Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ignazz napisał:

Spojrz w prawo w szablon No chyba zgodzimy się ze dolozony RW to nie jest pulka Dipo Midd Doncic jako pakiet startowy. Wiem ze cały rok będziesz pisał ze tak ale widzę różnice potencjału. 

Przeciez dipo jest kontuzjowany i wraca koniec grudnia-poczatek stycznia.

Poza tym to sezon regularny i bilansu nie robi 2 graczy tylko 10. Patrz na rl pacers, czy rl clippers, czy rl nets w ubieglym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber

Nie wiem czy warto sie w to zaglebiac ;) W twoim rankingu 15.Doncic 25.Oladipo 30.Middleton 32. Vucevic i (66. Ibaka).

btw.

Przegladalem sobie dzisiaj arkusz i dalej jestem w szoku jak dobra przebudowe zrobil @Regis w Houston. Beal czy Porzingis w 1 trymestrze beda mieli mega value i produkcje, Brown to dobry gambling - jest w contract year, a Ainge prawdopodobnie go uwolni w zimie w jakims tradzie. Bam staje sie troche przeszacowany jako zawodnik, ale nadal to swietny asset. Do tego 3 rolsow na spadajacym kontrakcie (Ariza, Gordon, Dragic). Abstrac***ac juz od nieskutecznych w poprzednich latach probach obudowania Hardena to teraz Regis ma team na minimum 50 winow i assety, ktorych wartosc jest bardzo wysoka badz zwyzkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

@fluber

(66. Ibaka).

 

obstawaim, ze blefujesz z tym ibaka

2 minuty temu, tangiers napisał:

 

Przegladalem sobie dzisiaj arkusz i dalej jestem w szoku jak dobra przebudowe zrobil @Regis w Houston. Beal czy Porzingis w 1 trymestrze beda mieli mega value i produkcje, Brown to dobry gambling - jest w contract year, a Ainge prawdopodobnie go uwolni w zimie w jakims tradzie. Bam staje sie troche przeszacowany jako zawodnik, ale nadal to swietny asset. Do tego 3 rolsow na spadajacym kontrakcie (Ariza, Gordon, Dragic). Abstrac***ac juz od nieskutecznych w poprzednich latach probach obudowania Hardena to teraz Regis ma team na minimum 50 winow i assety, ktorych wartosc jest bardzo wysoka badz zwyzkuje.

przesadzasz.

zdobycie superstara jest duzo trudniejsze. bylo duzo czasu i warunki, zeby go obudowac i zrobic legit contandera

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

zdobycie superstara jest duzo trudniejsze. bylo duzo czasu i warunki, zeby go obudowac i zrobic legit contandera

Osobiscie to bym nie puszczal Hardena, ale jak juz bym to mial zrobic, to return, ktory dostal Regis jest bardzo duzy i w zasadzie kazdym okienku dalej jest graczem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Osobiscie to bym nie puszczal Hardena, ale jak juz bym to mial zrobic, to return, ktory dostal Regis jest bardzo duzy i w zasadzie kazdym okienku dalej jest graczem 

wartosc dostal duzo, ale materialu na wskoczenie lvl wyzej nie ma.

wiec lepiej juz chyba bylo szukac luzu w salary i szukania gwiazd na wolnej agenturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

wartosc dostal duzo, ale materialu na wskoczenie lvl wyzej nie ma.

wiec lepiej juz chyba bylo szukac luzu w salary i szukania gwiazd na wolnej agenturze

Beal czy Porzingis z kontraktami to ogromne assety. Sam przeciez za golego Goberta dostales Davisa. Wolna agentura to jest dla mnie farsa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ignazz napisał:

Ze trudno pozyskać superstara w kontekście przebudowy Rakiet 

A to nie ja;)

12 minut temu, january napisał:

Nie wiem czy jakieś wagi na 1/2 opcję dodatkowe nie powinny być.

No przeciez nie po to ponad 100 osob wypisywalo oceny zebym ja teraz je zmienial:)

Impakt gracza siedzi w ocenie

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Impact jaki w RS potrafią zrobić SS jednak jest ciężki do przecenienia. Jak masz lidera lepszego o punkt w tym rankingu to znacznie więcej znaczy dla siły teamu niż różnica 1pkt miedzy piątym najważniejszym graczem s5.

*Oczywiście ten ranking traktujemy z uśmiechem^

Ale te roznice widac w rankingu. Miedzy 1 a 11 w rankingu jest 1.4 punktu roznicy. I tyle samo jest miedzy 11 a 54. To jest uwzglednione. W topie roznice sa duze.

Czyli giannis plus aaron gordon to jak butler plus lillard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.