Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2026/2027 - przebudowa, kontynuacja czy polowanie na Giannisa?


Mich@lik

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, memento1984 napisał(a):

To nie ma znaczenia, bo takie sa kontrakty a beda pewnie rosly nadal tak jak i cala liga finansowo. Tylko Lebron bioracy “znizke” grajac cale zycie na wymuszonej capem znizce to mem. To nie jest kwestia schowania wybujalego ego na minutke. AR to jest ziutek bedacy produktem dziwnej struktury jaka sie wyksztalcila.

Lebron to moze wezmie znizke jak bedzie jeszcze zdrowy, bedzie chcial jakis farewell tour robiac triple-single czyli gdzies tak za 3/4lata.

LeBron nie ma wyboru. Jeżeli chce jeszcze grać, to musi zaakceptować mniejsze pieniądze.

Godzinę temu, blackmagic napisał(a):

Szkoda że stew że Stones nie wzięli jak był dostępny za 3 2nd roundy

Tylko że Lakers nie mają 2nd rounderów. Poza tym, jak lubię Stewarta, to to jest backup, a tutaj potrzeba startera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Kubbas napisał(a):

no ten kontrakt Trae jest skandaliczny

obaj tez maja player option

A jak jest róznica 212/4 dla 27 letniego Trae a 185/4 dla o rok starszego REavesa? By było jasno uważam ,ze Trae został przepłacony i jest dużym ryzykiem ale on jednak jest graczem na poziomie All Star.

Jeśli dla Ciebie umowa Trae jest skandaliczna to dokładnie taka same jest umowa Reavesa. OBaj są mocno przepłaceni ale obaj z jakiegoś powodu byli niezbędni dla obu organizacji  i ich utrata była dużym ciosem . Obie ekipy mają wciąż elastycznosć finansową na kolejne sezony wiec chwilowo podatek im nie grozi więc moga sobie pozwolić na przepłacanie ( Wizards moze trochę mniej bo za chwile będa musieli podpisywać nowe umowy dla młodych)

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

Ile tam macie teraz. 33mln. 
Złóżcie ofertę dla LBJ ;) 

w pistons go jeszcze nie było. 

A niby czemu ? PRzecież nadal wisi im cap hold 20 mln a nowa umowa REavesa wejdzie dopiero pewnie w połowie lipca jak juz skończa wszystkie ruchy . Oni nadal mają 52 mln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, january napisał(a):

Pelinka jak nie skołuje legit centra w offseason to tym razem nie będzie miał tłumaczenia

spokojnie. Na pewno w trade deadline podziała. A jak nie w trade deadline to już na pewno w następnym offseason. Jest jeszcze opcja następnego trade deadline i wtedy to już na pewno Rob ogarnie 

że taki parodysta jeszcze nie poleciał to jest hit 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ely3 napisał(a):

A jak jest róznica 212/4 dla 27 letniego Trae a 185/4 dla o rok starszego REavesa? By było jasno uważam ,ze Trae został przepłacony i jest dużym ryzykiem ale on jednak jest graczem na poziomie All Star.

Jeśli dla Ciebie umowa Trae jest skandaliczna to dokładnie taka same jest umowa Reavesa. OBaj są mocno przepłaceni ale obaj z jakiegoś powodu byli niezbędni dla obu organizacji  i ich utrata była dużym ciosem . Obie ekipy mają wciąż elastycznosć finansową na kolejne sezony wiec chwilowo podatek im nie grozi więc moga sobie pozwolić na przepłacanie ( Wizards moze trochę mniej bo za chwile będa musieli podpisywać nowe umowy dla młodych)

A niby czemu ? PRzecież nadal wisi im cap hold 20 mln a nowa umowa REavesa wejdzie dopiero pewnie w połowie lipca jak juz skończa wszystkie ruchy . Oni nadal mają 52 mln

Pisałem o Pistons ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał(a):

W wątku LAkers z pyteniem ile tam macie?  To chyba musisz robić opisówkę do każdej swojej wypowiedzi

Mój błąd. 

Wypowiedź miała na celu tylko pokazanie że LBJ patrząc na przeceny o których się pisze chyba nie będzie bo wkurzony mógłby zrobić psikusa. Stąd nieporozumienie. 

Bo z tematu letniego przeszedłem do lejkersowego kończąc myśl. O postawie lakers i zagrożeniu kogokolwiek. Nawet pistons. 

Lekki komentarz. 

Skoro się wyjaśniło nie będę przenosić. Bo ostatecznie z LBJ się dogadają. „Oni”. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Kubbas napisał(a):

Stewart poszedl za 3 picki drugorundowe chyba?

Claxton tez calkiem tanio

moze cos z tym Kesslerem jest na rzeczy?

Żeby nie skończyło się hayesem i undrafted

4 godziny temu, Jendras napisał(a):

LeBron nie ma wyboru. Jeżeli chce jeszcze grać, to musi zaakceptować mniejsze pieniądze.

Tylko że Lakers nie mają 2nd rounderów. Poza tym, jak lubię Stewarta, to to jest backup, a tutaj potrzeba startera.

No niby idealny backup ale ja nie mam żadnej pewności że lepszego C znajdziemy do s5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę. Jeszcze raz powtórzę. 
Memphis pozyskało Stew bo nie wysłali w drugą stronę ani jednego kontraktu korzystając z cap space. To nie te picki są tu clue wymiany tylko zrobienie tego jeszcze w czerwcu aby skorzystać z możliwości czyszczenia. 
To nie jest tak że normalnie taki gracz kosztuje jakieś 2rd tylko jest tak tylko gdy przechwytujesz w całości kontrakt. A na to musisz mieć środki. Dodatkowo aby było łatwiej finansowo zrobiono to właśnie jeszcze w czerwcu co jest też sytuacja dodatkowa. 
to nie jest wycena czysto sportowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ignazz napisał(a):

Kurczę. Jeszcze raz powtórzę. 
Memphis pozyskało Stew bo nie wysłali w drugą stronę ani jednego kontraktu korzystając z cap space. To nie te picki są tu clue wymiany tylko zrobienie tego jeszcze w czerwcu aby skorzystać z możliwości czyszczenia. 
To nie jest tak że normalnie taki gracz kosztuje jakieś 2rd tylko jest tak tylko gdy przechwytujesz w całości kontrakt. A na to musisz mieć środki. Dodatkowo aby było łatwiej finansowo zrobiono to właśnie jeszcze w czerwcu co jest też sytuacja dodatkowa. 
to nie jest wycena czysto sportowa. 

Nie, Lakers mogliby dogadać podobną wymianę teraz, a formalnie sfinalizować w lipcu, bez różnicy w kontekście cap space. A 3 picki z drugiej rundy to ok cena za dobrego zmiennika. Tylko że Lakers tyle nie mają, musieliby rzucić 1st roundera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.