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Dobra Panowie krótko, bo rada zdecydowanie odrzuciła deal zaproponowany przez LAFa, a Sylvek robiąc za dziwkę postanowił robić za pośrednika.

Jestem za usunięciem LAF, Sylvinho i Qcina z zabawy.

czemu się nie odniesiesz do tego co napisałem? ze Laf nie miał lepszych ofert i ze Aldama by odszedł za 1 druga rundę i to byłoby ok? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

a dodałeś ze poza Minnesota nikt nie dał więcej niż 1x2nd pick za Aldame i tak by poszedł za 2 rundę jedna? :) 

Poza tym, ja tu nie widzę żadnego pośrednika, pośrednicy z natury biorą jakiś procent, a tutaj proszę bardzo, Sylwek przekonał  Lafa na wymianie, ja przekonalem Sylwka, jak to mówią, życie 

Nieprawda z tymi pickami, myślę że na wymianie którą mu proponowałem wyszedłby lepiej. Oczywiście każdy ma prawo do własnej oceny value, nie wiem tylko dlaczego nie potraficie uszanować decyzji reszty i nie robić wymian między sobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Dobra Panowie krótko, bo rada zdecydowanie odrzuciła deal zaproponowany przez LAFa, a Sylvek robiąc za dziwkę postanowił robić za pośrednika.

Jestem za usunięciem LAF, Sylvinho i Qcina z zabawy.

Oj Panie Marcusie słaby tekst ale nie po raz pierwszy w tej grze nie trzymasz nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Regis napisał:

Nieprawda z tymi pickami, myślę że na wymianie którą mu proponowałem wyszedłby lepiej. Oczywiście każdy ma prawo do własnej oceny value, nie wiem tylko dlaczego nie potraficie uszanować decyzji reszty i nie robić wymian między sobą. 

bo to jest niezgodne z duchem gry, ja chciałem Aldame od początku jako idealny backup na PF/C dla mnie i takiego gracza szukałem o czym doskonale wiesz.

Nie znam faktycznie innych ofert, wiem tylko co mi napisał Laf, ze wszyscy mu oferują 2 rundę (jedna) za Aldame lub dwie za duet Aldama DSJ i czy przebije - to zaproponowałem 3 albo 4 warianty, wybrał ten, nic mi do tego, ani nie nalegałem, ani nie negocjowałem nawet, po prostu przebiłem najlepsza wg niego ofertę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Tematu w ogóle być nie powinno. Dosłownie lodzisz teamowi, w którym byłeś przydupasem dopiero co. Słabe to jest straszliwie.

Miałeś szansę się wykazać jako samodzielny GM, dostałeś kredyt zaufania, a całe okienko praktycznie poświęcasz na to by ciągnąć Wolves.

Szanuj się.

człowieku, deal Bulls-Hornets był dealem Pablo i Lafa, ja dałem tylko Wesleya tam by się kontrakty zgadzały (a sam chciałem zejść pod podatek), nawet w ttm nie uczestniczyłem, bo deal z Georgem dopięliśmy wcześniej, co chyba mogłoby pare osób potwierdzić z forum, którzy o tym wiedzieli (nawet nie wiem czy Laf nie był jeszcze wtedy w Minnesocie) a tutaj teoria Flubera padła jakoby to była zapłata za Georga (lol)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Dobra Panowie krótko, bo rada zdecydowanie odrzuciła deal zaproponowany przez LAFa, a Sylvek robiąc za dziwkę postanowił robić za pośrednika.

Jestem za usunięciem LAF, Sylvinho i Qcina z zabawy.

Trochę sami do tego doprowadziliscie głupim przepisem że nie mogą robić dealu między sobą....a to że LAF sobie coś ubzdural o HC to już inna strona choć coraz bardziej się przekonuje że to jest tylko jego wymówka której się trzyma kurczowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie upadł tym dealem bardziej niż Sylvek.

Każdy wie, że to bardzo dobry kolega Qcina, może nawet przyjaciel, ale deal piętnaście minut temu został odrzucony przez radę, więc przepchnięcie go przez swoją osobę jest po prostu obrzydliwe. Jak można tak sobie kpić z całej masy współgrających? To jest po prostu naplucie w twarz.

Pamiętam, że nie chciałem powrotu Qcina. I to jest właśnie powód dla którego byłem sceptyczny. Nie ma po prostu granic, których on nie przekroczy. Po jego odejściu był spokój, zero kwasów i sielska atmosfera. Jego powrót to utrata już na dzień dzisiejszy jednego bardzo dobrego GMa, a kwestią czasu są kolejne.

Sam jestem w trakcie opisu, a zastanawiam się teraz czy nie rzucić tego w cholerę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.