Skocz do zawartości

[E-NBA] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

tak trochę o sprawach organizacyjnych, bo zainspirował mnie sąsiedni draft. mamy trochę czasu - to fakt, ale uważam, że my nie musimy robić grup, tylko od razu play-off. i tak jesteśmy do tyłu, ja np nie będę miał za miesiąc przez 2 miesiące czasu, bo najbardziej burzliwy okres na koniec studiów is coming ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie też czekają sprawy z obroną magisterki, ale do maja mam spokojnie czas :)

 

Ale grupy są lepsze, bo nie kończą zabawy zbyt szybko. 3 mecze w grupach, półfinał, finał to daje 5 tygodni. Jakby zacząć to rozgrywać z początkiem kwietnia to po majówce będzie po ptakach. Nie ma tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał się wyrobić do końca Marca.

Ale dostosuję się do reszty...

Koniec Marca zostawcie w spokoju. Chłopak żonę ma.

 

Ja też bym chętnie wywiązał się zabawy szybko, ale zaraz będzie że psuję zabawę, że pierdolę itp. Więc powiem tak, mam czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiło mnie, że Deron i Wilkins dopiero teraz poszli, już myślałem, że jak dalej tak pójdzie, to dotrwają do mojego picku w 6 rundzie 8)

Ogólnie na razie składy prezentują dość wyrównany poziom, nie ma takich odstających wyraźnie w dowolnym kierunku. Najgorzej się prezentuje Shaqu z Pennym, Gasolem i D-Robem. 2 wieże, które pasują do siebie wyjątkowo dobrze. Ojć.

Cóż, na szczęście mam i obrońcę na Penny'ego i SHAQa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym grupy obstawiał i tak długo czekamy i tak dla mnie się może przeciągać ale się dostosuje.

 

Tak obczaiłem składy narazie te pouzupełniane i nie zamierzam się podejmować oceny bo jeszcze parę picków przed nami ale powiem szczerze niektórzy mnie zadziwili. Na pewno nie chciałbym trafić na Lukiego.

 

Ide o zakład, że bb2 ma jakiś tajny plan bo Larry Jonhson na pf to musi być ściema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k****, po prostu super...

 

Jak ktoś nie może wybrać, albo jego wybór się zbliża, to walcie do mnie na PM, ja podam wam mojego maila/gg/koma , ew. listę picków,wg której mam wam wybrać czy coś. Na necie jest praktycznie cały czas, więc wrzucenie ew. picku to chwilka.

 

Wybór zasranego nazwiska to wielki problem, to nie wyobrażam sobie wrzucania gameplanów i dyskusji na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze, wybierajcie :) A kto pozno przychodzi ten sam sobie szkodzi i omija go kolejka :D

 

edit: zeby nie zabierac czasu wzialem mojego ulubienca ;) Skoro nie ma juz KJ'a to biore Mr Crossover. 3-jka jest, zajebisty offense jest, dziura w obronie nie jest (przynajmniej nie za czasow miami) i umie przejac role lidera kiedy potrzeba. Bedzie zajebisty rozgrywajacy ;) tylko jeszcze musze sie zastanowic czy nie bedzie grac chlopak z lawki na podmeczonych rywali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.