Skocz do zawartości

Playoff race 2024


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem czy Sengun nie popsuje im chemii. :)

Jak patrze na to co RObi Rockets, to jednak na te PI są duże szanse. 

A z drugiej strony nie zdziwie się jeśli LAC wpadnie w te PI.

SUNS - LAC w PI oglądałbym chętnie.

A ktoś wie kiedy Ingram ma wrócić i czy w ogóle w RS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał(a):

Bywa. W takim sezonie gdzie leją wszystkich można taki mecz olać. 

to o Bostonie w temacie live

raczej nie można puścić płazem straty 30punktowego prowadzenia, Boston wygrywa tyle spotkań, bo bardzo rzadko grają zacięte końcówki, a jak do nich dochodzi, to bardzo często mają w nich problemy, tak jak w playoffach od kilku lat, dziś Hawks bardzo zależało, tak jak będzie zależeć drużynom w PO, ja bym tego nie lekceważył, Silnoręki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

to o Bostonie w temacie live

raczej nie można puścić płazem straty 30punktowego prowadzenia, Boston wygrywa tyle spotkań, bo bardzo rzadko grają zacięte końcówki, a jak do nich dochodzi, to bardzo często mają w nich problemy, tak jak w playoffach od kilku lat, dziś Hawks bardzo zależało, tak jak będzie zależeć drużynom w PO, ja bym tego nie lekceważył, Silnoręki

Tak, wiem ze maja 0-2 z Jokiciem, wiem ze Mazzulla caly czas nie przekonuje a Tatum sie nie nadaje na zaciete koncowki. Dodatkowo pokpili kilka meczow gdzie mieli spokojne prowadzenie.

Ale to jest jest tak zbilansowana druzyna z super team chemistry ze nie ma bata, bedzie parada. Nikt nie wygra ze zdrowymi Celtami w 7 meczowej serii. Zdrowy core (JT JB KP DW) i jakies pojedyncze kontuzje gwarantuja baner #18.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bostonian napisał(a):

Tak, wiem ze maja 0-2 z Jokiciem, wiem ze Mazzulla caly czas nie przekonuje a Tatum sie nie nadaje na zaciete koncowki. Dodatkowo pokpili kilka meczow gdzie mieli spokojne prowadzenie.

Ale to jest jest tak zbilansowana druzyna z super team chemistry ze nie ma bata, bedzie parada. Nikt nie wygra ze zdrowymi Celtami w 7 meczowej serii. Zdrowy core (JT JB KP DW) i jakies pojedyncze kontuzje gwarantuja baner #18.

 

 

Bardzo odwazna teza.

Imo Nuggets ich robia jak chca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry mecz Warriors, ale oni w tym roku graja o dziwo niezle na wyjazdach. O dziwo, bo rok temu byli zalosni.

Klay wrocil do s5, Looney odkopany. Dobre minuty Moodiego. Ogolnie szedlbym w kierunku ucinania minut Podziemskiego kosztem Klaya, Moodiego I GP2. Element zaskoczenia minal, a sam Goatdziemski uderzyl w rookie wall i jest slaby obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się śledzi ten wyścig na zachodzie. Każde przemieszanie na pozycjach 1-3; 4-7; 6-9 czy 10-11 jest jeszcze możliwe.

Gorzej to się ogląda z perspektywy kibiców Wilków czy OKC, gdzie w nagrodę za świetny sezon można dostać drużyny w olbrzymim gazie jak LAL, Pels czy Mavs.

W moim opinii na koniec sezonu możemy zobaczyć szachy z próbą wycelowania w konkretnego przeciwnika (i nie trafić na Denver które może równie dobrze skonczyć na 1 jak i 3 lokacie). Wilki bez KATa mogą być łakomym kąskiem w pierwszej rundzie, dla każdego z wyżej wymienionych zespołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, allen napisał(a):

Co on jest qrwa Robocop?

Ja po wycinanej łakotce 6 tyg wracalem do gry a bylem w rytmie meczowym 8 lat.

A waze 70kg a nie 170 jak Embid.

Zobaczymy jak ten powrót będzie wyglądał 

Mam wielką nadzieję że Sixers w żaden sposób nie naciskają na Joela w kwestii powrotu bo im się licznik zwycięstw nie zgadza 

Niestety zaufania do sztabu medycznego z Philadelphii raczej nie można mieć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 6 miejsce na zachodzie jest do wyrwania?

6. Suns - Pelicans, Clippers, Clippers, Kings, Timberwolves

7. Pelicans - Suns, Blazers, Kings, Warriors, Lakers

8. Kings - Nets, Thunder, Pelicans, Suns, Blazers

9. Lakers - Cavs (który trwa), Timberwolves, Warriors, Grizzlies, Pelicans

Jest bardzo ciasno i wszystko będzie zależało od bezpośrednich meczów pomiędzy tymi drużynami. W najtrudniejszej sytuacji są chyba Phoenix którzy mają ostrą przeprawę na sam koniec a więc istnieje duża szansa, że jeśli powinie im się noga (a już w ogóle jeśli będą to bezpośrednie mecze np. z Pels czy Kings), że nie utrzymają pewnego seeda w Playoffs. Terminarz Lakers wygląda obiecująco ale najważniejsze wydaje się starcie z Pels na sam koniec które będzie mogło zadecydować o finalnym miejscu.

Dzieję się! Już od dawna nie jarałem się aż tak końcówką sezonu! :D

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja walki o 6 miejsce na zachodzie (po 06.04.24):

6. Suns - Pelicans, Clippers, Clippers, Kings, Timberwolves

7. Pelicans - Suns, Blazers, Kings, Warriors, Lakers

8. Lakers - Cavs [W], Timberwolves, Warriors, Grizzlies, Pelicans

9. Kings - Nets, Thunder, Pelicans, Suns, Blazers

Lakers wskakują na 8 miejsce ale mają o 1 mecz więcej niż pozostali. Dziś Pels grają arcyważny mecz z Suns, Kings jadą na Brooklyn a Lakers podejmują u siebie Timberwolves.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.