Skocz do zawartości

ASW 2024 czyli wreszcie fajnie jerseye


josephnba

Będziesz oglądał?  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy w tej formie ASG ma sens?



Rekomendowane odpowiedzi

bardzo fajna analiza konkursu wsadów. w skrócie: sędziowie oraz komentatorzy stronniczy, chcieli przeforsować Browna oraz Mcclunga (który swoją drogą na jakimś scamie z wkładkami zwiększającymi wyskok oszukał ludzi), Toppin wykiwany, jego drugi wsad był unikatowy i jedyna 10 w tym konkursie.  nic dziwnego, że większość nie chce brać w tym udziału, bo bez jakiejś zmiany w ocenianiu nie ma to sensu.

 

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, lorak napisał(a):

bardzo fajna analiza konkursu wsadów. w skrócie: sędziowie oraz komentatorzy stronniczy, chcieli przeforsować Browna oraz Mcclunga (który swoją drogą na jakimś scamie z wkładkami zwiększającymi wyskok oszukał ludzi), Toppin wykiwany, jego drugi wsad był unikatowy i jedyna 10 w tym konkursie.  nic dziwnego, że większość nie chce brać w tym udziału, bo bez jakiejś zmiany w ocenianiu nie ma to sensu.

 

k**** ale mi przykro że ktoś się poczuł oszukany

Jeszcze bardziej mi przykro że ktoś nie ma życia i ANALIZUJE takie gówna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał(a):

k... 20 lat temu robli lepiej technicznie i z pelna dynamiką wsady

to co jest dziś.. to jest jakaś popierdółka

 

chociaż 12 lat temu nie było wcale lepiej

waldeklaugh.gif

Konkurs z Masonem i J Richem był jednym z najlepszych.

Griffin bardziej podwinął nogi ale gdyby zabrać samochód to wsad już nie byłby taki efektywny a wręcz c***owy.

34 minuty temu, Winchester napisał(a):

No tak. Ja się tylko zastanawiam po co w ostatnim czasie na ASG trener? Przecież on jest tam tak potrzebny jak kurwie majtki.

Sama idea była świetna że najlepsi w danym roku zawodnicy z poszczególnych konferencji grają na full przeciwko sobie, ale ostatnimi czasem to nieśmieszny cyrk na kółkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, josephnba napisał(a):

k**** ale mi przykro że ktoś się poczuł oszukany

Jeszcze bardziej mi przykro że ktoś nie ma życia i ANALIZUJE takie gówna 

Ale Hadzbe to się akurat szacunek należy, jeden z ojców chrzestnych polskiego dunkingu. Co roku oglądam sobie jego analizy i warto, gdyż sporo niuansów wyłapuje, których laik nie zauważy.

4 godziny temu, MA23 napisał(a):

Griffin bardziej podwinął nogi ale gdyby zabrać samochód to wsad już nie byłby taki efektywny a wręcz c***owy.

Dodajmy, że Blake'a w ogóle nie powinno być w finale, ale cały konkurs był ustawiony pod niego (notatka nt jakiegoś tam eventu z Griffinem opisująca go jako zwycięzcę konkursu przed konkursem). Derozan powinien walczyć wtedy z McGeem.

7 godzin temu, lorak napisał(a):

Mcclunga (który swoją drogą na jakimś scamie z wkładkami zwiększającymi wyskok oszukał ludzi)

Vktry, McClung jest ich ambasadorem. Można poszukać w necie, że gówno dają a dodatkowo są średnio komfortowe. Move od Lillarda zbiera dużo lepsze oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pepis21 napisał(a):

Ale Hadzbe to się akurat szacunek należy, jeden z ojców chrzestnych polskiego dunkingu. Co roku oglądam sobie jego analizy i warto, gdyż sporo niuansów wyłapuje, których laik nie zauważy.

 

A tego nie wiedziałem 

W takim razie cofam to co napisałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.