Skocz do zawartości

OKC vs Dallas Mavs


Kucharius1

Wasz typ na serię  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Przewidywany wynik:

    • 4:0 dla Mavs
      1
    • 4:1 dla Mavs
      0
    • 4:2 dla Mavs
      14
    • 4:3 dla Mavs
      3
    • 4:0 dla OKC
      0
    • 4:1 dla OKC
      0
    • 4:2 dla OKC
      14
    • 4:3 dla OKC
      2
    • Kilka stron offtopicu o Lakers
      2


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Wyparlo napisał(a):

Tym razem na mecz w ataku nie dojechał Kyrie Irving

Kyrie właśnie dojechał oglądałeś cały mecz?

Był niesamowity w obronie a w ataku podejmował idealne decyzję i rozrzucał piłkę niczego nie forsując, masterclass rozbijania obrony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Nie jest powiedziane, że w następnym sezonie znów pojawi się okienko podobne do tegorocznego, jest mnóstwo zmiennych, które mogą sprawić, że w przyszłym roku coś Mavs nie wyjdzie, więc póki może, niech walczy, nawet ryzykując poważniejsze kłopoty 

Nie no,w momencie jak beda powazniejsze klopoty na horyzoncie to go posadza nie ryzykujesz zdrowiem 25 letniego top 3 ligi*

 

*Chyba ze w finałach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Chyba właśnie dzięki Denver coś tam się otworzy, jak się okazało, że są spokojnie do pierdolnięcia (no i mniej lub bardziej spodziewane przestoje Celtics też na pewno na to wpływają).

tyle, że to nie jest tak, że skoro Nuggets mogą odpaść, to Mavs się otwiera szansa na niewiadomo co, wciąż są bardzo daleko by nie dostać oklepu od Thunder, nie mówiąc o WCF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że masz rację, być może jest to malutkie okienko, ale za chwilę może się okazać, że i tak największe na najbliższe x lat.

Tzn. ja uważam, że jak nie ryzykujesz to nie jesz. Wiele było drużyn/zawodników, którzy mieli mieć czas, a później okazywało się, że największą szansę przegrywali za dzieciaka. Póki Luka stoi i może grać, to bym nim grał i miał wyjebane w konsekwencje na przyszłość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Luke to bym się nie martwił, bo w końcu wygladał całkiem legit, a co do szans na coś, to już WCF będzie mega sukcesem, wątpię by ktoś w Mavs na poważnie myślał, że mogą dojść tak daleko z tak na prędce klecionym rosterem, coś jak Nuggets w bańce (podobny case niespodzianki)

no chyba, że zaraz się okaże, że te młode wilcy nie takie głodne i groźne i zaraz chwyci ich biegunka, tak też się może stać

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

wciąż są bardzo daleko by nie dostać oklepu od Thunder, nie mówiąc o WCF

mają HCA po dwóch meczach w OKC, czego jeszcze byś chciał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Przed seria nawet nie była wyraźnym faworytem wg buków, tylko minimalnym, to co dopiero teraz, po tym jak stracili HCA? 
 

serio? nie znałem kursów tbh, nie wiem czym kierowali się buki z takim Donkiem w pierwszej rundzie... tzn chyba wiem, ale nie za bardzo to kumam, dla mnie Okla wciąż na więcej argumentów mimo wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

serio? nie znałem kursów tbh, nie wiem czym kierowali się buki z takim Donkiem w pierwszej rundzie... tzn chyba wiem, ale nie za bardzo to kumam, dla mnie Okla wciąż na więcej argumentów mimo wszystko

1,8 vs 2,0 u mojego Buka było przed serią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.