Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

a to nie jest tak jak z Raps rok temu, że po wymianie z Grizzlies mieli 10 grajków i podpisywali Bouchera Morelanda i Meeksa aby mieć conajmniej 12 a potem jeszcze Lina wzięli z waivers ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, polishllama69 napisał:

a to nie jest tak jak z Raps rok temu, że po wymianie z Grizzlies mieli 10 grajków i podpisywali Bouchera Morelanda i Meeksa aby mieć conajmniej 12 a potem jeszcze Lina wzięli z waivers ?

Nie pamiętam jak było. Być może rzeczywiście jest tak jak piszesz, co i tak nie zmienia faktu że @LeweBiodroSmoka musi mieć 14 graczy w roosterze.

W CBA nic nie znalazłem poza tym:

 Individual teams are  required to carry a minimum of 14 players

Więc pytanie, czy transfer przechodzi i LBS musi kogoś podpisać, czy transfer nie przechodzi bo po transferze Denver ma 13 graczy, a zgodnie z powyższym zdaniem ma mieć 14.

@january @MarcusCamby @ozzy110 @karpik proszę o Wasze zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Eld napisał:

Nie pamiętam jak było. Być może rzeczywiście jest tak jak piszesz, co i tak nie zmienia faktu że @LeweBiodroSmoka musi mieć 14 graczy w roosterze.

W CBA nic nie znalazłem poza tym:

 Individual teams are  required to carry a minimum of 14 players

Więc pytanie, czy transfer przechodzi i LBS musi kogoś podpisać, czy transfer nie przechodzi bo po transferze Denver ma 13 graczy, a zgodnie z powyższym zdaniem ma mieć 14.

@january @MarcusCamby @ozzy110 @karpik proszę o Wasze zdanie. 

 

15 minut temu, january napisał:

Z tego co kojarzę to nie przechodzi, według dotychczasowych ustaleń, ale karpik niech tu się wypowie.

 

 

5 minut temu, karpik napisał:

Nie przechodzi. 

Czemu nie przechodzi?

Przecież teraz będzie mógł sobie podpisać kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Ponieważ minimalna ilość graczy to 14, a Denver mają 13. Najpierw niech kogoś podpiszą, a potem zrobią deal.

Lub niech przygarną od kogoś jakiś minimalny kontrakt. Polishlama coś tam chce wypchnąć. GSW i Tolliver też za darmo do wzięcia.

No i jeszcze kwestia 2M których Toronto nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^^no ja nie ukrywam, że jestem sprzedajnym żydem i chcę hajs :D (mogę się zgodzić na jakiś chroniony, c***owy 2nd rounder)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Eld napisał:

Lub niech przygarną od kogoś jakiś minimalny kontrakt. Polishlama coś tam chce wypchnąć. GSW i Tolliver też za darmo do wzięcia.

No i jeszcze kwestia 2M których Toronto nie ma. 

Te 2mln usunięte już z wymiany. Czy zwolnienie z Nets Duvala może być cofnięte jak w przypadku Gasola? Dołączymy go wtedy do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LONGER01 napisał:

Te 2mln usunięte już z wymiany. Czy zwolnienie z Nets Duvala może być cofnięte jak w przypadku Gasola? Dołączymy go wtedy do wymiany

Nie decyduje samodzielnie, ale już na temacie Rady leży ten temat. Ja osobiście jestem na tak.

Niezwłocznie dam znać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łącząc te dwie wymiany w których uczestniczą Nets-OKC i Nets-TOR-DEN-TOR nie byłoby problemu

NYK out: Ike Anigbogu, 1st pick worse ORL/gorszy z (lepszy z IND/DET i lepszy MIA/NYK) 20', 1st pick NYK 22'
NYK in: Malik Beasley, 1st pick DEN 24'


TOR in: Dwight Powell, Ike Anigbogu, 1st pick worse ORL/gorszy z (lepszy z IND/DET i lepszy MIA/NYK) 20', 1st pick NYK 22', 2nd pick DEN 20'
TOR out: Lou Williams, 2nd pick CHI/PHI 25' worse

DEN in: Lou Williams, Trevon Duval
DEN out: 
Ed Davis, Malik Beasley, 1st pick DEN 24', 2nd pick DEN 20'

BRK OUT: Dwight Powell, Trevon Duval

BRK IN: DeAndre' Bembry, Ed Davis, 2nd re CHI/PHI 25

OKC IN: -

OKC OUT: DeAndre' Bembry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.