Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Qcin_69 napisał:

4 z tych kasztanów przewinęła się przez Minnesote w czasach rewolucji ! 

Udalo się za nich wyciągnąć - Jah Okafor +2x2runda (po 1 za MKG i Moora) i 1 1st (Simmons) - i to gdy byli na 2 lub 3letnich kontraktach - także @Eld działaj !

Taki mam zamiar :)

Jestem bardzo zadowolony ze swoich ruchów bo:

  • pozyskałem maksymalną do ściągnięcia gotówkę z rynku, czyli 5,617 MLN co automatycznie zmniejsza stratę finansową OKC do 10,7M czyli poniżej regulaminowego 10% SC. Gotówki nie ma za dużo na rynku stąd tym bardziej ciesze się, że już ją mam u siebie.
  • odzyskałem swój pick II rudny 2020, a już wiadomo że będzie dość early
  • postawiony cel aby bronić pickiu został zrealizowany z nawiązką
  • po drodze wpadło jeszcze trzech graczy z tegorocznego draftu: Reid, Lecque i Norwell Jr. Cała trójka ma umowy w RL NBA.
  • Bembry i Devonte Graham mają szansę się nawet nieźle rozwijać. Szczególnie ten drugi w zasadzie wpadł za darmo.
  • zawsze coś w postaci picku II rundy ORL 2020
  • no i najważniejsze: byłem wstanie pomóc niektórym GMom w osiągnięciu ich celów, cementując relacje. Wszystkim z którymi miałem przyjemność negocjować i dopiąć deale w tym okienku, czyli @cvbe @Lucas @LONGER01 @polishllama69 @Ashigaru serdecznie dziękuję i życzę powodzenia! 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Taki mam zamiar :)

Jestem bardzo zadowolony ze swoich ruchów bo:

  • pozyskałem maksymalną do ściągnięcia gotówkę z rynku, czyli 5,617 MLN co automatycznie zmniejsza stratę finansową OKC do 10,7M czyli poniżej regulaminowego 10% SC. Gotówki nie ma za dużo na rynku stąd tym bardziej ciesze się, że już ją mam u siebie.
  • odzyskałem swój pick II rudny 2020, a już wiadomo że będzie dość early
  • postawiony cel aby bronić pickiu został zrealizowany z nawiązką
  • po drodze wpadło jeszcze trzech graczy z tegorocznego draftu: Reid, Lecque i Norwell Jr. Cała trójka ma umowy w RL NBA.
  • Bembry i Devonte Graham mają szansę się nawet nieźle rozwijać. Szczególnie ten drugi w zasadzie wpadł za darmo.
  • zawsze coś w postaci picku II rundy ORL 2020
  • no i najważniejsze: byłem wstanie pomóc niektórym GMom w osiągnięciu ich celów, cementując relacje. Wszystkim z którymi miałem przyjemność negocjować i dopiąć deale w tym okienku, czyli @cvbe @Lucas @LONGER01 @polishllama69 @Ashigaru serdecznie dziękuję i życzę powodzenia! 

no ja dziękuję, bo pozyskałem dobrego guarda za szrot i prawa do Alfabeta jra i nie muszę użerać się na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Cholernie drogi ten ~max dla Hielda.

Mówisz?

To będziesz przerażony jak się dowiesz, że Ignazz dostaje tam jeszcze unprotected 1st picka od Cavs

Ogólnie ja może zrobiłem słaby deal, ale cvbe tak okrutnie przepłacił, że głowa mała. A Ignazz jeszcze i tak obniżył litościwie cenę.

Ignazz wskoczył na półkę Qcina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

dla mnie 20 baniek to max co jest warty, ale ktoś się ładnie uwali

upgrade Redick.

A nawet Redick dostawał spokojnie 20 baniek na gorszych rynkach. Wpadnie max, chyba że trójka mu spadnie do poziomu średniej ligowej i wyjdzie, że jego skillset jest dość skromny jak na max playera. Gość ma 27 lat. Nie wiem czy jeszcze coś dołoży.

Jak będzie dobry to go i tak bym nie utrzymał, a myślę że wciąż będzie Curry style, jeśli idzie o skuteczność na dystansie. A jak spadnie to wpadła solidna zapłata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze widzę, że tu oddanie Reddisha, Langforda i zapewne niski pick Charlotte (bo fluber ugra dobry bilans) za ~franchise playera i trzech prospektów krytykują te same osoby, które tak gardziły tymże Reddishem w okazji draftu? :D

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

Czy dobrze widzę, że tu oddanie Reddisha, Langforda i zapewne niski pick Charlotte (bo fluber ugra dobry bilans) za ~franchise playera i trzech prospektów krytykują te same osoby, które tak gardziły tymże Reddishem w okazji draftu? :D

jakiego franchise playera 

jakich prospektów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.