Skocz do zawartości

ATF - NAJ NAJ NAJ - draft


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

jako że nie mam swojej go-to uniwersalnej 'ulubionej piosenki' tylko mam ulubione piosenki z różnych gatunków, na różne okoliczności itp a biorąc pod uwagę że:

- zaczął się grudzień
- wczoraj zmarł Shane MacGowan (nie będę pisał 'niestety' czy coś takiego bo biorąc pod uwagę jego styl życia to i tak myślę że luźno pobił przewidywania o jakieś 20 lat)

to nie mogę picknąć niczego innego niż moją ulubioną piosenkę 'świątęczną'

@P_M

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie poniższego wyboru:

Zdaje sobię sprawe, że w tej akcji dla wielu osób nic nie wydaje się ładnego.

Zdaje sobie sprawę, że dla wielu osób tennis to nudny i mało ciekawy (jak i ładny) sport.

 

Przez długi czas nie wiedziałem co tu wybrać. Czy jakąś randomową akcję piłkarską, koszykarską czy właśnie tę co poniżej.

 

Najpierw @BMF swoją wstawką do Lezaka przekonał mnie do wstawienia tu tego, a potem @agresywnychomik swoją narzekającą wstaką, że wszystkie akcje póki co są z piłki nożnej, utwierdził w tym przekonaniu.

Zatem:

Najładniejsza akcja sportowa:

Cała akcja mi się podoba:

1. Najpierw na samym początku można zauważyć mocno smutnego Novak Djokovic:

Nie dość, że są dwa matchpointy dla rywala przy Jego serwisie to jeszcze reakcja publiczności:

widownia rzadko tak się cieszy na to jak ktoś trafi w siatkę (a to zrobił akcję wcześniej Novak, co dłuższy klip wstawię poniżej)

2. W 9 sekundzie można zauważyć zmianę nastawienia, ze smutku przechodzi w inny stan i myślę że w tym momencie podjął decyzję, że postanowi uderzyć tak jak to zrobił.

3. Moje ulubione jak i najbardziej popularne zagranie w tenisie: forehand po krosie wykonane bardzo ładnie.

Not too bad.

Rzadko takie coś ma miejsce w tenisie, zazwyczaj matchpointy są bronione czekając na błąd rywala.

Warto dodać, że Roger to jeden z najlepiej serwujących tenisitów ever.

Tu akcja z poprzedzającą piłką, gdzie widownia wiwatuje uderzenie w światkę Djokovicia:

 

next @ignazz

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegółowy opis aby każdy mógł zrobić, spróbować i zagłosować 🥰

Ravioli ze szpinakiem i białym serem z białym wytrawnym nowozelandzkim sauvignon blanc (ktoś wziął burgera z frytkami, a tu patrz niżej jest dużo większa synergia) z żabki za 35 zł najlepiej ricotta szpinak niemrożony aczkolwiek rozumiem że taniej mrożony no i wiadomo że i tak na patelni przysmażany do mieszanki szpinaku i ricotty oczywiście przyprawy (sól, pieprz etc) i jajko ewentualnie najlepsze do robienia ciasta są te maszynki do robienia makaronów z lidla ale jak ktoś zrobi tak jak na pierogi i po prostu mocniej rozwałkuje to spoko aczkolwiek wtedy trzeba pamiętać żeby to gotować trochę dłużej niemniej i tak wychodzi dobrze aaa zapomniałem robimy kwadratowe upgrejdowane pierożki bo ładnie wyglądają a to wiadomo też wpływa na nasze odczucia potem ugotowane ravioli DELIKATNIE przysmażyć na patelni na maśle z czosnkiem ja lubię dodać jeszcze jakieś oregano oraz bazylię całość można posypać parmezanem a jak ktoś nie lubi to randomowym żółtym serem wtedy wychodzi wybitny blend szpinaku, serów, przypraw, ciasta i maślanego posmaku a do tego wszystkiego idealny fit z białym wytrawnym nawet jak ktoś nie przepada więc jak ktoś przychodzi na obiad zawsze działa topowe ratio ceny do jakości tj. za niewielką kwotę z winem wychodzi się na fancy typa ze smakiem no i najlepszą laskę w swoim życiu na to poderwałem a to był taki kompletny hail mary podryw + nie sądzę żeby ktoś poderwał z was kogoś na kebaba albo burgera with all due respect aczkolwiek możliwe że w tamtej sytuacji to była korelacja a nie związek przyczynowo-skutkowy bo nie ma co się niedoceniać plus zwycięzcy piszą historię a ja w tamtym momencie czułem się jak Jordan w ’98 zostaje nic tylko emerytura tak czy siak fakt pozostaje faktem ravioli top sidekick smacznego hej

@DRK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.