Skocz do zawartości

Playoff race 2024


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Reikai napisał(a):

Nom, ale Klaya to raczej nikt sie tam nie pozbedzie, a Klay z lawki potrafi jeszcze byc przydatny czasem. Jakby go podpisali za 15 mln, to ujdzie.

tyle, że on nie wygląda na kogoś kto jest w stanie pogodzić się zarówno z rolą rezerwowego jak i na zarobki rolsa

inna sprawa, że zapewne rynek go zweryfikuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

tyle, że on nie wygląda na kogoś kto jest w stanie pogodzić się zarówno z rolą rezerwowego jak i na zarobki rolsa

inna sprawa, że zapewne rynek go zweryfikuje

On od jakiegos czasu juz gra jako 6th man przeciez. Na poczatku byl foch, ale potem odpowiadal dobrymi meczami.

Im szybciej postawia na Moodiego tym lepiej dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

tyle, że on nie wygląda na kogoś kto jest w stanie pogodzić się zarówno z rolą rezerwowego jak i na zarobki rolsa

inna sprawa, że zapewne rynek go zweryfikuje

Nie wiem gdzie Ty Smoku byłeś przez ostatni miesiąc, ale Klay z ławki robi 20 pkt w 27 minut na 63% TS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Reikai napisał(a):

On od jakiegos czasu juz gra jako 6th man przeciez. Na poczatku byl foch, ale potem odpowiadal dobrymi meczami.

to, że poszedł na ławkę nie znaczy, że się z tym pogodził, mam wrażenie, że on wciąż nie zakceptował tego, że pesel go dopadł 

11 minut temu, Reikai napisał(a):

Im szybciej postawia na Moodiego tym lepiej dla nich.

dość podejrzaną ma te trójkę jednak mimo wszystko

Teraz, karpik napisał(a):

Nie wiem gdzie Ty Smoku byłeś przez ostatni miesiąc, ale Klay z ławki robi 20 pkt w 27 minut na 63% TS.

no teraz zobaczyłem, że nie wygląda źle, niemniej rozmawiamy o tym czy warto gościa przepłacić i zostawić na kolejne sezony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

teraz zobaczyłem, że nie wygląda źle, niemniej rozmawiamy o tym czy warto gościa przepłacić i zostawić na kolejne sezony

Nikogo nie warto przepłacać, ale za rozsądną cenę czemu Dubs mieli by go nie podpisywać, skoro wbrew temu co twierdzisz Klay wciąż potrafi być przydatny. Jedynie w obronie zaliczył potworny zjazd względem czasów sprzed kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał(a):

Nikogo nie warto przepłacać, ale za rozsądną cenę czemu Dubs mieli by go nie podpisywać, skoro wbrew temu co twierdzisz Klay wciąż potrafi być przydatny. Jedynie w obronie zaliczył potworny zjazd względem czasów sprzed kontuzji.

to, że dobrze gra przez jakiś fragment sezonu nie znaczy, że overalowo będzie przydatny za rok, dwa, trzy, mi właśnie o ten zjazd w obronie najbardziej chodziło 

i tak najistotniejsze będzie to jak zaprezentuje się w PO, czy w ogóle w nich wystąpi, rok temu był w nich dramatyczny

teraz pytanie jaka to jest rozsądna cena, skoro odrzucił 20 baniek, to zgodzi się na mniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gsw sa ujebani kontraktem Draymonda, ktory moze byc jeszcze gorszy niz Klay. Mysle, ze musza przedluzyc Klaya, jednoczesnie liczac ze Kuminga za rok okaze sie prime Giannisem I jakis ostatni run zrobia z Currym.

Oczywiscie nie okaze sie, dlatego imo smutne czasy przed Golden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon zweryfikował na pewno jego wartość gdzie te odrzucone 20kk to była za wysoka oferta. Golden może ponowią a może ciut obniża ofertę ale Klay powinien dogadać się z klubem. Nie po to wywalono hajs na ekipę hale żeby teraz robić jakieś oszczędności. To nie small market. Okolica to jedno z najlepszych miejsc jezeli chodzi chociażby o uczelnie dla dzieciaków. Smoku walczysz o przegrana sprawę. Nie mamy oczywiście pewności ze ostatecznie tak będzie ale są przesłanki aby tak sadzić. 

Klay w tym roku wrócił do żywych. Nie oglądasz za dużo chyba smoku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ignazz napisał(a):

Klay w tym roku wrócił do żywych. Nie oglądasz za dużo chyba smoku

Ja nigdy za wiele nie oglądałem spotkań, faktycznie nie wiedziałem, że ostatnio wygląda dobrze, nie zmienia to faktu, że jest jednym z głównym winowajców obecnej pozycji w tabeli (na spółkę z Greenem) i to, że rookas w dziwnych włosach miażdzył go w impacie chwały mu nie przynosi, dodatkowo zmarnowali świetną formę Curry pre ASG, teraz niewiadomo czy zrobią PO nawet, imo Green zostanie bankowo, jeśli przedłużą też Klaya raczej nie będą już lepsi, pytanie czy to jest ich longterm cel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet pobieżne spojrzenie na plus minus pokazuje coś co mnie zaskoczyło. 
Narracja była rzeczywiście ze klej kasztani tymczasem on miał w dwucyfrowych minusach 13 spotkań na duży minus i 10 na duży plus. Wydawało mi się ze było gorzej 

A jest jeszcze lepiej gdy z jazz poszedł na ławkę bo robi ponad 18,4PPG z trójka na 42,9 za 3 i 92% z linii. Po kontuzji jako stoper nie zagra już ale taki spark z trójka na takim poziomie ponad MLE lekko 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

Moody jest meh strasznie. 

To samo mowiono o Kumindze, jak nie mial minut.

Moody bardzo dobrze broni, zamykal w tym sezonie np Brunsona. Kolejny, co nie moze sie przebic przez beton Kerrowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Reikai napisał(a):

To samo mowiono o Kumindze, jak nie mial minut.

Moody bardzo dobrze broni, zamykal w tym sezonie np Brunsona. Kolejny, co nie moze sie przebic przez beton Kerrowski.

Różnica miedzy Moody’m a Kuminga jest taka ze obaj lubia grac 1na1 ale tylko jeden to umie. Ostatnio Moody strasznie męczący do oglądania.  Za dużo by chciał a nie umi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Różnica miedzy Moody’m a Kuminga jest taka ze obaj lubia grac 1na1 ale tylko jeden to umie. Ostatnio Moody strasznie męczący do oglądania.  Za dużo by chciał a nie umi. 

A to prawda, ale dla mnie Moody to niezly 3&D po prostu, a czasami jest tak ze jak nie dostajesz minut, to jak juz je dostaniesz to probujesz sie pokazac I rzucasz na pale, a jak jestes w slumpie to nie pomaga, stad 17% za 3 w L10.

Problem polega tez na tym, ze Warriors post asb to obraz nedzy I rozpaczy I zwyczajnie nie ma komu ciagnac tego ataku.

Mamy Currego, ktory nie moze na juz sporej probce wyjsc z 40% z pola.

Mamy druga opcje Kuminge, ktory...jest 21 letnim Kuminga. I tak robi wiecej, niz powinien.

Mamy Klaya, ktory gra bardzo dobrze, ale on sobie rzutu raczej nigdy specjalnie nie kreowal, a do tego nie broni juz.

Wiggins zaczal cokolwiek grac, ale jest mniej wiecej dwukrotnie przeplacony.

Draymond opowiada jak ciezko jest grac na centrze, ma 34 lata I zaraz pewnie bedzie mial 50.

Podziemski nie jest w stanie trafic layupa chocby zalezalo od tego jego zycie. Z pomalowanego(bez restricted) ma 27% , to musi byc jakis historycznie zly wynik jak na goscia grajacego 29 mpg.

Looney to juz zwloki koszykarza, GP2 pewnie sam nie pamieta kiedy go nic nie bolalo.

Mozna kombinowac ile wlezie, zmieniac lineupy, obcinac minuty ale fakty sa takie, ze Warriors sa c***owi obecnie. Dlatego GO Rockets, fajna historia by to byla po kontuzji Senguna.

A Warriors? Nie zazdroszcze decyzji latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golden chyba bardzo chce emocji i kibicowania Rakietom w ostatnich meczach sezonu. Robią absolutnie wszystko aby emocje były. Lakers pięknie włączyli swój wyższy bieg i już raczej pewni PI. 

Rakiety 8W z rzędu to po 9 BOS najlepszy wynik 

9:1 w L10 to już najlepszy wynik 

Nets bez swojego wyboru już się wypisali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ignazz napisał(a):

Golden chyba bardzo chce emocji i kibicowania Rakietom w ostatnich meczach sezonu. Robią absolutnie wszystko aby emocje były. Lakers pięknie włączyli swój wyższy bieg i już raczej pewni PI. 

Rakiety 8W z rzędu to po 9 BOS najlepszy wynik 

9:1 w L10 to już najlepszy wynik 

Nets bez swojego wyboru już się wypisali. 

Dzisiaj Kerr nie pomogl. Posadzil na 5 min Currego w must win meczu w 4 kwarcie. Sota zrobila w tym czasie run. Sam Curry mowil, ze byl zdziwiony.

Ponizej 30 min w must win meczu to tak chyba srednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał(a):

Ciekawe czy Curry i zarząd biorą pod rozwagę transfer gdzieś, gdzie Steph miałby jeszcze szansę na late run po tytuł 

Jest pewnie by się włączyli, Lakers zawsze się chcą włączać

Raczej predzej kuszenie Lebrona, zeby przeszedl do Warriors. Juz bylo podczas trade deadline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.