Skocz do zawartości

ASW 2024 czyli wreszcie fajnie jerseye


josephnba

Będziesz oglądał?  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy w tej formie ASG ma sens?



Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Lucas napisał(a):

A co do Murraya to powinien być w ASG moim zdaniem za bilans Denver i finały, ale np ja nie dałbym w życiu zespołowi nie w top4 dwóch all-starow, a NBA to robi, więc cóż zrobić.

Jamal miał cztery takie mecze z rzędu w NBA Finals, a pierwszy raz zrobił to w RS w dwóch kolejnych 🤔 Na szczęście to w PO gra lepiej, bo tam ma to większe znaczenie.

 

 

Wypiłem tylko jedno piwo w czasie prasowania ale czy nie wydaje Ci się, że pierwsza część zdania tak trochę się z drugą gryzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, josephnba napisał(a):

Wypiłem tylko jedno piwo w czasie prasowania ale czy nie wydaje Ci się, że pierwsza część zdania tak trochę się z drugą gryzie?

Nie. Lakers powinni mieć jednego all-star, bo ssą pałkę, a tylko zespoły z top4 powinno się rozważać do 2 osób w ASG. Murray jak Murray, najlepiej jakby za Jokicia tam pojechał, ale już brak kogoś z Kings czy Pels trochę boli, gdy Suns i Lakers mają dwóch. Minnesota i Clippers zasłużenie mają dwóch, imo Denver i Thunder też powinni mieć, a reszta po jednym maks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

Wybory do meczu gwiazd a drużynowe wyniki z RS to tak średnio się klei. 

Powiedz to Hawks i Korverowi :)

dla mnie asg to docenienie drużyn i ich gry w RS, a od patrzenia (ale też kontekst drużyn się zawsze liczy) na indywidualne występy są bardziej nagrody indywidualne i All-NBA.

No i taki Sabonis na Mecz Gwiazd za ten sezon zasługuje, ale trzeba dać Bookera lub dwóch typów z Lakers 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabonis gra dojrzały basket ale ASG to zabawa i konkurs popularności i jezeli gracz może rzucić co jakiś czas 60 punktów to przebija się do świadomości kibiców bardziej niż gość pukający solidne 22/11 regularnie. Ja nie lubię tej szopki ale gwiazdo w tej zabawie zawsze zostanie gość co bawi niż produkuje 

Dlatego manu był raz czy dwa w tej zabawie mimo ze koszykarsko przewyższał innych impactem 

masz to teraz u Murraya

To zabawa a nie poważne granie. I book jest bardziej Enterteinment 

Lepiej gwiazdorzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korver zrobił ASG jako replacement w 2015 roku na Wschodzie: z całym szacunkiem do paraolimpijczyków z ówczesnej Eastern Conference, ale to nie była prawdziwa koszykówka, to tak jakby ekscytować się, że typ bez nóg wygrał Australian Open na wózkach i wyciągać z tego jakąś regułę dla ludzi z nogami. 

Ale tak popatrzyłem na te rostery (nie chce mi się sprawdzać zastępstw) i jedyne ~kontrowersje to Towns, Banchero i Adebayo, z czego ci dwaj ostatni to chyba efekt nierówności konferencji + Porzingis dużo opuścił meczów (dużo lepszy od Bama). Tak że całkiem legit myślę jak na standardy ASG, żadnego emeryta zabierającego roster spota za nazwisko i jakby zrobić ranking top20 graczy NBA to pewnie nikogo nie brakuje. 

No dobra, top15, a reszta to różnica konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie wiem czy ktoś zauważył (ja sam dopiero teraz to ogarnąłem), ale Sobotnia Noc będzie odbywała się na Lucas Oil Stadium, który ma być zmniejszony do pojemności ok. 35tys (druga cześć stadionu będzie miała scenę do koncertów itp). Natomiast w teorii główne danie czyli Mecz Gwiazd będzie grany na hali o poj. trochę ponad 17k przy czym zostanie ona zmniejszona ze względu na scenę za jednym z koszy.

Czyli NBA widać już nie kryje się z tym, że to nie ASG jest tym co przyciąga kibiców w Weekend Gwiazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pepis21 napisał(a):

W ogóle nie wiem czy ktoś zauważył (ja sam dopiero teraz to ogarnąłem), ale Sobotnia Noc będzie odbywała się na Lucas Oil Stadium, który ma być zmniejszony do pojemności ok. 35tys (druga cześć stadionu będzie miała scenę do koncertów itp). Natomiast w teorii główne danie czyli Mecz Gwiazd będzie grany na hali o poj. trochę ponad 17k przy czym zostanie ona zmniejszona ze względu na scenę za jednym z koszy.

Czyli NBA widać już nie kryje się z tym, że to nie ASG jest tym co przyciąga kibiców w Weekend Gwiazd.

I to właśnie jest smutne 

 

Zrobili z ASG takie gówno że nikt normalny tego nie ogląda. Show w stylu And1 a nie przyjemna dla oka luźniejsza, ale wciąż koszykówka 

Ot okazja żeby piękni i bogaci zrobili sobie fotę z jakimś allstarem a sam mecz mają totalnie w dupie 

Pęknie 200 u jednej z ekip? Tylko tym w sumie można się jako tako ekscytować bo jak już jechać po bandzie to na całego 

Rok temu było 184 więc na bank w tym roku nastawią się żeby zajebać 200 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Nikola Jokic has 420 career wins

Kończę tą dyskusję gdyż padł koronny argument. Dziękuję wszystkim za udział i do zobaczenia przyjacielem w innych wątkach.

Administrację proszę o zamknięcie tematu lub całego forum xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

żeby nie było Ci tak smutno, to 4 20 mam w tym roku 40te uro ;] 

teras mi dopiero smutno, najlepszy wiek dla mężczyzny!

Ja już 49! Ogromna różnica, niestety na niekorzyść. Nawet Lebron opadnie z sił w okolicach 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomo, narzekanie na SDC jest mocno passe, ale jak zobaczyłem info o Brownie (że bierze udział) to moją reakcją było 'weird, typ nie jest ani topowym in-game dunkerem, ani nie ma top verticala, ani nie ma powodu żeby brać w tym udział, ale może czegoś nie wiem' - i w sumie śmiesznie wyszło. ;] Tzn. szacuneczek oczywiście, że wziął udział, gdyby te łajzy pokroju LeBrona miały takie podejście to świat byłby zasadniczo lepszy, ale fakt pozostaje faktem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.