Skocz do zawartości

Liga Tatuma


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

Bez wielkiego Tre Jonesa Spurs jest -12,4 także tego ;]

Tego jakoś rozkminić nie potrafię. Starałem się takim pozytywnym okiem patrzeć na grę Tre. Wyciągać przed nawias dobre aspekty. Skupiony zauważyć co poprawia gdy jest na boisku gdy tyle się pisze o tym niezbędnym rozgrywającym dla Victora i serio nie odkryłem tych pozytywów. Victor gra znacząco lepiej od już dłuższego czasu i coraz mniej poprawę łączę z podmianą Sochana na Tre w grze z piłką. Raczej naturalny rozwój mi wychodzi. Tym bardziej że kluczowe podania coraz bardziej bierze na siebie Devin. Spurs grają strasznie nierówno falami i kłopot jest wtedy gdy siada Victor bo obrona wtedy znika. Jeżeli masz to szczęście że siadasz z nim to staty masz lepsze. Jak musisz dalej biegać i mordować się w najgorszej obronie z rezerwowym centrem to cyfry spadają. Ja serio mimo prób nie widzę tu wpływu rozgrywania przez Tre na wyniki zespołu. Sochan jest obecnie najbardziej krytykowanym graczem spurs ale on potrafi seryjnie dokładać cegiełkę po cegiełce idąc naprzód konsekwentnie. U Tre nie widzę powtarzalności. Ani przebłysku geniuszu. Ot taki wyrobnik. Solidny na punkcie rezerw spurs na pewno. Ale błysku nie widzę. 

Cyfry go jednak chwalą i trudno tu dyskutować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał(a):

Skupiony zauważyć co poprawia gdy jest na boisku gdy tyle się pisze o tym niezbędnym rozgrywającym dla Victora i serio nie odkryłem tych pozytywów. Victor gra znacząco lepiej od już dłuższego czasu i coraz mniej poprawę łączę z podmianą Sochana na Tre w grze z piłką.

Wembanyama jest dużo skuteczniejszy z Tre.

Ale overall to każdy raczej wie jaki jest sufit undersized PG bez trójki i non-factora w D w obecnej lidze, Jones nabija sobie on/offy będąc jedynym PG jakiego mają w rotacji Spurs. 

(no i grając w fatalnym teamie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.