Skocz do zawartości
kore_old

Futbol europejski

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kubbas napisał:

Barca puscila 25 procent akcji teraz juz moga na luzie rejestrowac bez przypalu graczy

Póki co chyba wysłali papiery do federacji z pytaniem o możliwość rejestracji. Przynajmniej ja żadnego info ze już mogą rejestrować nie widziałem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, airmax napisał:

Póki co chyba wysłali papiery do federacji z pytaniem o możliwość rejestracji. Przynajmniej ja żadnego info ze już mogą rejestrować nie widziałem 

Bleacher podawał, wszędzie już ogólnie na necie hula że teraz już z górki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

‼️🔥 Tickets for Lewandowski's presentation have all been claimed. The attendance will break records, and the club will have to open additional stands at the Camp Nou to accommodate more people. 

✅️ Lewandowski's presentation is expected to be biggest one in Barcelona's history, overtaking Ronaldinho (25,000 attendance).

[SPORT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@airmax 8 minut temu może jednak miałeś rację

La Liga won't allow Barcelona to register their new signings (Lewandowski, Raphinha, Kessié, Christensen, Koundé) and contract renewals (Dembélé, Roberto) until the club raises more funds and balances their books, per multiple reports

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli Laporta sprzedał sam sobie część praw, niezły wałek w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, nie znamy oczywiście kulis, ale co takiego mogło kierować Lewym, że uparł się na przejście tylko do tej tonącej łajby i jeszcze w sumie ze śmieszną tygodniówką? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, matek napisał:

Nie wiem, nie znamy oczywiście kulis, ale co takiego mogło kierować Lewym, że uparł się na przejście tylko do tej tonącej łajby i jeszcze w sumie ze śmieszną tygodniówką? 

Ja myślę, że po prostu naprawdę obraził się na tego Hallanda. Wiesz zobacz - Bayern ze wszystkimi przedłużył kontrakt tylko nie z Lewandowskim. Oni po prostu chcieli go spławić a postawić na Hallanda. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, tego nie neguję i tak to wygląda. Chodzi mi tylko o to, że uparł się na jeden kierunek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, matek napisał:

Dobra, tego nie neguję i tak to wygląda. Chodzi mi tylko o to, że uparł się na jeden kierunek. 

Z wielkich marek, chyba nie za bardzo miał alternatywę na inny klub. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, matek napisał:

chodziło też o odpowiednie miejsce do życia, a mało jest w Europie lepszych miejsc niż Barcelona

ponadto tak się ludzie nabijają z tych dźwigni finansowych, a już się mówi, że to bardzo dobry sposób dla klubów z kłopotami i będzie to kopiowane przez inne kluby w przyszłości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lewandowski chce poszerzyć zasięg swojej marki, jak i marki żony. Powoli szykuje do zwiększenia zarobków pozaboiskowych.

Te dźwignie to patologia. W normalnej lidze - PL, BL - już by były punkty minusowe. Barca jest na etapie już nie chwilowek, a sprzedaży nerki na czarnym rynku. 

Edytowane przez Pablo81

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ponadto tak się ludzie nabijają z tych dźwigni finansowych, a już się mówi, że to bardzo dobry sposób dla klubów z kłopotami i będzie to kopiowane przez inne kluby w przyszłości

Takie dźwignie finansowe zrobiły kryzys w 2008 - oczywiście między innymi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
52 minuty temu, Pablo81 napisał:

Lewandowski chce poszerzyć zasięg swojej marki, jak i marki żony. Powoli szykuje do zwiększenia zarobków pozaboiskowych.

Te dźwignie to patologia. W normalnej lidze - PL, BL - już by były punkty minusowe. Barca jest na etapie już nie chwilowek, a sprzedaży nerki na czarnym rynku. 

ale wiesz ze taka sama dźwignie zrobiła cała liga z CVC tylko ze na sporo gorszych warunkach? :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, airmax napisał:

ale wiesz ze taka sama dźwignie zrobiła cała liga z CVC tylko ze na sporo gorszych warunkach? :) 

La Liga to patola.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Pablo81 napisał:

La Liga to patola.

A to pełna zgoda akurat. Najlepsze jest to, ze rok po CVC kluby La Liga nadal są w dupie i nie spełniają FFP narzuconego przez władze ligi 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, nie znamy oczywiście kulis, ale co takiego mogło kierować Ten Hagiem, że zgodził się na przejście  do tej tonącej łajby? 

ponawiam pytanie

Edytowane przez airmax

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.08.2022 o 16:30, matek napisał:

może po prostu 10M € do 37 roku życia i możliwość mieszkania w fajnym miejscu? gdzie Twoim zdaniem powinien pójść zatem żebyś był zadowolony? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

21 minut temu, rw30 napisał:

gdzie Twoim zdaniem powinien pójść zatem żebyś był zadowolony? 

Szczerze mi to wisi, jestem po prostu zaskoczony wyborem tak niestabilnego środowiska. 

I w sumie za nieduże pieniądze, jeśli porównać z zarobkami w całej lidze. 

Najlepiej, gdyby został w Bayernie i szedł na rekord all time Bundes. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi