Skocz do zawartości

Liga Tatuma


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Kubbas napisał(a):

to mowimy o durability czy mowimy o tym jak kto gra?

no chciałbym wiedzieć o czym mówimy, bo najpierw mamy Tatuma, a potem już Embiida, szkoda, że Booker już zajęty

11 minut temu, Kubbas napisał(a):

raczej wychodzi z tego w jaki sposob odpisujesz ze Jokicowcow denerwuje jak blisko jest Embiid i zawsze byl

gość jest bliżej od złapania poważnej kontuzji przez teatralne upadanie na parkiet niż do Joka na ten moment(w skali tego co musiałby zrobić żeby tak rzeczywiście było), ale nie zamierzam Ciebie jakoś specjalnie przekonywać, niech będzie, że do czerwca liga nie była Jokicia, Tatum będzie rządził ligą, a Edwards, to drugi Wiggins - who cares, przynajmnej nie jest nudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam daleki jestem od tekstów to będzie liga Tatuma, ale tak przekornie spytam co więcej osiągnął od "GOAT" LBJ w PO do 26 roku życia?

Chyba Tatum już ma 1 final Confy więcej niż on miał, a gdyby w tym sezonie zdobył mistrza to byłby lepszy wynikowo od LBJ, który jak skończył 26 lat to zaliczył pamiętny quit z Mavs.

Do tego jednak daleko, ale patrząc na same staty indywidualne to:

LBJ w 43,6 min 28/8,4/7/1,7/1 na 56,1 TS% +286

Tatum w 38,7 min 24/7,6/4,6/1/1 na 56,9 TS% +265

Nie rozpatruje tu RS, nie wnikam na ile lepszy support miał Tatum, po prostu jak na "2nd tier SuperStar" w PO ma całkiem niezłe resume w porównaniu do potencjalnego GOATa...

Natomiast w kontekscie wrzutek dot. innych dominatorów, to prawda jest taka że miał dominować Giannis, a nie dominuje. Miał Embiid, a nic nie zdobył poza "wymuszonym" MVP, teraz jest Jokic, ale zobaczmy co się wydarzy w tym i kolejnych sezonach.

Był czas kiedy MVP dostawali Nash, Dirk, Rose czy Duncan z KG, ale 1 twarzą ligi był Kobas.

Natomiast wracając do Tatuma, dla mnie on jest zbyt bezjajeczny. Za słabo broni, żeby go potencjalnej roli Duncana porównać, za słabo kreuje, żeby zostać kolejnym Birdem, za mało dominuje w ataku, żeby zostać Kobasem, ale może w tym sezonie w PO zobaczymy innego Tatuma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dannygd napisał(a):

Ja tam daleki jestem od tekstów to będzie liga Tatuma, ale tak przekornie spytam co więcej osiągnął od "GOAT" LBJ w PO do 26 roku życia?

Chyba Tatum już ma 1 final Confy więcej niż on miał, a gdyby w tym sezonie zdobył mistrza to byłby lepszy wynikowo od LBJ, który jak skończył 26 lat to zaliczył pamiętny quit z Mavs.

Do tego jednak daleko, ale patrząc na same staty indywidualne to:

LBJ w 43,6 min 28/8,4/7/1,7/1 na 56,1 TS% +286

Tatum w 38,7 min 24/7,6/4,6/1/1 na 56,9 TS% +265

Nie rozpatruje tu RS, nie wnikam na ile lepszy support miał Tatum, po prostu jak na "2nd tier SuperStar" w PO ma całkiem niezłe resume w porównaniu do potencjalnego GOATa...

Natomiast w kontekscie wrzutek dot. innych dominatorów, to prawda jest taka że miał dominować Giannis, a nie dominuje. Miał Embiid, a nic nie zdobył poza "wymuszonym" MVP, teraz jest Jokic, ale zobaczmy co się wydarzy w tym i kolejnych sezonach.

Był czas kiedy MVP dostawali Nash, Dirk, Rose czy Duncan z KG, ale 1 twarzą ligi był Kobas.

Natomiast wracając do Tatuma, dla mnie on jest zbyt bezjajeczny. Za słabo broni, żeby go potencjalnej roli Duncana porównać, za słabo kreuje, żeby zostać kolejnym Birdem, za mało dominuje w ataku, żeby zostać Kobasem, ale może w tym sezonie w PO zobaczymy innego Tatuma...

Jordan w tym wieku nawet jeszcze nie był w finałach

To oficjalne

Tatum>>>>>Jordan

New GOAT

5 minut temu, dannygd napisał(a):

który jak skończył 26 lat to zaliczył pamiętny quit z Mavs.

Tak pro forma to ostatni mecz Tatuma to 14 pkt 3/14 w 41 min 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, dannygd napisał(a):

Nie rozpatruje tu RS

Oczywiście, że nie rozpatrujesz, bo wtedy by wyszło, że:

W wieku 25 lat LeBron miał na koncie 6, 2, 5, 4, 1, 1 w MVP voting.

W wieku 25 lat Tatum ma na koncie 12, 6, 4 w MVP voting. 

i okazałoby się, że to porównanie jest bez sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MarcusCamby napisał(a):

Zdrowy Giannis over Jokic to wciąż kwestia godna dywagacji. 

Kwestia ilosci wypitego alkoholu lub spozytych substancji psychoaktywnych.

2 godziny temu, dannygd napisał(a):

Ja tam daleki jestem od tekstów to będzie liga Tatuma, ale tak przekornie spytam co więcej osiągnął od "GOAT" LBJ w PO do 26 roku życia?

Chyba Tatum już ma 1 final Confy więcej niż on miał, a gdyby w tym sezonie zdobył mistrza to byłby lepszy wynikowo od LBJ, który jak skończył 26 lat to zaliczył pamiętny quit z Mavs.

Do tego jednak daleko, ale patrząc na same staty indywidualne to:

LBJ w 43,6 min 28/8,4/7/1,7/1 na 56,1 TS% +286

Tatum w 38,7 min 24/7,6/4,6/1/1 na 56,9 TS% +265

Nie rozpatruje tu RS, nie wnikam na ile lepszy support miał Tatum, po prostu jak na "2nd tier SuperStar" w PO ma całkiem niezłe resume w porównaniu do potencjalnego GOATa...

Natomiast w kontekscie wrzutek dot. innych dominatorów, to prawda jest taka że miał dominować Giannis, a nie dominuje. Miał Embiid, a nic nie zdobył poza "wymuszonym" MVP, teraz jest Jokic, ale zobaczmy co się wydarzy w tym i kolejnych sezonach.

Był czas kiedy MVP dostawali Nash, Dirk, Rose czy Duncan z KG, ale 1 twarzą ligi był Kobas.

Natomiast wracając do Tatuma, dla mnie on jest zbyt bezjajeczny. Za słabo broni, żeby go potencjalnej roli Duncana porównać, za słabo kreuje, żeby zostać kolejnym Birdem, za mało dominuje w ataku, żeby zostać Kobasem, ale może w tym sezonie w PO zobaczymy innego Tatuma...

Gladko przeszla dyskusja od “liga Tatuma” tu i teraz do “co jesli Tatum wygra 2 tytuly w 3 nastepne lata” do “kim byl 26letni Lebron” hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no chciałbym wiedzieć o czym mówimy, bo najpierw mamy Tatuma, a potem już Embiida, szkoda, że Booker już zajęty

nie nie nie stary

nie uciekaj odpowiedz, to ty wyprowadziles taki argument

czy wg kryteriow ktore jak widac wyzej sam stosujesz, Mitchell jest lepszy od Murraya wg ciebie right?

no musi byc skoro taki argument dla Jokica wyciagnales

ty, nie ja

to odpowiesz?

2 godziny temu, PorzinGOD napisał(a):

Myślałem że to poważne forum, a tu temat godny poziomu komentarzy na Gwiazdach Basketu xD 

dokladnie tak jest, mozesz juz spokojnie zawijac 

3 godziny temu, dannygd napisał(a):

Natomiast w kontekscie wrzutek dot. innych dominatorów, to prawda jest taka że miał dominować Giannis, a nie dominuje. Miał Embiid, a nic nie zdobył poza "wymuszonym" MVP, teraz jest Jokic, ale zobaczmy co się wydarzy w tym i kolejnych sezonach.

dokladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy już myślisz, że nic głupszego w tym temacie nie przeczytasz a tymczasem pojawiają się jeszcze takie wpisy:

11 godzin temu, dannygd napisał(a):

Ja tam daleki jestem od tekstów to będzie liga Tatuma, ale tak przekornie spytam co więcej osiągnął od "GOAT" LBJ w PO do 26 roku życia?

Chyba Tatum już ma 1 final Confy więcej niż on miał, a gdyby w tym sezonie zdobył mistrza to byłby lepszy wynikowo od LBJ

x D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, widzę, że w kilka miesięcy przeszliśmy na forum od ciśnięcia Tatumowi za znikanie w końcówkach i niepotrzebne pałowanie rzutów, do rozważania czy za chwilę NBA nie stanie się ligą Tatuma na podstawie kilkunastu spotkań klubu z najmocniejszym rosterem w lidze. Jest wysoko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kubbas napisał(a):

to mowimy o durability czy mowimy o tym jak kto gra?

do Murraya tez mamy sie zesrywac ze gra mniej niz taki Mitchell w ostatnich 3 latach?\

przecież nawet kontuzja Tatuma w G7 czy problemy Bookera od G5 (domniemane) pokazują jak ważne jest zdrowie, dlatego, to, że Embiid niszczy w rs nie ma żadnego przełożenia na fakt kto jest najlepszy, dziś znowu Embiid opuścił ważny meczap, istotny dla narracji, podobno był "zionbiony" i nie mógł zagrać

przypadek Murraya jest być może unikalny w skali ligi, póki co historia nie zna takiego przypadku by ktoś tak bardzo odpalał się w PO względem RS, zobaczymy czy to utrzyma i czy przede wszystkim zdoła dotrwać zdrowy przy następnej - wydaje się -  historycznie ciężkiej na zachodzie kampanii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

przypadek Murraya jest być może unikalny w skali ligi, póki co historia nie zna takiego przypadku by ktoś tak bardzo odpalał się w PO względem RS, zobaczymy czy to utrzyma i czy przede wszystkim zdoła dotrwać zdrowy przy następnej - wydaje się -  historycznie ciężkiej na zachodzie kampanii

 

01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał(a):

 

01.jpg

napisałem odpala, a nie opierdala względem rs ;]

zresztą Jimmy ma kilka średnich/słabych kampanii, jedynie te ostatnie tak naprawdę były porównywalne do Murraya

tylko w Heat jego postęp punktowy to 21.4 (rs) do 24.7 (po)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, BMF napisał(a):

Oczywiście, że nie rozpatrujesz, bo wtedy by wyszło, że:

W wieku 25 lat LeBron miał na koncie 6, 2, 5, 4, 1, 1 w MVP voting.

W wieku 25 lat Tatum ma na koncie 12, 6, 4 w MVP voting. 

i okazałoby się, że to porównanie jest bez sensu. 

Porównanie osiągnieć w PO jest bez sensu, bo w RS ma ktoś inne osiągnięcia? Nowe, nie znałem.

Tym bardziej, że nie zauważyłem, aby @Kubbas gdzieś tu poruszał "półkę" GOAT, ani tym bardziej ja popierał tezę, że to "Liga Tatuma". LOL

A te odniesienia do MVP, to już w ogóle... złoty gral tego forum. W myśl tej zasady Rose, Iverson czy Westbrook to półke lepsi gracze o Wilkinsa, Stocktona, Ewinga, Pippena, Kidda, Paytona czy IT.

14 godzin temu, memento1984 napisał(a):

Gladko przeszla dyskusja od “liga Tatuma” tu i teraz do “co jesli Tatum wygra 2 tytuly w 3 nastepne lata” do “kim byl 26letni Lebron” hehehehe

To raczej pokazanie, że sama teza nie jest bez sensu (co z grubsza forum próbuje zrobić jak zawsze - zaszczekać śmiałą tezę, po co dyskutować - w końcu większość "ma rację").

5 godzin temu, vero1897 napisał(a):

Kiedy już myślisz, że nic głupszego w tym temacie nie przeczytasz a tymczasem pojawiają się jeszcze takie wpisy:

x D

A z czym się nie zgadzasz? Jakaś nieprawda tam się pojawiła? Jeśli tak to wykaż się wiedzą/mądrością i popraw mnie proszę zamiast teksty na poziomie gimbazy wrzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

co historia nie zna takiego przypadku by ktoś tak bardzo odpalał się w PO względem RS

Cooo xD

Ale no dobra to ty zacząłeś ta logikę ja się tutaj nie kłócę o jej zasadność

Odpowiesz w końcu czy nie czy Mitchell jest lepszy od Murraya wg kryteriów których sam użyłeś?

1 godzinę temu, mac napisał(a):

Ta liga jest tak Tatuma jak te forum Kubbasa.

Ojoj wszyscy wiemy że to jest forum maca

Czy nie możesz odpowiedzieć bo wychodziłoby że jest w ciągu ostatnich 3 lat a już nie pasuje do tego czego używasz w Jokic vs Embiid?

Ogólnie obrzydzanie Jokica trwa dalej odpalam sobie mecze Nuggets żeby się jarać jak gość rozpierdala ale napisz coś na forum że ktokolwiek może choćby mu buty wiązać albo się zbliżyć do poziomu to już was tam telepie przed klawiatura i piana leci z pyska lol wrzućcie trochę na luz to tylko forum Koszykarskie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony Tatum-sratum, drugi gier graczy. 

Z drugiej, jak Celtics jebna jakis tytul (a moga, bo maja mocny team), to mu wjedzie ring boost i winning circlejerk i sie wtedy nasluchamy co nieco jaki jest zajebisty, nawet jesli w rzeczywistosci pozostanie w drugim tierze graczy.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Kubbas napisał(a):

Cooo xD

po tych PO różnica wynosi już 8.1 

więc Butler nie jest nawet blisko 

32 minuty temu, Kubbas napisał(a):

Ale no dobra to ty zacząłeś ta logikę ja się tutaj nie kłócę o jej zasadność

co ja zacząłem? odnosiłem się do Twojego stwierdzenia, że Embiid to dominator i idzie z Jokiem łeb w łeb od trzech lat, nie idzie, opuszczając 15+ spotkań (trzy sezony temu zagrał bodaj 51 gier) z założenia tracisz szansę na HCA od późniejszych rund PO, do tego w playoffach poprzez liche zdrowie nie jest w stanie konkurować nie tylko z nim, ale też z innymi

więc nie, nie ma znaczenia jak ktoś gra na przestrzeni 3/4 rs, w zasadzie to nigdy nie miało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

po tych PO różnica wynosi już 8.1 

więc Butler nie jest nawet blisko

Przecież ta grafika nie ma żadnego sensu. Jokic dużo lepiej wypada od Butlera tylko dlatego, że w pierwszych trzech sezonach, kiedy miał najniższe średnie punktowe, nie grał w PO. Co nie zmienia faktu, że obaj są w ścisłej czołówce graczy podnoszących poziom w play-off, ale żeby taka grafika miała sens to trzeba liczyć tylko te RS, które zakończyły się awansem do PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.