Skocz do zawartości

ATF - NAJ NAJ NAJ - draft


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Największa sensacja w footballu ery starożytnej mimo wszystko robi wrażenie. 


W dzisiejszym futbolu rywalizacja amatorów z - nawet przeciętnymi - zawodowcami nie ma żadnego sensu. Podobnie było już w 1950 r., gdy na mistrzostwach świata faworyzowani Anglicy zmierzyli się z rekreacyjnymi piłkarzami z USA. Bukmacherzy za końcowy triumf Synów Albionu płacili po kursie 3:1, za jankesów... 500:1. Na boisku okazało się jednak, że listonosz, pomywacz i kierowca karawanu (osłabieni brakiem kolegów, którzy nie dostali wolnego w pracy) mogą być lepsi od legendarnych Alfa Ramseya i Billy'ego Wrighta. Gazety w Anglii rzekomo uznały 1:0 za pomyłkę telegrafisty i wydrukowały wynik 1:10.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alkohol -> gin ze spritem + cytryna i lód jak ktoś chce w wersji de luxe

rodzaj ginu nie ma tu większego znaczenia -> ze względu na cenę i dostępność może być byle Lubuski

 

+ biorę zwierzaka żeby nie przedłużać potem (wszyscy co będą pickowali do mojego picku już go mają) -> triceratops

@jack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pick po za kolejnością z wybranych kategorii:

Najlepsze danie: Gołąbki z ziemniakami i sosem pomidorowym.

Resztę dopiszę jak się zastanowię chwilę.

@julekstep

Najlepszy kraj: Cypr

Najlepsza zupa: Krem z dyni

Najlepsze zwierzę: Niedźwiedź brunatny

Najlepszy teledysk: Dario G - Carnaval de Paris

Najlepszy dunk w NBA: Kevin Johnson złomuje koszykarskiego GOATa

Najlepsze alkohol: Tucher Helles Hefeweizen

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2023 o 11:40, RappaR napisał(a):

Dokładnie. Wyobraź sobie, że są śmiecie, co nawet jak ich własne dzieci są ciężko chore, to im nie pomogą

Tacy ludzie nie powinni mieć po prostu praw wyborczych, bo się do niczego nie nadają 

Jako, że Gregorious już brał w tej kategorii, a ja zaraz muszę znikać, to wrzucam moim zdaniem najgorszy post w historii forum.

Dla nieznajacych kontekstu - mayora dziecko zachorowało na raka ( i ostatecznie zmarło), gdy ten pracował w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2022 o 17:01, fluber napisał(a):

We Wrocławiu się opłaca, w katowickiej też się szybko ogarnęli. 

Podróżni to potencjalni klienci. Gdybym wiedział że po obiedzie tam zjedzonym będę musiał wydać dodatkowe 3 złote na kibel to bym poszedł zjesc gdzie indziej. Na pewno już tam żadnych zakupów nie zrobię i będę odradzał znajomym. Takie januszostwo trzeba tępić. Jedyna galeria w Polsce z płatna toaletą to ewenement. 

Gdyby chodzilo o osoby z dworca to umożliwiłoby darmowa toaleta za skanowanie kodu na paragonie. Nic takiego nie ma tam miejsca. Standard toalety był niższy niż we wroclavii która stoi przy dworcu i jest za darmo więc w żaden sposób te kwoty nie przekładają się na lepsza obsługę. 

Nie narzekam na to dlatego ze mnie nie stać na 3 złote, chyba to rozumiesz mam nadzieję. 

To jest zdecydowanie mój faworyt ❤️ Fluber robiący gownoburze o 3 złote wydane za kibel w galerii w Poznaniu xD 

W imię idei!

Pogrubione są moje ulubione fragmenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.