Skocz do zawartości

OKC vs Dallas Mavs


Kucharius1

Wasz typ na serię  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Przewidywany wynik:

    • 4:0 dla Mavs
      1
    • 4:1 dla Mavs
      0
    • 4:2 dla Mavs
      13
    • 4:3 dla Mavs
      3
    • 4:0 dla OKC
      0
    • 4:1 dla OKC
      0
    • 4:2 dla OKC
      14
    • 4:3 dla OKC
      2
    • Kilka stron offtopicu o Lakers
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Krótkie summary - tak jak pisałem po 1 round - albo luka zacznie grać albo się to szybko skończy. biorąc pod uwagę jak dobrzy są okc na obwodzie obstawiam podobna serie co ostatnia w jego wykonaniu i tym samym 4-2 dla młodych gniewnych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srogi wpierdol w G1, bojówka Mavs nabrała wódy w usta widzę 

 

OKC dla mnie trochę jak drużyna z NCAA, kilku kolesi w dread-lockach, kilku prawie równorzędnych kreatorów, zayebista atmosfera na trybunach. Zdajo się też mieć mocno psyche, choć to moze tak wygląda jak się gra mecz u siebie i dobrze idzie a gwiazda przeciwników chyba nie jest w pełni zdrowa.

W obronie overloadujo strong side i zostawiajo rogi słusznie zakładając, że lepiej dać się pokonać Greenom i Jonesom na open 3 z rogów niż Doncicowi bądź Irvingowi 1on1

 

Mavs z ławki dostali jakieś ochłapy a OKC mocno produkcję, pewnie nie zawsze będzie taka przepaść.

 

nie widziałem że Hayward gra w OKC, LOL

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rw30 napisał(a):

nie widziałem że Hayward gra w OKC, LOL

Bo przy tak dobrych Casonie i Wigginsie w sumie to nie powinien grać :) 

Obejrzałem mecz i faktycznie znów Thunder non stop pod kontrolą. Za dobrze to wygląda, więc myślę, że nie ma co wyciągać wniosków, bo Mavs nadal mają potencjał na walkę w tej serii. Dzisiaj OKC wyglądali świetnie w sumie w każdym aspekcie, który miał być ich przewagą, a pod koszem mimo spoko meczu Gafforda, to Holmgren i tak nie miał jakichś dużych wyzwań. 

Trzeba poczekać na G2 - powinno być bardziej równo.

Luka mógłby w końcu zrzucić te 10 niepotrzebnych kg, bo powoli się chyba będzie kończyć wymówka, że skład wokół niego słaby... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdza się to co się pisało przed serią, dobrze matchupują się Thunder, czasami Jones klepnie efektownego putbacka, a Gafford pozbiera w ataku - ale jak Twoje największe słabości mają wykorzystywać Derrick Jones Jr i Daniel Gafford, to bailando. 

Thunder mają lepszych obrońców i scoring depth, więc jeśli Doncic się nie ogarnie - a został mu jeden mecz na slumpowanie - to możliwe, że Thunder weryfikację dostaną dopiero w WCF, tam już ktoś może wykorzystać deficyt size'u i reboundingu. Ale może się ogarnie, kto go tam wie, drugi raz to na pewno nie przejdzie.

Thunder mają 5-0 z Shaiem grającym na -2 PPG i -8 TS% względem regulara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, rw30 napisał(a):

srogi wpierdol w G1, bojówka Mavs nabrała wódy w usta widzę 

 

Bojówka zgłasza sie. Spokojnie, w G1 przeciwko Clippers też był srogi wpierdol. Ja nie mam zamiaru przereagować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Luki, ktoś gdzieś się rozjebał (albo on sam), co mu dokładnie jest, czy bazujemy tylko na tym jak się porusza, kuleje itd? Pytam, bo to powoli ten moment, by Doncic wszedł w swój normalny, playoffowy rytm. Zwłaszcza, że OKC nie wygląda na team, który da się zrobić samą intensywnością, atletyzmem i walecznością rolesów oraz przebłyskami płaskoziemca w drugich połowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, barcalover napisał(a):

Luka mógłby w końcu zrzucić te 10 niepotrzebnych kg, bo powoli się chyba będzie kończyć wymówka, że skład wokół niego słaby... 

Ale on właśnie tę masę bardzo często wykorzystuje użytecznie, bo jest silniejszy od przeciwników i dzięki temu przedziera się pod kosz, a szybkość to raczej nie jest zdecydowanie z jego atutów. Nie zostało to jeszcze wspomniane, ale większość czasu na nim w defensywie jest Niedźwiedź Dort, który jest podobnego gabarytu od niego i tutaj właśnie niszczy mu atut siły, a też statystyki z ostatnich sezonów pokazują, że Doncic słabo radzi sobie na przeciwko niego.

Mnie najbardziej dziwiło w tym meczu jak zlewany był Josh Green, który był lekceważony i miał pozycję do rzutów za trzy niczym Rondo z Celtics i Westbrook. Zrobił finalnie 3/8 za trzy, ale to prawie chyba wszystko z pozycji całkowicie treningowych, gdzie mógłby przed rzutem jeszcze się podrapać po głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takim olewaniu ludzi tam w weak side corner to ja mam nowatorski pomysł żeby jednak w tym rogu ustawiać jakichś dobrych shooterów (typu Kyrie jak rozgrywa Doncic) a tych Jonesów czy Greenów używać jakoś inaczej

pamiętajcie  że u mnie  przeczytaliście o tym jako pierwsi!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, rw30 napisał(a):

przy takim olewaniu ludzi tam w weak side corner to ja mam nowatorski pomysł żeby jednak w tym rogu ustawiać jakichś dobrych shooterów (typu Kyrie jak rozgrywa Doncic) a tych Jonesów czy Greenów używać jakoś inaczej

pamiętajcie  że u mnie  przeczytaliście o tym jako pierwsi!!!!

PJ washington!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to OKC to ja nawet nie wiem? Wygrali pierwszy mecz i myśleli, że Dallas już się położyło spać? Mecz intensywnością przypominał regulara pomiędzy zespołami grającymi o rozstawienie w drafcie. Brawa za energię od Hardaway'a juniora.

Dallas w sześciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem na mecz w ataku nie dojechał Kyrie Irving, który przy porażce byłby mocno ciskany, bo tym razem nie wrzucił swojego tempa w drugiej połowie, ale w jego buty wszedł PJ Washinghton i nawrzucał jego pulę punktów. Znowu zlewany i niekryty był Josh Green, który ich za to karał i królik z kapelusza Tim Hardaway Jr, który w ważnych momentach prowadził ofensywę Mavericks.

W OKC dla mnie mocno zawiedli Giddey, u którego mocno się rzuca brak rzutu i Holmgren, który w momencie, kiedy trzeba odrabiać wziął się za ceglenie za trzy nie podejmując zbytnio walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zgłaszam. Jestem na wyjeździe służbowym w UK, stąd mniejsza aktywność. Powoli zbieram się do powrotu, więc wjeżdzamy na ostro w kibiców OKC i zmiatamy ich z powierzchni ziemii. Zgarniamy ich flagi, transparenty i wygramy także kibicowsko.

Luka dziś mocno rozsierdzony po zaliczeniu gleby. Jak wpada 3 to nie ma na niego obrońcy. Dobry powrót Timmiego, jeśli Irving się ogarnie w Dallas, powinno być dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.