Skocz do zawartości

Trade Deadline 2024


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Ale te deal pokazują, że Wizards/ CHarlotte i Spurs/ Pistons pójda mocno w tank. 

 Dalej według mnie będzie Mem i Toronto. A Portland trochę pójda do góry, że przed loterią będą w okolicach 8-10 miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggins to byłoby typowe sprzedawanie poniżej wartości slumpującego gagatka, ciężko mi uwierzyć by to było grane na poważnie. Lakers mogli zaatakować jakiegoś back-upa z 2nd rounderami, ale Gafford był poza zasięgiem: patrz niżej + bieda z assetami.

Niesamowite co oni robią w Mavericksach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał(a):

Wiggins to byłoby typowe sprzedawanie poniżej wartości slumpującego gagatka, ciężko mi uwierzyć by to było grane na poważnie. Lakers mogli zaatakować jakiegoś back-upa z 2nd rounderami, ale Gafford był poza zasięgiem: patrz niżej + bieda z assetami.

Niesamowite co oni robią w Mavericksach.

O lol

Na poczatku bylo tylko o podmiance Gafford Holmes, a tu za 1st chlop poszedl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

a to jakiś skandal?

Gafford za 1st? Ogolnie to nie, ale patrzac na rynek tegoroczny gdzie ceny byly dosc male, to chyba jednak sporo.

Dlatego wiele ekip zjebalo brakiem ruchu, bo mozna sie bylo wzmocnic za bezcen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

Gafford za 1st? Ogolnie to nie, ale patrzac na rynek tegoroczny gdzie ceny byly dosc male, to chyba jednak sporo.

Dlatego wiele ekip zjebalo brakiem ruchu, bo mozna sie bylo wzmocnic za bezcen.

no chyba nie 

70 TS finisher z ponadprzeciętną obroną to raczej nie jest za wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Robaq napisał(a):

Ale te deal pokazują, że Wizards/ CHarlotte i Spurs/ Pistons pójdą mocno w tank

 

Co masz na myśli🤔 

Bo moja wyobraźnia w tym przypadku za płytka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał(a):

Na poczatku bylo tylko o podmiance Gafford Holmes, a tu za 1st chlop poszedl?

Na początku mówiono chyba o Holmesie i 2nd rounderach, potem się okazało, że muszą na Gafforda zdobyć assety od trzeciego teamu.

Czyli Mavs mają do 2031 r. kontrolę nad pickami 2025-2026, a to wszystko za playinową drużyną na pot. niespodziankę w playoffach. Bardzo źle się to może zestarzeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no chyba nie 

70 TS finisher z ponadprzeciętną obroną to raczej nie jest za wiele

Ja go z tego sezonu kojarze tylko dlatego ze Mark Williams zrobil z niego swoja dziwke :] staty obrony obreczy ma fatalne w tym roku, wiec chyba mowisz o zeszlym gdzie byl spoko.

Fajny backup, ale lepsi grajkowie szli za mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, marceli73 napisał(a):

O co chodzi z tym pickiem? Toronto chyba nie opchnęło swojego picku 1-6 bo od 7 będzie on szedł do SA.

Sprzedali pick innej druzyny, a nie swoj.

P.S. Skoro Sixers klepneli trejdy z Bucks i Celtics to chyba oznacza, ze stawiaja krzyzyk na ten sezon, co?

 
 
 
 
 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Bojan poszedl za bezcen np.

Pistons się nie liczo jakby 

ja nie cenię Gafforda co pisałem, ale płakanie nad 1stem patrząc co miałeś dostępnego (w sensie co poszło) no to... nie ma nad czym dyskutować, wciąż mieści się w top15 C, taki mamy klimat

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał(a):

Na początku mówiono chyba o Holmesie i 2nd rounderach, potem się okazało, że muszą na Gafforda zdobyć assety od trzeciego teamu.

Czyli Mavs mają do 2031 r. kontrolę nad pickami 2025-2026, a to wszystko za playinową drużyną na pot. niespodziankę w playoffach. Bardzo źle się to może zestarzeć. 

Yup, tak jak twoje opinie dzisiaj, tez się zle mogą zestarzeć. 
 

luka i Kyrie to top performerzy z jajami, dostali teraz naprawdę legitny support, od nich teraz zależy jak się to zestarzeje ale Mavs dołożyli bardzo fajne klocki. Mysle, że Luka nigdzie się nie wybiera nawet jak zalicza jeszcze ze dwa razy out w 1st wiec ich sytuacja w przyszłości i tak jest stabilniejsza niż starych clippers czy suns, którzy również się wyprztykali ze wszystkich picków, a maja liderow grubo po trzydziestce. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.