Skocz do zawartości

Rozważania o wierze o Bogu i KK


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

przecież w tym materiale pomylono nawet tak podstawową informację, jak rok śmierć Sapiechy. a główna teza, iż te dokumenty "zostały sfałszowane" nie ma uzasadnienia. co najwyżej można mieć wątpliwości odnośnie zeznań Boczka (ale to było zdaje się i dokumencie TVN powiedziane), ale nie Mistata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, fluber napisał:

Koledzy @P_M @lorak i inni niewierzący, tak z ciekawości, kultywujecię jeszcze tradycje święcenia pokarmów?

Ja dziś wyjątkowo byłem z córka aby z jednej strony pokazać kulturę wszechobecna w Polsce a z drugiej strony dla wspólnego spaceru z dziadkami. Wpasowalo się to po prostu w rytm dnia a trwało samo świecenie niedługo. Miłym zaskoczeniem było to ze stoły zostały ustawione praktycznie na dworze przy niewielkiej wnęce co pokazało ze doświadczenia CoVida potrafią wesprzeć zdrowy rozsądek. 
I nawet pomyślałem ze to wyszło fajnie naturalnie ale i mądrze ( z medycznego punktu widzenia) czego by nie podchwyciła ani pochwaliła „opozycyjna” KK tv. Smutne to ze na tyle polaryzuje się świat ze dane frakcje potrafią tylko atakować się nawzajem a nikt o rzetelnym dziennikarstwie nie słyszał. Smutne… czasem nie zweryfikujesz jak nie jesteś częścią jakiegoś wydarzenia. 
wokol ludzie raczej skromni i zapracowani oraz co zaskoczyło sporo młodych z dziećmi. Niby jest w mediach ogłaszany odwrót od Kk ale czy ja wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Reikai napisał:

Już za mojej podstawówki itak było, rodzice mieli wylane ale trzeba było iść bo zakonnica dawała 6 za obecność na niedzieli palmowej i innych takich.

Ale na świeceniu jajek chyba nikt nie sprawdzał?:)

5 minut temu, Koelner napisał:

trzeba żeby móc zjeść śniadanie 

Nikt tego nie sprawdza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.