Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę pojąć tekstów dot. rywalizacji z LeBronem i przeczekania go. Po co czekać? Różne rzeczy się dzieją, a taki Hay podniesie poziom w Bostonie. Jeśli mają kasę i z obu stron jest chęć, to głupotą byłoby w to nie wchodzić. 

 

Teraz mieliby się cykać ze względu na Jamesa, a jak on odejdzie na drugi plan, to równie dobrze może się wszystko posypać u zielonych. Pozostałby niedosyt. To pytam - na co wydać tę kasę? 

 

Co czytamy? Na transfer po Butlera lub PG żal assetów (chociaż nie sprecyzowane nawet których), na Haya żal kasy... ekstra.

 

100% racji :)

 

Też mnie niezwykle wkurvia taka wojenka podjazdowa... Boston podpisuje za grubą kasę Horforda, próbuje namówić Duranta, a jak przychodzi co do czego, to generalnie najważniejszy jest pick, IT można wymienić i stawiamy na przyszłość. Bo co? Bo na wschodzie jest James...

 

Cleveland jest tam gdzie jest, bo udało im się zbudować markę. Podobnie sprawa ma się z San Antonio czy Golden State. Do takich drużyn garną się poszukiwacze pierścienia, którzy często rezygnują z większej kasy, żeby tylko zdobyć tytuł. Jeżeli Boston nie zacznie ryzykować, to po prostu się na tej samej półce co owe drużyny nie znajdzie. Zamiast uzupełniać skład po kosztach, będą musieli bić się o zawodników z innymi średniakami i ich przepłacać. No tak contendera się nie da zbudować.

 

Czasem w wymianach dostaje się fajne prezenty od innych GMów, ale to co dostał Boston od Kinga, to trochę tak jakby dać dzieciakowi na komunię Rolexa gdy inni cieszą się z elektronicznego Casio. Mając tyle kapitalnych assetów nie próbować rzucić Jamesowi rękawicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po raz kolejny, jedyny pozytyw po tym meczu ^^ Ten game 2 jeszcze lepszy w jego wykonaniu niż game 1.



Po takim wpierdolu tylko można to wrzucić na osłode, bo Jaylen  jako jedyny chyba nie jest obsrany w tej masakrycznej dla Celtics serii.

1:14 jaka reakcja TT z ławki  :playful: Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM Danny Ainge wanted to acquire another lottery selection in addition to the team’s top-3 pick and he dangled everyone on the team in trade discussions, including Isaiah Thomas, ESPN’s Jackie MacMullan reports. “Before the draft last year, Danny was trying to get two picks, not just Jaylen Brown,” ESPN’s Jackie MacMullan told Bob Ryan on his podcast (h/t Comcast Sportsnet). “He was on the phone with everybody from coast to coast, and he was offering everybody. That includes Marcus Smart and Isaiah Thomas, and anything else they needed to get where he wanted to go. There were no untouchables on that team last year.”

Czyli w tym roku - kto wie - może być podobnie. Tylko teraz chyba za ostatni rok umowy IT lub/i Smarta top 10 picku nie da nikt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w tym roku - kto wie - może być podobnie. Tylko teraz chyba za ostatni rok umowy IT lub/i Smarta top 10 picku nie da nikt.

Ale wartość czysto sportowa IT jest wyższa niż rok temu.W końcu były w tym sezonie rozmowy czy by go nie włączyć do wyścigu o MVP.Z drugiej strony powoli wygasający kontrakt Thomasa i świadomość innych GMów że Danny będzie musiał coś zrobić z conajmniej dwoma obrońcami,bo chcemy coś podziałać w FA i jeszcze dojdzie następny PG z draftu.Ale to tylko dowodzi,że budujemy poprzez picki,a nie oddajemy wszystko bo Butler.

Edytowane przez delfin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie z tym Butlerem. Boston ma JB w dupie. JB ma Boston w dupie i chce grać w Bulls (również ze względu na kasę). Bulls mają w dupie oferty bez top picku w drafcie (przynajmniej w tym momencie). Tego dealu na 90% nie będzie (tyle bo jednak mogą być zakulisowe rozmowy o których nic nie wiemy a plotki to może być zasłona dymna). Dzièkuję, do widzenia, powodzenia z Cavs bo się zdecydowanie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IT "Potrzebujemy najlepszego dostępnego gracza, który pomoże nam wygrywać. Zrobię cokolwiek Danny i ta organizacja potrzebują, żeby sprowadzić tutaj jeszcze więcej talentu. Chcę zdobyć mistrzostwo, a bycie tak blisko powoduje, że chce się tego jeszcze bardziej. Zapewniam więc, że jeśli będą potrzebowali pomocy to pomogę.”

jak tu oddać takiego kolesia? marketingowy samobój. lepiej dać mu podwyżkę (nie maksa) i zostawić nawet gdyby miał wchodzić z ławki i napieprzać te swoje punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem nawet, ale może IT by odmówił? Ja bym się nie zdziwił jakby za wszelką cenę chciał dostać 5 letniego maksa.

Pięcioletniego maksa może dostać dopiero za rok, a 3-letnie extension może podpisać już zaraz. A skoro jest gotowy iść na ustępstwa dla Bostonu, to nie byłby głupi pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy gotowy jest odejść, żeby Danny i ta organizacja sprowadzili więcej talentu...

Akurat co do odejścia, to nie ma wiele do powiedzenia. Jedyne w czym mógłby pomóc Bostonowi w wygraniu mistrza, to musiałby wziąć mniej kasy. 

 

Pytanie brzmi, gdyby Thomas i Bradley mieli dostać teraz extension, to już w 1 roku ich umowy idą w górę? Czy Celtics mogą z tym poczekać aż do podpisania nowych FA? Jak to w ogóle wygląda od strony nowego CBA? Ktoś się lepiej w tym orientuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie cieszy, że Ainge zdaje sobie sprawę, że C's nadal mają dużo do zrobienia i sam powiedział, że teraz będzie najtrudniej. Gość twardo stąpa po ziemi i świetnie. Oby teraz mu tylko dopisało trochę szczęścia (bez tego nie ma szans) i będzie dobrze. 

 

Zizic już powiedział, że ma zamiar dołączyć do Celtics od nowego sezonu, ciekawe co tam będzie pokazywał. Wiem, że niektórzy fani Bostonu wiążą z nim duże nadzieje, ja gościa nie oglądałem nigdy, więc się nie wypowiadam, ale liczę, że faktycznie będzie przydatny.

 

Nie mogę się doczekać draftu i free agency....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Celtics vs Lakers on the first Saturday of Las Vegas Summer League. That should be fun!

The Celtics, whose summer league entry is expected to feature Jaylen Brown, Ante Zizic and Abdel Nader in addition to the top overall pick.
 

The Celtics' full Las Vegas schedule, which the NBA released Thursday, follows below:
 

Monday, July 3: 3:00 p.m. - Boston vs. Philadelphia 

Wednesday, July 5: 3:00 p.m. - Boston vs. San Antonio

Thursday, July 6: 5:00 p.m. - Boston vs. Utah 

Las Vegas :

Saturday, July 8: 2:30 p.m. - Boston vs. L.A. Lakers (ESPN)

Sunday, July 9: 2:30 p.m. - Portland vs. Boston (ESPN2)

Tuesday, July 11: 12:30 p.m. - Philadelphia vs. Boston (ESPN2)

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LAF nie chodzi mi o podniesienie poziomu gry Bostonu. Mam tylko na myśli fakt, że C's nie celują w coroczną obecność w ECF, bo Ainge ma assety pod budowę corocznej walki o mistrza. Co biorąc pod uwagę marne, aczkolwiek dojście do finałów konferencji to za coroczne wchodzenie do ECF nie jest żadnym osiągnięciem dla Celtics.

 

Stąd tylko prosta konkluzja, że jeżeli mieliby się wystrzelać na Griffina by grać co roku w ECF to wolę pozyskiwać młodych z draftu i za 5 lat zobaczyć zawieszenie kolejnego baneru w Ogródku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.