Skocz do zawartości

ASW 2024 czyli wreszcie fajnie jerseye


josephnba

Będziesz oglądał?  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy w tej formie ASG ma sens?



Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam temat tylko po to żeby zrobić WTF na wieść o tym że rivers będzie trenerem wschodu 

Ile on trenuje Bux? 2 tygodnie? 

Wiem że wybiera się zależnie od zespołu ale w takiej sytuacji powinni wziąć Bickerstaffa a nie typa który jeszcze kartonów w biurze nie rozpakował! 

 

Ze sbubów to brak Sabinisa i Trae chyba najbardziej widoczny 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • josephnba zmienił(a) tytuł na ASW 2024 czyli wreszcie fajnie jerseye
2 godziny temu, josephnba napisał(a):

Ze sbubów to brak Sabinisa i Trae chyba najbardziej widoczny 

jeszcze Wembanyama, bo skoro wybrano Currego lub dwójkę z lakers, to bilans się za bardzo nie liczy i powinien być przed Townsem.

Foxa też w sumie szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak teraz myślę to foxa chyba nawet bardziej niż Sabonisa 

1 godzinę temu, mac napisał(a):

Gratulacje dla Doca.

 

Ale za co? 

Że wszedł na gotowe? 

 

Koleś naprawdę urodził się pod szczęśliwą gwiazdą, w czepku i złotą łyżeczką w tyłku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna sytuacja była w 2016 gdzie Lue zastąpił Blatta zarówno jako HC Cavs jak i HC Wschodu. Różnica taka, że Lue do przerwy zdążył wykręcić bodaj 7-3. Plus jest taki, że sam Doc wie, że nie powinien prowadzić Wschodu.

A tak z drugiej strony ASG i tak mało kto ogląda. Ja tam czekam jak zwykle na Mecz celebrytów w piątek i konkursy w sobotę a reszta to jak się trafi powtórka to półokiem się obejrzy.

Co do brakujących to dodałbym też Jamala Murraya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pepis21 napisał(a):

Podobna sytuacja była w 2016 gdzie Lue zastąpił Blatta zarówno jako HC Cavs jak i HC Wschodu. Różnica taka, że Lue do przerwy zdążył wykręcić bodaj 7-3. Plus jest taki, że sam Doc wie, że nie powinien prowadzić Wschodu.

A tak z drugiej strony ASG i tak mało kto ogląda. Ja tam czekam jak zwykle na Mecz celebrytów w piątek i konkursy w sobotę a reszta to jak się trafi powtórka to półokiem się obejrzy.

Co do brakujących to dodałbym też Jamala Murraya.

Murray? Meh 

Nic wyjątkowego nie pokazyje w porównaniu z resztą stawki 

 

Z resztą 100% racji 

Trójki i ewentualnie wsady a reszta to syf 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lorak napisał(a):

Murray za kogo? to nie jest gracz na regular i te 21-7 z ciut poniżej LA TS to za mało na ASG.

też sobie pomyślałem 'czemu nie ma Murraya' bo co widzę Denver (a że dopiero niedawno zacząłem oglądać NBA w tym roku to nie było tego dużo) to wygląda świetnie. Wszedłem na bball ref a tam gość ma faktycznie 21ppg co na dzisiejsze czasy wygląda kiepsko

ktoś mi wytłumaczy jak to jest że gość który jest clutch performerem i ogólnie zdaje się być przechoojem w starciach z legit teams (czy w PO) robi 21ppg w RS? czy moja próbka jest po prostu zbyt mała i miałem szczęście do jego dobrych meczy?

... zwłaszcza że  NBA jest zwyczaj nagradzania w kolenych sezonach (nagrodami / selekcjami do ASG) graczy którzy świetnie wypadli rok wcześniej (numerous cases, np T Chandler DPOtY in 2012, Dray  ASG selection 2017). Więc tym bardziej myślałem, że Murray się znajdzie, no ale źle myślałem + te średnie nie porażajo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, rw30 napisał(a):

ktoś mi wytłumaczy jak to jest że gość który jest clutch performerem i ogólnie zdaje się być przechoojem w starciach z legit teams (czy w PO) robi 21ppg w RS? czy moja próbka jest po prostu zbyt mała i miałem szczęście do jego dobrych meczy?

- kontuzja na początku sezonu, gdzie wypadł na x spotkań (i to taka chamska meczowa, gdzie zagrał kilka minut tylko co popsuło mu trochę boxy)
- typ z natury jest mega chimeryczny (i to nie tylko że z meczu na mecz, ale często nawet z kwarty na kwartę - gdzie w jednej wygląda jak all-time superstar a w drugiej jak post-prime Łukasz Koszarek)
- przejebana konkurencja (imho najważniejszy czynnik, bo jednak Murray to mimo wszystko all-star level grajek, ale no nie ma jak go wepchnąć w momencie kiedy wśród guardów na zachodzie masz SGA, Lukę, Stefka, Anta itd.)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie, co go widzę to wygląda jak all NBA caliber no ale te 21ppg nie wzięły się z przypadku / widocznie nie cały czas tak wygląda

 

co do konkurencji to faktycznie prze mocna na pozycjach guards na zachodzie, jeszcze DA Fox przecież

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lorak napisał(a):

Murray za kogo? to nie jest gracz na regular i te 21-7 z ciut poniżej LA TS to za mało na ASG.

No właśnie to jest problem, bo na zachodzie duża konkurencja. Spokojnie z tych niepowołanych można by trzecią drużynę utworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murray niestety nie zasługuje, trudno oprzeć się wrażeniu, że często się oszczędza zwłaszcza w spotkaniach że słabszymi 

nie ma tego złego, bo w razie  b2b legacy Joka w kontekście dyskusji alltime wyjebie pod sufit 

Nikola Jokic has 420 career wins, including the playoffs, and has never had a teammate go to the All Star game. 

That’s the most wins without an All Star teammate in NBA history - nearly 100 more wins than the next closest player (Ben Gordon - 331).

ciekawe czy Jamal rzeczywiście znów odpali się na PO, może za rok dadzą mu te ASG jak Oscara dla DiCaprio żeby już siary nie robić

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał(a):

Mogl byl taki chimeryczny podczas finalow konfefencji :]

No 

Może historycznie fartownie finaliści zachodu wygraliby choć jeden mecz ;)

 

Musiałem i już 

@LeweBiodroSmoka niech Murray odpuszcza rs, dopóki gra takie po jak dotychczas to co ci przeszkadza? 

Jimmyemu nikt olewania cyferek w RS nie wypomina 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nic mi nie przeszkadza przecież, ważne tylko aby zdrowy był, zresztą mam wrażenie, że to go tylko napędza w momencie gdy przychodzi do poważnego grania

Ja do dziś z przyjemnością wracam do serii z Jazz gdzie z Mitchellem zrobili ofensywny all time rozpierdol 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał(a):

Ja do dziś z przyjemnością wracam do serii z Jazz gdzie z Mitchellem zrobili ofensywny all time rozpierdol 

no to był Jamal, którego już możemy nie zobaczyć, skill został, IQ ma na pewno wyższe niż wtedy, ale szybkość i atletyzm jednak mocno spadły w porównaniu do tamtych czasów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Murraya to powinien być w ASG moim zdaniem za bilans Denver i finały, ale np ja nie dałbym w życiu zespołowi nie w top4 dwóch all-starow, a NBA to robi, więc cóż zrobić.

Jamal miał cztery takie mecze z rzędu w NBA Finals, a pierwszy raz zrobił to w RS w dwóch kolejnych 🤔 Na szczęście to w PO gra lepiej, bo tam ma to większe znaczenie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.