Skocz do zawartości

(3) Minnesota Timberwolves - (6) Phoenix Suns - WCF 1st Round


Sachs

wolves vs suns   

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Stawiam na

    • Timberwolves w 7
      4
    • Timberwolves w 6
      8
    • Timberwolves w 5
      0
    • Timberwolves w 4
      0
    • Suns w 7
      5
    • Suns w 6
      4
    • Suns w 5
      1
    • Suns w 4
      0

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.04.2024 o 00:07, LAF napisał(a):

Fajnie, że wróciłeś do swoich ksywek Wypyuś , ale czemu parówiarz ?

Bo w ostatnich latach ilekroć dzieje się coś złego w jego drużynach zaczyna narzekanie na swoją ekipę lub robi z niej desant. Udupił Brooklyn na kilka lat, teraz prawdopodobnie za moment udupi Phoenix i będzie chciał się desantować dalej.

Edwards mimo dzisiaj słabego meczu statystycznie zrobił dobrą robotę z oddawania piłek z podwojeń i dzięki temu McDaniels nastukał sobie punktów z wolnych pozycji. I dalej sobie trash-talkuje z Bookerem i Bealem, którzy nie potrafią zbytnio odpowiedzieć na boisku i mogą się tylko przyglądać i słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Wyparlo napisał(a):

Bo w ostatnich latach ilekroć dzieje się coś złego w jego drużynach zaczyna narzekanie na swoją ekipę lub robi z niej desant. Udupił Brooklyn na kilka lat, teraz prawdopodobnie za moment udupi Phoenix i będzie chciał się desantować dalej.

Przecież dostaliście super zwrot za niego to jakie udupił ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ignazz napisał(a):

Niech oni ogarną zamiast niego takiego szybkiego długiego SF który może kryć wyższych graczy jak OG

Wypisz wymaluj Jaden McDaniels?

3 godziny temu, LAF napisał(a):

Tutaj Jaden już nie przypomina tego z All Def Team

Serio?

Oczywiscie nie jestem obiektywny, ale czepianie się w tym momencie Jadena za defensywę uważam za głęboką przesadę 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ignazz napisał(a):

Też o tym myślałem tylko nie napisałem. Niech oni ogarną zamiast niego takiego szybkiego długiego SF który może kryć wyższych graczy jak OG i to będzie ciekawa ekipa na dekadę. W drafcie rozgrywający aby się o Conleya nie martwić i zabieganie przeciwnika.  

KĄT ma po prostu jakiś feler mimo talentu. On na papierze jest świetny. 

 

Zrzut ekranu 2024-04-25 032330.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LAF napisał(a):

@LeweBiodroSmoka
 

Po pierwsze grasz przeciwko najlepszej D w RS

Po drugie grasz na wyjeźdźcie 

Po trzecie grasz bez kluczowego gracza

Teraz zobaczymy jak to będzie w G3. Ja uważam, że będzie to spektakularny powrót do serii zwieńczonym jakiś kosmicznym meczem KD

średnio mnie to obchodzi, byli z Wolves 4:0 a grają jak kmioty

niech Ishbia leci z torbami, każdy i tak ma ich w dupie nawet bardziej niż Clippers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

średnio mnie to obchodzi, byli z Wolves 4:0 a grają jak kmioty

niech Ishbia leci z torbami, każdy i tak ma ich w dupie nawet bardziej niż Clippers

Oho

Wyczuwam strach. 2:0 

I Jokic w obu grał !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LAF co sądzisz o wymianie Beala latem na CP3 i Wigginsa? Suns zyskują głębie bo dostają dwóch grajków za jednego a Warriors zastępuja Thompsona nowym lepszym Splash Bro.

Plus potem drugi trejd KD za Randle,Bogdanovic i 1st roundery do Knicks. Suns zyskują znów głębie bo 2 grajków za jednego plus będą mieli jakieś picki na wymiany.

Pozniej mozna zrobic wymiane head coachów z Lakers i przebudowa kompletna

Edytowane przez the_secret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LAF napisał(a):

@LeweBiodroSmoka
 

Po pierwsze grasz przeciwko najlepszej D w RS

Po drugie grasz na wyjeźdźcie 

Po trzecie grasz bez kluczowego gracza

Teraz zobaczymy jak to będzie w G3. Ja uważam, że będzie to spektakularny powrót do serii zwieńczonym jakiś kosmicznym meczem KD

Spektakularny to był wpierdol. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

Joel by dostał zwykły 😆

Dobra będzie 0:4 nie ma co się łudzić , że będzie inaczej. W G3 o dziwo najmniej można zarzucić F.V. 
 

Beal to jest tragedia. Jak spojrzysz na BS to wygląda ładnie. 28 punktów , 6/11 za trzy , ale to co reprezentował na boisku to dramat. Niedokładne podania , brak pomysłu na akcje. Widać , że został obnażony pomysł wstawania go na PG.

 

No I ta cegielnia to majstersztyk. Nasz nowy nabytek 0/4 w 25 m. Ani O ani D. Kwintesencja GMa Jonesa 

 

Mam nadzieję , że KD nie da TR i normalnie zachowa się po ludzku i zostanie. Pewnie z nowym HC. Chociaż pewnie zaraz po 0:4 pojawia się memy My next chapter

Ogólnie KD jest czysty w tej serii i on jest najmniejszym winowajcą tego stanu rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris Finch dobry trener? Czekam na forumowych ekspertów. W dobie zajebistosci trenerskich gdzie najlepiej mieć 5 rzucających, móc grać switching w obronie , przedszkolny kick and drive i od dzwonu pick and roll czyli high lvl technology w ówczesnym baskecie nagle gość przechodzi pierwszą rundę mając na 5 bez rzutu, wysoką czwórkę która nie broni perimeter, brak shootera i jedynkę stara. Twolves fun to watch ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.