Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, LAF napisał:

Nie No. Miałeś ofertę to grymasiłeś. Gdybyś wtedy się zdecydował to by nie było tematu. 

Bo ta pierwsza wersja to było dla mnie zbyt wiele, ostateczna już ok. A i dla Ciebie (moim zdaniem) bardziej korzystna. 

Zresztą mało istotne - z tego co kojarzę, to były ustalenia żebyście nie robili wymian między sobą, nie wiem dlaczego nie potraficie ich uszanować? Macie 28 innych GM do wyboru, chyba jest z kim negocjować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

czemu się nie odniesiesz do tego co napisałem? ze Laf nie miał lepszych ofert i ze Aldama by odszedł za 1 druga rundę i to byłoby ok? 

 

Okres ochronny dotyczyl tradow pomiedzy MIN-CHA ze wzgledu na to ze LAF byl do niedawna GMem Minny. W zwiazku z tym jako Mentorzy ocenialismy tylko ten trade.
 

Argument z niska wycena rynkowa moglby miec zastosowanie, natomiast niska wycena nie musi od razu skutkowac akceptacja oferty MIN. Aldama gra za ponizej minimum i jest rolsem w mocnym teamie, wiec analizujac fundamentalnie Hornets w niczym nie bedzie przeszkadzal, nawet jak LAF sie znudzi i opusci Hornets za miesiac. Return dwoch 2nd rd rowniez nie jest niczego gwarantem

Jakby okres dotyczyl LAC vs CHA to rowniez bylbym przeciw.

A obchodzenie tego tradu przez Sylvinho jest robieniem zamieszania na sile. Skutek byl przeciez dla Ciebie jasny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kuba2419 napisał:

Trochę sami do tego doprowadziliscie głupim przepisem że nie mogą robić dealu między sobą....a to że LAF sobie coś ubzdural o HC to już inna strona choć coraz bardziej się przekonuje że to jest tylko jego wymówka której się trzyma kurczowo

Jakie hc? Zobacz ile on hajsu dziś łyknął od Toronto. Qcin z drużyną z nudów po raz kolejny próbują rozpierdolic grę od środka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Nikt nie upadł tym dealem bardziej niż Sylvek.

Każdy wie, że to bardzo dobry kolega Qcina, może nawet przyjaciel, ale deal piętnaście minut temu został odrzucony przez radę, więc przepchnięcie go przez swoją osobę jest po prostu obrzydliwe. Jak można tak sobie kpić z całej masy współgrających? To jest po prostu naplucie w twarz.

Pamiętam, że nie chciałem powrotu Qcina. I to jest właśnie powód dla którego byłem sceptyczny. Nie ma po prostu granic, których on nie przekroczy. Po jego odejściu był spokój, zero kwasów i sielska atmosfera. Jego powrót to utrata już na dzień dzisiejszy jednego bardzo dobrego GMa, a kwestią czasu są kolejne.

Sam jestem w trakcie opisu, a zastanawiam się teraz czy nie rzucić tego w cholerę. 

ja nie widzę z mojej strony nawet za bardzo zaczepek do nikogo :) miałem byś spokojny i się nie awanturować i tak tez robię :) 

1 minutę temu, Regis napisał:

Bo ta pierwsza wersja to było dla mnie zbyt wiele, ostateczna już ok. A i dla Ciebie (moim zdaniem) bardziej korzystna. 

Zresztą mało istotne - z tego co kojarzę, to były ustalenia żebyście nie robili wymian między sobą, nie wiem dlaczego nie potraficie ich uszanować? Macie 28 innych GM do wyboru, chyba jest z kim negocjować. 

jak widać wciąż Minnesota płaci najlepiej na rynku :) 

3 minuty temu, tangiers napisał:

Okres ochronny dotyczyl tradow pomiedzy MIN-CHA ze wzgledu na to ze LAF byl do niedawna GMem Minny. W zwiazku z tym jako Mentorzy ocenialismy tylko ten trade.
 

Argument z niska wycena rynkowa moglby miec zastosowanie, natomiast niska wycena nie musi od razu skutkowac akceptacja oferty MIN. Aldama gra za ponizej minimum i jest rolsem w mocnym teamie, wiec analizujac fundamentalnie Hornets w niczym nie bedzie przeszkadzal, nawet jak LAF sie znudzi i opusci Hornets za miesiac. Return dwoch 2nd rd rowniez nie jest niczego gwarantem

Jakby okres dotyczyl LAC vs CHA to rowniez bylbym przeciw.

A obchodzenie tego tradu przez Sylvinho jest robieniem zamieszania na sile. Skutek byl przeciez dla Ciebie jasny.

cały ten okres ochronny jest z dupy i doskonale o tym wiesz.

Fakty są takie, ze sam niejednokrotnie sugerowales mi żebym wrócił do gry, bo Minnesota mnie potrzebuje, na co się zgodziłem po prawie roku.

Laf usunął się w cien, a moja opinie jako Lafie GMie przedstawiłem tutaj na forum jakiś czas temu.

Ani razu ja nie wychodziłem z propozycja żadnych wymian z Lafem i generalnie temat ucinalem od początku (tyle razy co on usłyszał NIE ode mnie to nie usłyszałem nawet ja próbując pozyskać czy to Curryego czy to Giannisa)

Jakies 2 tygodnie dogadaliśmy się Moore za Aldame, bo Laf jest fanem Moora co chyba potwierdzi każdy na tym forum, napisałem mu żeby do was napisał bo generalnie nie mam zamiaru z nim się wymieniać, co tez uczynił ale się nie zgodziliście, wiec luz, mówię nie będę się w to wpierdalal z pizdy, bo szkoda nerwów, odrzuciliśmy mu chyba wtedy jeszcze jakieś assety, co (z tego co zrozumiałem) już klepneliwcie, ale zaczęły się dopytywania z waszej strony- jakie to picki itd. wiex mu napisałem, ze Minnesota się nie kłania i zrywa wszelkie rozmowy.

Kazde kolejne zapytanie było odrzucane bez pytani, po prostu temat dla mnie zamknięty.

Az do dzisiaj kiedy znowu Laf męczył bule od 10 rano pisząc o tym Aldame, ze najlepsze co ma to 2 rundę i ze chce się go pozbyć (ma PO za rok a Laf nie będzie mu płacił wiec defacto ma go na ostatnie 28 spotkan)

zaproponowalem 2 drugie rundy co było NAJLEPSZA oferta jaka dostał za tego gracza a przynajmniej tak pisał.

To wszystko z mojej strony, wiec może jeszcze raz przy ocenie value Aldamy popatrzysz nie przez wzgląd na to ze trafia do Wolves, tylko na to ze jest to defacto 28 spotkan (2 x2 runda wydaje mi się całkiem ok zwrotem za gracza którego się nie chce podpisywać latem, a jednocześnie nikt inny nie zaproponował równie hojnej oferty) ale może się mylę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

Jakie hc? Zobacz ile on hajsu dziś łyknął od Toronto. Qcin z drużyną z nudów po raz kolejny próbują rozpierdolic grę od środka 

+1

Tzn nie odnośnie Qcina bo za krótko tu jestem, żeby mieć jakakolwiek wiedzę na ten temat, ale ta wymówka z hardcapem za pozbycie się tak fajnego rolesa na tak fajnym kontrakcie po to, żeby przyjąć zaraz takie kontakty to trochę żart z tych tłumaczeń.

Ja na miejscu Flubera bym się wkurwił  :D i  przejął jakiś zespół od kogoś, kto nie chce grac juz(Hawks?Kings?), takze dawaj @fluber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciałem powiedzieć też, że nie byłem przeciwko Qcin - LAF i ich wymianom. @fluber i @tangiers mogą potwierdzić, że nawet w wcześniej wersji byłem za, by Aldama trafił do Wolves w bezpośredniej wymianie. Powodów było kilka. Aldama wyglądał w pierwszym trymestrze świetnie, jest spadającym kontraktem, a nadchodzące FA jest specyficzne. Mało ciekawych graczy i mnóstwo kasy na rynku. Ja bym powiedział, nawet że jej posiadanie może być złudne, bo kusi do przepłaceń, zwłaszcza że za rok wchodzi ta słynna umowa telewizyjna i ten rynek jest na prawdę ciężki do oceny. Można w to lato i następne utopić się w nowych Biyombo i Mahinmi.

Byłem za. Byłem za bezpośrednią wymianą, bo sądziłem w swoim własnym mniemaniu, że Qcin daje uczciwą rynkową ofertę. Koledzy uznaje inaczej i przepraszam, że jestem zmuszony to ujawnić. Ale skoro decyzją rady deal został odrzucony, to wrzucenie go za chwilę w wersji z pośrednikiem to dla mnie po prostu szczyt bezczelności. To jak wypranie pieniędzy. 

Po to mamy jakieś zasady, by się ich trzymać. By ta rozgrywka była w miarę fair. Nie rozumiem zupełnie jakim trzeba być człowiekiem, by psuć tą zabawę innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

+1

Tzn nie odnośnie Qcina bo za krótko tu jestem, żeby mieć jakakolwiek wiedzę na ten temat, ale ta wymówka z hardcapem za pozbycie się tak fajnego rolesa na tak fajnym kontrakcie po to, żeby przyjąć zaraz takie kontakty to trochę żart z tych tłumaczeń.

Ja na miejscu Flubera bym się wkurwił  :D i  przejął jakiś zespół od kogoś, kto nie chce grac juz(Hawks?Kings?), takze dawaj @fluber

Jak tylko wypierdolicie qcina i jego lachociagi to chętnie wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo widzę że się poważnie zrobiło. Generalnie to według mnie wielu GM-ów ma coś prywatnie do Qcina i stąd takie a nie inne reakcje niektórych osób. Ja natomiast jestem z natury dość spokojną osobą i nie mam zamiaru na siłę się tu kłócić i przerzucać jakimiś wyzwiskami czy inwektywami. W związku z powyższym rezygnuje z wymian, które zostały niedawno wrzucone. A spory na lini Qcin/LAF/Rada załatwiającej sobie sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

cały ten okres ochronny jest z dupy i doskonale o tym wiesz.

Fakty są takie, ze sam niejednokrotnie sugerowales mi żebym wrócił do gry, bo Minnesota mnie potrzebuje, na co się zgodziłem po prawie roku.

Laf usunął się w cien, a moja opinie jako Lafie GMie przedstawiłem tutaj na forum jakiś czas temu.

 

Ale tu nie chodzi o to zeby udowodnic, ze dany zapis/sposob dzialania nie jest idealny. Regulamin ma gdzies bledy etc. Zawsze je znajdziesz, bo nikt poza BeGM nie zajmuje sie tym zawodowo. I prostym sposobem mozesz cos obejsc. Jak teraz z Sylvkiem.

A owszem chcialem zebys wrocil do gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

A chciałem powiedzieć też, że nie byłem przeciwko Qcin - LAF i ich wymianom. @fluber i @tangiers mogą potwierdzić, że nawet w wcześniej wersji byłem za, by Aldama trafił do Wolves w bezpośredniej wymianie. Powodów było kilka. Aldama wyglądał w pierwszym trymestrze świetnie, jest spadającym kontraktem, a nadchodzące FA jest specyficzne. Mało ciekawych graczy i mnóstwo kasy na rynku. Ja bym powiedział, nawet że jej posiadanie może być złudne, bo kusi do przepłaceń, zwłaszcza że za rok wchodzi ta słynna umowa telewizyjna i ten rynek jest na prawdę ciężki do oceny. Można w to lato i następne utopić się w nowych Biyombo i Mahinmi.

Byłem za. Byłem za bezpośrednią wymianą, bo sądziłem w swoim własnym mniemaniu, że Qcin daje uczciwą rynkową ofertę. Koledzy uznaje inaczej i przepraszam, że jestem zmuszony to ujawnić. Ale skoro decyzją rady deal został odrzucony, to wrzucenie go za chwilę w wersji z pośrednikiem to dla mnie po prostu szczyt bezczelności. To jak wypranie pieniędzy. 

Po to mamy jakieś zasady, by się ich trzymać. By ta rozgrywka była w miarę fair. Nie rozumiem zupełnie jakim trzeba być człowiekiem, by psuć tą zabawę innym.

a czy zabranianie mi dealowac z jakimś zespołem jest fair play? Mimo, ze płace więcej niż inni i sam przyznajesz ze cena była w Twojej opinii prawidłowa? 

To, ze Laf był gmem Minnesoty uważasz ze jest nie ok, ale to ze były GM Hornets ocenia value swoich byłych graczy (gdzie przy okazji otwarcie pisze jak bardzo mnie nie lubi) to jest zgodne z duchem gry?

 

2 minuty temu, tangiers napisał:

Ale tu nie chodzi o to zeby udowodnic, ze dany zapis/sposob dzialania nie jest idealny. Regulamin ma gdzies bledy etc. Zawsze je znajdziesz, bo nikt poza BeGM nie zajmuje sie tym zawodowo. I prostym sposobem mozesz cos obejsc. Jak teraz z Sylvkiem.

A owszem chcialem zebys wrocil do gry. 

popatrz na inne wymiany które zrobił Laf a potem na te, powiedz mi, czy wymiana ze mną odbiegała jakościowo od poprzednich? bo imo, dostał w niej więcej niż wcześniej, ale tylko o te jest dym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.