Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, karpik napisał:

Przecież 5-letnie umowy po rookie contract można podpisać tylko jako Designated, to jakim cudem Ayton nie podpisał jako designated? :)

Designated jesteś tylko podpisując extension. Przed końcem rookie umowy. Ingram w realu podpisał 5 letniego maksa w lato i nie jest designated

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qcin_69 na serio ten powrót czy można jeszcze do Lafa pisać w sprawach transferowych? 

W dniu 26.12.2022 o 23:00, january napisał:

Jutro trade deadline, więc się przypomnę:

Legit backup (i pewnie niedługo starter w Hornets) na two-way umowie (nie zwali Wam hardcapów :D i można podpisać na 1+1 TO minimum) - Nick Richards za 2nd roundery do wyciągnięcia...

9.0/6.4 na 66ts w 18,8 min robi. on/off +5,42

Mam przesyt na C, szkoda tej Jamajskiej bestii przytwierdzonej do ławki.

Jedna uwaga. Jego trzeba podpisać na normalną umowę, bo jako two-way już swój trymestr zagrał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Godzinę temu, Tecu napisał:

To tak do sprawdzenia, bo ja nie przypominam sobie by coś z moim pickiem było kombinowane a u siebie też mam pełen, więc nie wiem skąd się to wzięło.

Było na 100%. Sprawdź Tecu w starych swoich wymianach. Losy swoich picków (nawet jak się dzieje worse/better) monitoruje na bieżąco. Może to było jeszcze za Hartensteina, a może coś jeszcze innego, ale było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tecu napisał:

To tak do sprawdzenia, bo ja nie przypominam sobie by coś z moim pickiem było kombinowane a u siebie też mam pełen, więc nie wiem skąd się to wzięło.

W kwestiach naszej wymiany i tak to wiele nie zmienia, bo LAF dostaje po prostu gorszy pick,, ale w kontekście porządku napewno warto sprawdzić. Ja ten pick w tej postaci na 100% miałem od momentu przejęcia Celtics. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana Hartensteina @Tecu tylko nie potrafię sobie przypomnieć dlaczego pick wpisany tylko po jednej stronie

#309 Sixers - Celtics

Phi in: lepszy z (1st ORL/BOS 2024 gorszy i 1st Phi 2024) + 2r SUNS 2022 ( if 46-60 )

Phi out: Hartenstien stash, 1 mln cash i 2nd (IND, TOR, HOU/PHI - better) najgorszy

BOS in:Hartenstien stash, 1 mln cash i 2nd (IND, TOR, HOU/PHI - better) najgorszy

BOS out:lepszy z (1st ORL/BOS 2024 gorszy i 1st Phi 2024) + 2r SUNS 2022 ( if 46-60 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, wystarczy dla każdego :) 

Poprawiłem defensywe na obwodzie (DFS) i dodatkowe rozegranie w postaci Leverta. 

Na T3 szykuje się bardzo mocny zespół, gdzie dwie piątki będą rywalizować o minuty i gryźć parkiet :D 

Poza tym, Isaac będzie długo jeszcze grał na limicie, więc będę się martwić o dalszy rozwój w kolejnym sezonie.

 

 

DAR - Giddey -Dort - Banchero - Lopez

Levert -Thomas - DFS - Murphy III - MRob

Joe -Isaac

// NAW i Preston to raczej dalsza rezerwa.

 

To tak bardzo wstępnie, zobaczymy jak forma, zdrowie, minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wymian z wczoraj:

@LAF całkiem fajna ta wymiana Kuzmy, brawo! 

@Szulim dobrze się wyczyściłeś z tych słabych umów, nie dopłacając prawie nic. W dodatku LeVert choć wygląda średnio w tym sezonie to powinien być wzmocnieniem.

Tylko chyba bez sensu pakowanie się w DFS. 

@ozzy110 lol :D

Paul George znowu w Minnesocie, żeby podwyższyć trochę tętno konkurencji, a za jakiś czas znowu go wyjebać? Ziew xd

 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.