Skocz do zawartości

OKC vs Dallas Mavs


Kucharius1

Wasz typ na serię  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Przewidywany wynik:

    • 4:0 dla Mavs
      1
    • 4:1 dla Mavs
      0
    • 4:2 dla Mavs
      14
    • 4:3 dla Mavs
      3
    • 4:0 dla OKC
      0
    • 4:1 dla OKC
      0
    • 4:2 dla OKC
      14
    • 4:3 dla OKC
      2
    • Kilka stron offtopicu o Lakers
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kucharius1 napisał(a):

Z SGA jest jeden problem, poruszany bardzo często w amerykańskim internecie przez fanów

No wlasnie sie zastanawialem ostatnio, ze internet sobie dziwny timing wybral na rozkrecenie sraczki o FTA Shaia.

Gosc jest w PO 2 w 2FGA. 6 w FT per 100 poss (Embiid ma prawie rowne 50% wiecej) i dopiero 12 w FT rate. Gra w tej serii 40mpg i oddaje 8.5 FTA. Big nothing jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kucharius1 napisał(a):

Bo to nie jest imba o to ile ich dostaje tylko jakie. Dlatego też obrońcy kryją go na radar jak Hardena.

Moze za duzo naogladalem sie Embiida, Lillarda albo KD, ale dla mnie wlasnie jego gwizdki w tych PO to sa takie 5.5/10 w skali skandalicznosci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Chytruz napisał(a):

Może wklej za cały mecz:

OKC 24
Mavs 23

Czyli 15-7 dla Mavs w ostatnie 19 minut.

Gdyby nie te gwizdki (albo ich bram w drugą stronę) Mavs otwieraliby 3 kwartę z wynikiem +20. Czy OKC by się podniosło? Nie wiem, ale coś by mogli grubemu też gwizdnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Zimny napisał(a):

Gdyby nie te gwizdki (albo ich bram w drugą stronę) Mavs otwieraliby 3 kwartę z wynikiem +20.

Czyli doszliśmy do momentu, gdzie 2 teamy rzucają tyle samo osobistych i narzekamy, że jeden z nich był uprzywilejowany w liczbie FTA. I to nie ten, który miał 15-7 w FTA w crunch time zaczynając z +8 w 3Q, tylko ten drugi. Bo oni rzucali więcej w drugiej kwarcie. A tam jak wiemy wszystko się rozstrzyga.

NBA fandom zawsze dowozi w PO 💪

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Zimny napisał(a):

(...) Nie wiem, ale coś by mogli grubemu też gwizdnąć

Mogli i to robili. Np gwizdneli Dortowi faul na 10 s przed koncem, ktorego nie bylo, poniewaz Doncic potknął sie o własne nogi i  dali mu rzuty na remis. Ktorych oczywiscie nie wykorzystal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Chytruz napisał(a):

Czyli doszliśmy do momentu, gdzie 2 teamy rzucają tyle samo osobistych i narzekamy, że jeden z nich był uprzywilejowany w liczbie FTA. I to nie ten, który miał 15-7 w FTA w crunch time zaczynając z +8 w 3Q, tylko ten drugi.

NBA fandom zawsze dowozi w PO 💪

A co kogo obchodzą FT Jonesów i Livelyów, przecież dobrze wiesz że mam na myśli te wszystkie bumpy, popchnięcia, odepchnięcia, chwytanie, flopy i łapanie przez Dorta, a nie ewidentne faule. Sytuacje gdzie sędzia może ale nie musi. W przypadku SGA wydaje się że obrońca nie może sobie na za dużo pozwolić. Co jest zresztą potwierdzeniem durnej zasady NBA że mniejszy może więcej. 

24 minuty temu, Stratosfear napisał(a):

Mogli i to robili. Np gwizdneli Dortowi faul na 10 s przed koncem, ktorego nie bylo, poniewaz Doncic potknął sie o własne nogi i  dali mu rzuty na remis. Ktorych oczywiscie nie wykorzystal. 

Prawe kolano Dorta to rozumiem pomagało Luce utrzymać równowagę i trafic do kosza?  

Zanim rozpocznie się prawdziwa krucjata Oklahomowiczów i hejterów Słoweńca, to od razu daje znać, że mam wyjebane kto wygra i kibicuje dobrej serii. Także ten win był mi na rękę 

Odpowiadam tylko ciekawskim na pytanie "co ten Luka taki słaby, co taki sfrustrowany i ciągle macha łapami" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Doncic kontuzjowanym na jednej nodze z jednym kolanem nic się nie ugra. A przez doncica cała reszta ma mniej miejsca, irving cierpi na tym okrutnie. W tym roku z Dallas nic nie będzie. Względnie zdrowy Łukasz siekał by po 30-40 punktów. Chlop jest jak wóz z węglem, jak embiid z new York. A tutaj ślepcy się spuszczają jak słabo gra. Gość dwa lata temuż jak kryli go na zmianę George i Leonard siekał średnio 35-40 punktów. Teraz na jednej nodze i kolanie ledwo 20....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bardziej mi szkoda poprzedniego meczu, ale w sumie bliżej mi do trafienia wyników w typerze. Doncić wyglądał dziś znacznie lepiej, nie widać było przesadnego zmęczenia. W wywiadzie pomeczowym nie był cały czerwony i zasapany jak ostatnio sie zdarzało :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kubbas napisał(a):

Niech ta nudna, ciezka do ogladania seria sie juz skonczy

OKC w RS tez bylo tak slabe w tranzycji? oddac tyle dunkow przez slabe transition d w playoffach to skandal

Wg mnie wszystkie 4 drużyny z zachodu byłyby faworytem w finale z Bostonem. Może to i nudne że Dallas i Oklahoma są wyrównanymi drużynami i uczą się siebie w kolejnych meczach. Właściwie co jest nudne w tej serii?

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla młodzieży wklejam najbardziej popularną grafikę z kontuzjami ever którą sam widziałem na żywo podczas oglądania transmisji IMG-8110.jpgwięc nie róbmy z Luki twardziela, a każdego kto też to pamięta pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia oraz spokojnej pracy przed emeryturą 

 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Koelner napisał(a):

dla młodzieży wklejam najbardziej popularną grafikę z kontuzjami ever którą sam widziałem na żywo podczas oglądania transmisji IMG-8110.jpgwięc nie róbmy z Luki twardziela, a każdego kto też to pamięta pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia oraz spokojnej pracy przed emeryturą 

 

z tyloma kontuzjani mam nadzieje ze dostal chociaz wolne na practice w serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.