Skocz do zawartości

ASW 2024 czyli wreszcie fajnie jerseye


josephnba

Będziesz oglądał?  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy w tej formie ASG ma sens?



Rekomendowane odpowiedzi

Dwa fajne dunki z SDC -> 1. Maca z wypuszczeniem piłki i drugi chyba najtrudniejszy technicznie z zaprezentowanych czyli 360 between the legs Toppina, szkoda że zabrakło mu trochę atletyzmu i paru dodatkowych centrymetrów w verticalu, żeby mieć czas z siłą zapakować, niestety wykończenia zabrakło dla końcowego efektu.
Reszta do zapomnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skakanie nad ludźmi już się trochę przejadło. W 2006 kiedy Nate pierwszy raz wykonał taki wsad nad Webbem na SDC to było wow. 

Najlepszy i najbardziej niedoceniony wsad na tegorocznym SDC to 360 Toppina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po SDC mam postulat 

Konkurs finezyjnych layupów za rok, będzie pewnie więcej emocji niż dzisiejszej nocy 

53 minuty temu, rw30 napisał(a):

Stephek vs ta Rumunka to zdecydowanie najlepsza atrakcja wieczoru

Lubię Curryego ale tym razem kibicowałem łasce. To byłaby dopiero historia gdyby all time shooter dostał baty na swoim podwórku! 

Ale trzeba oddać królowi co królewskie, końcówka rewelacyjna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Nie uważacie, że te wszystkie udziwnienia, tj. money ball, ta odblaskowa piłka za 3pkt, wybieranie sobie ulubionego miejsca, psuje ten konkurs? Powinni charakternie stanąć do rywalizacji, 25 rzutów, każdy tak samo punktowany i mamy czarno na białym, kto najlepiej rzucał. A tak to Bilard pewnie nie trafił największej liczby rzutów, ale trafiał odblaskowe i wygrał konkurs

 

prawdziwie męscy mężczyźni rzucajo tylko z pomalowanego, więc powinien być konkurs post upa a nie pedalskich trójek

 

panie weź pan, coś z 30 lat rzucano normalnie standardowo, świat idzie do przodu, musi migać i mieć kolorki nawet jeśli takim purystom jak my to nie odpowiada. Zresztą nam cały ten weekend nie odpowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi odkąd przestały się podobać te nowe pomysły to przestałem już całkowicie to oglądać, bo aktualnie nie zostało dla mnie nic interesującego. Jak wprowadzą jakieś pozytywne zmiany to znowu zacznę zerkać. Teraz to jedynie co bardziej boli gdy się tego weekendu gwiazd nie śledzi to ta przerwa od rozgrywania spotkań. No ale niech tam się te kilka dni pobawią, później trzeźwieją i poodpoczywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vero1897 napisał(a):

Mi odkąd przestały się podobać te nowe pomysły to przestałem już całkowicie to oglądać, bo aktualnie nie zostało dla mnie nic interesującego. Jak wprowadzą jakieś pozytywne zmiany to znowu zacznę zerkać. Teraz to jedynie co bardziej boli gdy się tego weekendu gwiazd nie śledzi to ta przerwa od rozgrywania spotkań. No ale niech tam się te kilka dni pobawią, później trzeźwieją i poodpoczywają.

Mam tak samo 

Jeszcze kilka lat temu oglądałem tylko dla trójek i jak mi się spać nie chciało, zostawałem do SDC 

Od kiedy robią jakieś koszyki z money ball czy inne "udoskonalenia" już nawet tego konkursu nie daje sie oglądać z pełną przyjemnością 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, josephnba napisał(a):

Wchodzę na skrót, widzę 211 punktów i już wiem że prośby Birda nie posłuchali 

 

Nie oglądałem, bo nie oglądam już od kilku, może kilkunastu lat, więc  nie bardzo mam prawo oceniać, ale od dłuższego czasu te aSG wzbudzają u mnie jedynie uśmiech politowania. 

211 i trzy faule na krzyż...Zgaduję, że pewnie tylko po to, by zrobić zmianę albo wziąść czas na reklamy.

49 minut temu, josephnba napisał(a):

Wiem też że nawet tych 13 minut mi szkoda 

Twój trud nie poszedł na marne. Dzięki Twojej przestrodze paru userow zaoszczędzi te kilkanaście minut życia, a może nawet jakiś desperat zrezygnuje z zamiaru oglądania całego ,,widowiska".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda to finansowo? Jeśli cały czas idzie to w tym kierunku to chyba Silver ma tabelki, wykresy które finansowo spinają te imprezę. przecież zasady i gwizdki sędziowskie też idą w kierunku napierdalanki regularnie po 150 pkt a może w przyszłości do 200 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koelner napisał(a):

A jak wygląda to finansowo? Jeśli cały czas idzie to w tym kierunku to chyba Silver ma tabelki, wykresy które finansowo spinają te imprezę. przecież zasady i gwizdki sędziowskie też idą w kierunku napierdalanki regularnie po 150 pkt a może w przyszłości do 200 

Bilety są zajebiście drogie. Dostępne głównie albo przede wszystkim dla gwiazd celebrytów i bananowych dzieci więc się spina finansowo 

Zdecydowana większość z nich o koszu wie tyle że istnieje ale na takiej imprezie trzeba się pojawić 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.