Skocz do zawartości

ATF - NAJ NAJ NAJ - draft


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

najgorszy post 

W dniu 12.08.2012 o 10:13, Bastillon napisał(a):

hahaha co za pajac. tak to wlasnie wyglada jak sie pisze bajeczki nie podajac ZADNYCH faktow, zadnych sensownych danych, zadnego kontekstu historycznego i ma sie zerowa wiedza na temat analizy NBA. to ciebie czeka gorzkie rozczarowanie jak zwykle przy twoich "predictions". Magic wchodzili do finalu z Raferem Alstonem na PG, Hedo Turkoglu jako GTG i Rashardem fuckin Lewisem na PF. teraz w ich miejsce masz Nasha, Kobego i Gasola. outside stopperem jest Artest, nie Courtney Lee. lawka zjada lawke Magic. Suns wchodzili do WCFs z J-Richem (teraz Kobe), Frye (teraz Gasol) i Jarronem Collinsem (Dwight). teraz oni wszyscy lacza sily po tym jak przez lata ciagneli jakies bandy patalachow. Nash + Dwight sami w sobie sa sila na contendera. Nash wciaz jest nie do zatrzymania w ofensywie (Suns z nim na boisku mieli porownywalne ORTG do Heat/Oklahomy/Spurs). Dwight pokazal w zeszlym roku jak ogromny jest jego impact na defensywe (Magic z nim byli topowa defensywa, po jego kontuzji byli dalece gorsi w obronie od Bobcats, czyli brakowalo im sporo do #29 miejsca). Kobe i Gasol maja zbyt wysokie basketball IQ zeby to nie zadzialalo. Lakers rozpierdola ta lige. oczywiscie sukces w PO jest zbyt zalezny od zdrowia, ale w RS moga przebic rekord Bulls 96.

najlepsza akcja

@fluber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy post:

Wpis @RappaR na temat covid kiepsko się zestarzał 

W dniu 31.01.2020 o 12:27, RappaR napisał(a):

Reakcja polskiej ochrony zdrowia? Wyjebane.

 

Jak to nam mówiła doktorka na studiach - kocha epidemie, nigdy nie jadła tyle wołowiny co za choroby wściekłych krów i nie kupowała tak tanio drobiu jak była ptasia.

 

200 zgonów w kraju 1,4 mld gdy w Polsce rocznie umiera z 10 000 osób na grypę. Media histeryzują, polityka reaguje, bo tego się oczekuje, ale ogółem temat dla Januszy do pomarudzenia przy flaszce, z lekarzy z jakimi miałem kontakt w ostatnim czasie, każdy na wyjebce, ważniejsze jest to kiedy dyżur znowu wypada 

@julekstep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejszy chyba dla mnie wybór w całej zabawie.

Przede wszystkim, muzyka ma dla mnie chyba mniejsze znaczenie niż dla większości społeczeństwa.

Lubię bardzo wiele piosenek z róznych gatunków i w różnych językach, więc mógłbym z tego wybrać coś co wiem, spodoba się tutaj mi jak i innym osobom.

Podobnie jednak jak w przypadku zwierzaków, postanawiam wziąć swoją ulubioną piosenkę, która chyba jako jedyna z tego ATF jest w języku Hiszpańskim (a w tym języku był chociażby przez jakiś czas najpopularniejszy utwór na youtube, jak i na świecie mówi bardzo wiele osób).

A zatem:

Jest jeszcze wersja na YT z 460mln+ wyświetleń, więc chyba nie jest jakoś mało znana. Była nawet w popularnej serii Szybcy i Wściekli.

next @Sylvinho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.