Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2015/2016 - back to back ?


Tasma

Rekomendowane odpowiedzi

Jadcośtam może mieć rację jeżli spojrzeć na sport z czysto formalnego pkt. widzenia. Jesteś skuteczny(masz wyniki)- jesteś kimś ąle wg mnie ważniejsze jest meritum.Dobrze grasz- jesteś kimś. Stąd zachwyca mnie Curry chociaż ma tylko jednego majstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, przecież popatrz na support Curryego. Jordan Farmar z takim składem by threepeat zrobił.

przeciez ja to pierdolnalem ironicznie, podkreslajac jaki przekozacki sezon rozgrywa jeden, ze drugi bedac naprawde dobry, zostal "sierota"

jakies tam przytyki (jak ktos zauwazyl, z zakonu przenajswietszego Michaela), ze cos tam z miskami gwizdki, a to Green tu czy tam. To samo bylo z Bykami. Ten rekord jesli go pobija to jest poprostu przekozacki sezon zasadniczy i malo ktora druzyna wogole kiedykolwiek sie do niego zblizyla.

Curry wlasnorecznie zmienia/pisze od nowa standardy co moze grac zawodnik na jego pozycji, jaka miec budowe ciala i wzrost. to jest fakt i ewenement. 

czy jego gra sie poprawi w PO, w porownaniu do poprzednich ? Czy bedzie mial wiekszy impact ? Czy znajda na niego lekarstwo ? Nawet jesli tak, to co z tego, jest ewenementem, niepodrabialny. a wszystko co najwazniejsze w tym sezonie, przed nami, i to jest zajebiste : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ten Curry dzisiaj wyprawiał, cyborg bo kto inny rzuca 400trójek w sezonie. Co za gość. Do tego rekord Bulls pobity w co aż się wierzyć nie chce. Wielkie brawa!

 

Mało.

 

Curry dołącza do klubu 50/40/90, z najwyższą średnią punktową.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tak serio ?

nie skomentuje :grin:

 

TAK WIĘC MONTA ELLIS  i WESTBROOK TEŻ ELITARNI DEFENSORZY

 

 

Byś skomentował to byś młodego nauczył i by wiedział. A tak to ja muszę braki nadrabiać.

 

 

Lider przechwytów? A czytałem że obrońca z niego przeciętny.

 

Jest ktoś w stanie podsumować wszystkie rekordy jakie padły z ręki Stefana i GSW?

To, że ktoś ma w pytę przechwytów/bloków nie oznacza, że z niego x defensor. Może łapać steale w garbage time, może odpuszczać swojego przeciwnika, by sztucznie podwajać gdy tego nie trzeba i tam kraść gałę. Tak samo dobry defensor nie musi być "widoczny" w tych prostszych statystykach. Ważne, jak kryje, kogo dostaje na matchup, jakie ma zadania def, jak sobie radzi 1/1, na zaslonach, w garbage time, jak potrafi zamknąć konkretnego przeciwnika. Jak się ustawia w obronie, na ile pozwala etc. Kura defensorem jest ciekawym, średnim z racji 90% tego co wykonuje na parkiecie ofensywnie (podział sił, odpoiwedzialność za ciągnięcie ofensywne ale niekoniecznie rozgrywanie - dlatego Green często dystrybuuje gałę).

 

Co do rekordów - 73 W, jako pierwsza ekipa pocelowali over 1000 trójek, z nikim nie polegli 2 razy w sezonie. Pobili własne rekordy 28 zwycięstw na wyjeździe, ilości trójek przez zawodnika. Pobili rekord startu bez skuchy, 24-0. Curry pobił wyczyn Korvera z trafioną trójką w każdym kolejnym meczu.Green dołączył do grona 3 osobowego klubu 5x5 , Curry zaś do klubu 12 trójek w meczu. Pobito rekord kolejnych wygranych, rekord wygranych w dywizji. Reszty nie pamiętam albo mi umknęły przy wyszukiwaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież darknoza nic nie pisał o tym, że Steph to elitarny defensor, więc do czego pijesz?

Pewnie że nie napisałem i nie napiszę.

Pamiętam że Jordan był podobno elitarnym defensorem a jednym z argumentów było liderowanie w przechwytach.

Teraz jak Curry jest w nich liderem to przechwyty zaczniemy zaliczać do umiejętności czysto ofensywnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.