Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Russell to taki asystent jak Jeff Teague. Wchodzi pod kosz, łamie linię obrony i oddaje piłkę.

Nie ma w tym artyzmu, wizji gry stąd niejako zasłużona opinia, że jest przeciętnym rozgrywającym. Jak straci pierwszy krok to będzie równie bieda passerem co Baron Davis.

O obronie Westbrooka to już w ogóle szkoda gadać. Jaki koń jest każdy widzi.

A co tam u Johna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

O obronie Westbrooka to już w ogóle szkoda gadać. Jaki koń jest każdy widzi.

Najwiecej kontestowanych rzutow w karierze, top 10 w deflections, top 5 w przechwytach, 7 w def rating. 

To nie jest wybitny obronca ale ostatni sezon mial pod tym wzgledem najlepszy w karierze i troche niesprawiedliwie ma wciaz latke slabego obroncy.

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

Russell to taki asystent jak Jeff Teague. Wchodzi pod kosz, łamie linię obrony i oddaje piłkę.

Nie ma w tym artyzmu, wizji gry stąd niejako zasłużona opinia, że jest przeciętnym rozgrywającym. Jak straci pierwszy krok to będzie równie bieda passerem co Baron Davis.

Na ten moment to trzeci pod wzgledem liczby rzutow przy obreczy rozgrywajacy w lidze ( za simmonsem i lavinem) ktore trafia ze skutecznoscia 61.2% fg. Lepiej niz irving czy fox. Jezeli w rockets ogranicza jego mid range to powinien byc calkiem efektywny jeszcze.

Nie wiem co wam zrobil westbrook ze widze porownania do barona davisa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Najwiecej kontestowanych rzutow w karierze, top 10 w deflections, top 5 w przechwytach, 7 w def rating. To nie jest wybitny obronca ale ostatni sezon mial pod tym wzgledem najlepszy w karierze i troche niesprawiedliwie ma wciaz latke slabego obroncy.

Ile Westbrook miał kontestowanych rzutów w sezonie 15/16? A od sezonów 08/09 do 15/16? Nie mogę znaleźć, a zakładam, że nie manipulujesz i nie stawisz takich tez ('najlepszy w karierze') na podstawie dostępnych danych z ledwie trzech ostatnich sezonów. ;) 

To nie są zresztą parametry na podstawie których można stawiać takie tezy. 

Aczkolwiek poniekąd masz rację - Westbrook to po prostu przeciętniak na najmniej istotnej w obronie pozycji, który marnuje dużo energii na nabijanie statsów którą mógłby przeznaczyć na granie sensownej obrony, czasami rzeczywiście oceniany jest gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BMF napisał:

Ile Westbrook miał kontestowanych rzutów w sezonie 15/16? A od sezonów 08/09 do 15/16? Nie mogę znaleźć, a zakładam, że nie manipulujesz i nie stawisz takich tez ('najlepszy w karierze') na podstawie dostępnych danych z ledwie trzech ostatnich sezonów. ;)

No to akurat czytalem na szostym graczu, nie wiem skad byly dane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

normalnie to każdy był chętny na deale, tym bardziej gdy w gre wchodzily picki.

A teraz cisza jak makiem zasiał.

Co się z wami dzieje? Gdzie ten polot który mieliście jeszcze w zeszłych okienkach?

Musiałbyś dać uczciwe propozycje (+ dopłata za drużynę mistrzowską), jak innym proponowałeś takie jak mnie, to się nie dziw :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Zabawne jest to, że przed draftem pewnie mogłeś ten pick sprzedać za 2  late 1st spokojnie:)

No mogłem, tak jak mogłem wybrać Clarke'a (o nim myślałem) czy NAWa (o nim nie myślałem, zeby być uczciwym), a łyknąłem hajlajty Bola + super mi się nim...grało w 2k. Zdarza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Ten Ike Anigboku to będzie czwarty center w Pacers, dead money totalne i nie ma co raczej liczyć na rozwój (bo chyba nikt mu nie zagwarantuje tych 5mln$ za rok, a jak nie zagwarantuje, to jakby jakimś niewyobrażalnym cudem się ogarnął, to za rok bez podjęcia wcześniejszego opcji ktoś go świśnie).

Przecież Pacers zwolnili Ike w Lutym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ike Anigbogu jest bez klubu już chyba dłuższy. Szansa, że się podniesie tak samo duża jak Jonathan Jeanne, który też do kontuzji był pewniakiem do pierwszej rundy, a chyba w ogóle skończył koszykarską karierę.

prosze nie oczernaic ike, gdy nie ma sie o nim pojecia

wroze mu swietlana przyszlosc

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

prosze nie oczernaic ike, gdy nie ma sie o nim pojecia

wroze mu swietlana przyszlosc

Jak Kempowi który skończył tak?

ShawnKempAppearance-300x179.jpg

Tak, tak. Przebrany za kurczaka reklamował jakąś sieciówkę a la KFC.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak wspominalem, w ucla wygladal jak nowy deandre jordan. swietne instynkty, znakomity atletyzm.

takze bedziecie plakac za jakis czas

no chyba ze dacie mi 2 runde z jakimis dodatkami teraz. to mozemy cos ponegocjowac

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

tak jak wspominalem, w ucla wygladal jak nowy deandre jordan. swietne instynkty, znakomity atletyzm.

takze bedziecie plakac za jakis czas

no chyba ze dacie mi 2 runde z jakimis dodatkami teraz. to mozemy cos ponegocjowac

 

Proszę nie podpierdalac mojego szablonu w negocjacjach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, człowiek...morza napisał:

tak jak wspominalem, w ucla wygladal jak nowy deandre jordan. swietne instynkty, znakomity atletyzm.

takze bedziecie plakac za jakis czas

no chyba ze dacie mi 2 runde z jakimis dodatkami teraz. to mozemy cos ponegocjowac

 

Myślę, że jak dopłacisz jakimś 1st pickiem, to jeden z GMów (w sumie nie wiem, który, gdyż ciężko sie połapać, gdzie ten gracz aktualnie jest..) mógłby Tobie oddać za Ikea tą Bestie:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.