Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Btw co do klepacza na obwodzie to naprawdę warto zrobić to co MC pisze + Bogdanovic też jest spoko jako kozlujacy. 

Horford to jeden z lepszych wysokich podający i wysokie BBIQ. Harris i Barnes potrafią sobie wykreować rzut, a po cichu liczę że JJJ będzie uczony gry nowoczesnej i czasem pogra w Memphis pod nowym trenerem jako kozlujacy w picku

Ten zespół będzie dużo fajniejszy do oglądania niż Booker mrożący piłkę i robiący mnóstwo strat. 

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ciekawe za co ma mu się dostać. On długo był bardziej wartościowy od Russella. Uśpiona legit opcja.

Brakuje tu teraz opcji "zapisz post" jak na FB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

@Lucas Booker mroził piłkę bo miał w okol samych kasztanów :) myśle ze spokojnie już w tym roku Suns zaczną grać znacznie lepiej , a Booker dostanie znacznie więcej miłości:)

Spoko, tego Ci życzę. 

Kompletnie inna ocena danych graczy przez różne osoby to też urok tej gry, bo dzięki temu łatwiej o deal, z którego każdy jest zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Spoko, tego Ci życzę. 

Kompletnie inna ocena danych graczy przez różne osoby to też urok tej gry, bo dzięki temu łatwiej o deal, z którego każdy jest zadowolony. 

Minnesota spełnia życzenia ! 

Jazz udobruchani, Suns zadowoleni , 76ers wzmocnieni ! 

Polecam się na przyszłość :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

A ten deal z Tobiasem Harrisem to kiedy do rady dojdzie? :)

toć już dostałeś moją część a mnie gila co oni tam dalej kombinują ;) Melton w Jazz zamiast Evansa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booker ma pecha, bo gra w Suns, pod względem skillsetu podobny grajek do Beala czy McColluma, dać go do normalnego teamu i pewnie nie byłby takim kasztanem w obronie.

Qcin ma pecha, bo ... Booker dalej gra w Suns, więc jak Phoenix nie zaskoczą w realu, to w playoffach może być ciężko przekonywać o jego zajebistości. 

Za Harrisa i pick dobry deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

toć już dostałeś moją część a mnie gila co oni tam dalej kombinują ;) Melton w Jazz zamiast Evansa

Ale potem mówiłem, że wszystkie deale z udziałem Qcina wymagają dodatkowej weryfikacji.

Zresztą pojawienie się Jaśka w radzie zaostrzyło przepisy. Camby utracił władze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Booker ma pecha, bo gra w Suns, pod względem skillsetu podobny grajek do Beala czy McColluma, dać go do normalnego teamu i pewnie nie byłby takim kasztanem w obronie.

Qcin ma pecha, bo ... Booker dalej gra w Suns, więc jak Phoenix nie zaskoczą w realu, to w playoffach może być ciężko przekonywać o jego zajebistości. 

Za Harrisa i pick dobry deal.

I Qcinowi łatwiej go sprzedać na parkiecie (żarty o tym że w dealach też w tym miejscu), bo ma Lillarda grającego z CJem. U mnie byłby 1 ballhanderem. 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Booker ma pecha, bo gra w Suns, pod względem skillsetu podobny grajek do Beala czy McColluma, dać go do normalnego teamu i pewnie nie byłby takim kasztanem w obronie.

Qcin ma pecha, bo ... Booker dalej gra w Suns, więc jak Phoenix nie zaskoczą w realu, to w playoffach może być ciężko przekonywać o jego zajebistości. 

Za Harrisa i pick dobry deal.

McColluma zdecydowanie, Beal to dużo lepszy gracz

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ale potem mówiłem, że wszystkie deale z udziałem Qcina wymagają dodatkowej weryfikacji.

Zresztą pojawienie się Jaśka w radzie zaostrzyło przepisy. Camby utracił władze :(

daj kropkę na pv to Ci powiem :P 

1 minutę temu, tangiers napisał:

Za taki kontrakt też bym wierzył ;] 

odpowiedni do wartości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

OKC

Do wzięcia za niedużą cenę:

  • Gibson
  • MKG
  • Henson
  • Dellavedova
  • Powell ( już trochę droższy )
  • Moore
  • J. Simmons
  • McDermott

 

zestaw prawdziwego tankera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

zestaw prawdziwego tankera

4 z tych kasztanów przewinęła się przez Minnesote w czasach rewolucji ! 

Udalo się za nich wyciągnąć - Jah Okafor +2x2runda (po 1 za MKG i Moora) i 1 1st (Simmons) - i to gdy byli na 2 lub 3letnich kontraktach - także @Eld działaj !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

4 z tych kasztanów przewinęła się przez Minnesote w czasach rewolucji ! 

Udalo się za nich wyciągnąć - Jah Okafor +2x2runda (po 1 za MKG i Moora) i 1 1st (Simmons) - i to gdy byli na 2 lub 3letnich kontraktach - także @Eld działaj !

tbh MKG dostanie minuty, ale pewnie na C, więc może ktoś się skusi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.