Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BMF napisał:

Przecież za Browna dostałeś dwa nie-lotto first roundery i kilka 2nd, bo potem oddałeś first roundera Knicks za pół darmo. Żadna monster paczka.

I playable SF który jest już sprzedany za kolejną drugą rundę i jakże mi potrzebną gotówkę.

W sumie za Jaylen 2x 1st round, 5x 2nd round ( Nazr Reid to 2nd był, LAL 2nd 2024, dwa od Knicks i Moore który idzie grać do playoff team ) i 2,65M cash.

A z tym, że jeden z picków to nie lottery to bym się wstrzymał przynajmniej gdzieś do T2 bo o ile Houston i tak wejdzie i tak wejdzie bo są na Zachodzie, o tyle Wizzards na naszym Wschodzie z samym Hardenem mogą nie mieć łatwo.

1 minutę temu, karpik napisał:

No wiem. Ludzie chodzą do kasyna, grają w totka. Jak tak to widzisz, to powodzenia.

Zupełnie jak perspektywy Nassira! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Którym sie dosc dlugo interesowales i ktorego ostatecznie nikomu mimo zainteresowania nie pozwolilem pozyskac?

Potwierdzam ze szukałem tego typu gracza. Nassir to wbrew pozorom podobny prospekt. 

Mam bardzo zdyscyplinowany skład w osobach dosyć systemowych Murray Brogdon Bertans LMA którzy znani są z tego ze dobrze współpracują z trenerem. Wypełniają wyznaczona role. Uważam ze dobrze mieć świra w zespole lub dwóch. Obu mam na SF i niech czas pokaże co z tego wyjdzie. Ryzyko warte podjęcia 

Dlatego lubię ruch @Tecu z tym przełamaniem pewnej przewidywalności. 

Poszedl w przełamywacza schematów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest fair deal, a nie monster paczka, monster paczkę to dostał Ignazz za Hielda.

W czerwcu nie pomyślałbyś, żeby oddać #13 + 2nd roundera za protected pick Bucks 2023, no to Ci piszemy, że dziwnie wyszło, bo Little'a zacząłeś sprzedawać jakoś trzy tygodnie po drafcie. Bucks mają Kembę + Giannisa/assety za Giannisa i nie mają picków, więc wiadomo, że nie będą tankować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Zgadzam się, ale nikt Ci nie kazał brać go z #13 :)

A to 100% racja, że do tej pory wygląda bardziej jak TJ Leaf niż choć by jak Monk ale to wina braku odpowiedniej ilości czasu od objęcia OKC do samego draftu.

W przyszłym roku ten błąd się już nie powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

 

W czerwcu nie pomyślałbyś, żeby oddać #13 + 2nd roundera za protected pick Bucks 2023, no to Ci piszemy, że dziwnie wyszło, bo Little'a zacząłeś sprzedawać jakoś trzy tygodnie po drafcie. Bucks mają Kembę + Giannisa/assety za Giannisa i nie mają picków, więc wiadomo, że nie będą tankować.

W sumie odpowiedź na to masz powyżej.

Teraz, ignazz napisał:

Graczem długo interesowali się spurs wiec coś tam wiem o nim a SL nie oglądam 

Się ciesz bo byś go nie wziął :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

No i to jest fair deal, a nie monster paczka, monster paczkę to dostał Ignazz za Hielda.

W czerwcu nie pomyślałbyś, żeby oddać #13 + 2nd roundera za protected pick Bucks 2023, no to Ci piszemy, że dziwnie wyszło, bo Little'a zacząłeś sprzedawać jakoś trzy tygodnie po drafcie. Bucks mają Kembę + Giannisa/assety za Giannisa i nie mają picków, więc wiadomo, że nie będą tankować.

Różnie bywało z Kemba. A życzenia Gwiazd gdzie chcą grać boli niejednego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

two-way tylko dostać ma w Denver ughh...

No wiem. W mockach, które widziałem zwykle był w 2 dziesiątce, każdy chwalił jego grę z piłką etc, a kontuzja miała nie być specjalnie groźna. Może zaglądałem w źle mocki i za bardzo lubię wysokich z podaniem i kozłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Nic o Grahamie nie pisałem. A burknął nie ma pozytywnego wydźwięku.

Chwaliłem sprowadzenie Bembry za frajer.

W pewnym słowa znaczeniu 'burknął' ma pozytywne znaczenie. Potraktuj to jako żartobliwe 'wspomniał'.

7 godzin temu, january napisał:

Trochę się sprzedajesz :D 

I o to chodzi. Dla chętnych domyślić się czegoś więcej zapraszam do arkuszu. Tam małe co nie co na jakie pozycje będę polował. :) 

Konkurencje można wystraszyć lub wprowadzić w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Eld napisał:

Konia z rzędem temu co wytypuje ósemkę do PO z +/- jedną pozycją różnicy.

@kucio może nie jest aktywny w naszej grze jakoś znacząco ale patrzę na skład i wcale nie widzę to chłopców do bicia jak już ktoś chce zrobić listę wschodu. 

Chicago Bulls ciekawie wyglądają mając wszystkich graczy bardzo niedocenianych i bez szacunku na forum DDR (top hejtu a to maszynka na RS) Love ( z kontuzji) magia CY czyli Teague oraz Whiteside a są jeszcze Jabari i Ball których nikt nie kocha . Niby zestaw ryzykowny ale indywidualnie w realu mogą zacząć szaleć gdy im się kontrakty kończą ( 3 przypadki) 

faworytów trudno wskazać 

NYK ( jeżeli doliczymy się graczy na ławkę) MIL PHIL raczej to są faworyci ale akcje fajnych ekip BOS ( PG Coll plus świetny nowy GM ) TOR ( wzmocnienia ) ATL ( świetne ruchy) CHAR ( skład niby słabszy ale GM potrafi zakrzyczeć wszystkich i wszystko a z okazji skwapliwie skorzysta) bardzo mocne kadrowo ORL MIA ( nie wiem gdzie jest mocniejszy skład ale obie ekipy mocno tendencje w górę a Dipo wraca czy KAT i Mitch mogą pokazać sufit szybko niezły)  oraz przebudowane WIZZ ( ktoś oleje potencjał Harden Capela?)

robi mi 11 ekip gdzie niedługo wejdzie Durant do gry plus zobaczcie co szykują Nets 100.000000 cap space i Pistons Cavs gdzie pozyskano młodych 

A przecież grzechem by było ominąć IND gdzie do Conleya pasuje dwóch graczy którzy w rl nba mogą tez mieć kosmiczne sezony. Turner Lamb czy Randle? To nie przelewki 

reasumujac rzeź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.