Skocz do zawartości

Trade Deadline 2024


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

nie wiem o co chodzi, ale teraz był jakiś deal w którym ktoś opchnął długi toksyczny kontrakt totalnego ogóra za grywalnego rotacyjniaka dopłacając tylko bieda 2nd pickami?

czy po co mnie @LeweBiodroSmoka woła?

rzeczywistośč Cię przerosła, ale zawsze możesz wymienić braci Davis za Longleya i będzie fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

Ale bieda ten trade deadline. Co prawda ciekawe rzeczy jak OG, Siakam wydarzyly sie wczesniej.

Ale nuuuuuda I tak.

3 ostatnie godziny nudne strasznie 

Nuggets frajerzyny, ale GSW i Lakers chyba bardziej także będę płakać w trybie nieoficjalnym 

a no i Bulls - ja pi****le

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas to by się przydało być zdrowym.

Mavs uzupełniło skład tam gdzie realnie tego potrzebowali. To i tak świetne okienko jak na możliwości GMów z Texasu.

W ostatnich latach potrafili oddać 1 pick za pozbycie się Kristapsa. W zamian dostali zawodników, których tu już nie ma 🙃. O oddaniu Brunsona za free nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, LukaszKopys napisał(a):

Byłoby grubo, gdyby Leon Rose stwierdził, że ma już Burksa jak chciał i wytransferował Bojana za jakiś 1st round pick - to byłoby EPICKIE jak mawia moja còrka 🤔. Kibice Detroit chyba wywieźliby GM'a na taczce 🤣

Taczka to winna być za ubiegłoroczny deadline.

W tym roku za recydywę to bliżej mu do defenestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers słusznie nie robili większej wymiany, Warriors nie za bardzo mieli kim handlować. Nie widzę nikogo kto miałby pozyskać jakiegoś x-factora, tak że fajnie, pasjonująco zapowiada się ta druga część sezonu. 

Raptors oddali najgorszy pick Clippers/Thunder/kogoś tam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał(a):

Lakers słusznie nie robili większej wymiany, Warriors nie za bardzo mieli kim handlować. Nie widzę nikogo kto miałby pozyskać jakiegoś x-factora, tak że fajnie, pasjonująco zapowiada się ta druga część sezonu. 

Raptors oddali najgorszy pick Clippers/Thunder/kogoś tam. 

Wiggins w GSW wydawal sie naturalnym ruchem, byly plotki o Dallas. Pewnie chcieli podmienic za Granta.

A Lakers mam bol dupy o Gafforda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.