Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

mi nie chodzi o ścieranie bo przy chodzeniu jest ono mniejsze niż podczas grania wiec na pewno podeszwa wytrzyma o wiele dłużej. Chodzi mi o okienka jakie są w podeszwie przez które widać system - zobacz sobie na zdjęciu

http://www.cool-style.com.tw/wd/wp-content/uploads/2013/12/16-LEBRON-XI-FORGING-IRON.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nie chodzi o ścieranie bo przy chodzeniu jest ono mniejsze niż podczas grania wiec na pewno podeszwa wytrzyma o wiele dłużej. Chodzi mi o okienka jakie są w podeszwie przez które widać system - zobacz sobie na zdjęciu

http://www.cool-style.com.tw/wd/wp-content/uploads/2013/12/16-LEBRON-XI-FORGING-IRON.jpg

 

No niby tak, ale zawsze na środku w każdym bucie pomiędzy bieżnikami też jest taka szybka. Nie dotyka ziemi,  chyba ze wpadnie na jakiś kamień czy coś, ale nigdy się nie zdarzyło, że but się przez to rozwalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większośc butów ma podeszwy jednolite - nie ma tam plasikowych okienek od spodu - ewentualnie z boku - max'y i temuż podobne.

A dlatego przestrzegam bo mi już dwa razy walnęła taka szybka: hexalite i max - więc wiem, że to niestety możliwe :/ teraz strasznie uważam i staram się nie ubierać butów z oknami od spodu podeszwy gdy wiem, że będę chodził po bardziej kamienistej nawierzchni. Tylko, że ja mogę sobie buty wybrać a jak ktoś ma jedne no to już lipa, a ciągłe myślenie o tym na co się staje jest trochę męczące. Lepiej wybrać buty z jednolitą podeszwą i mieć spokojną głowę - tak uważam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamil wydaje mi się, że OG - ładnie wyglądają. Jedynie język ma inny kolor niż te co porównywałem ale to jest chyba 3M i zdjęcie mogło być z lampą robione i dlatego.

 

@DamianOItalianO - kilka par bucików mam :P tylko, że ja nie kolekcjonuję butów tak stricte - ja wszystkich używam choć oczywiście jedych więcej innych, tych żadszych, mniej ale jednak we wszystkich chodzę czy tam kiedyś grałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie tak jak R_air_G trochę par już się uzbierało ale również zbieram z opcją chodzenia. Mam ochotę to je zakładam jednak dziwne dla mnie jest to żeby zbierać buty i jakoś w nich nie chodzić ? Po co je kupujemy ? Bo nam się podobają, bo grał w nich nasz idol, bo widzieliśmy je za małolata w gazecie i zawsze chcieliśmy je mieć. Kiedyś nie mogłem ich mieć bo np nie miałem kasy a teraz mam je mieć i nie móc założyć bo co ? bo szkoda ? Przecież nie wchodzę nimi w gówno chyba że przypadkiem:) a  po wyjściu myje zabezpieczam lądują w pudełko i czekają na kolejne wyjście. Wiadomo że kiedyś się zniszczą ale jeżeli będziemy o nie dbać nawet wychodząc to i tak za 10 lat będą miały swoją wartość takie moje zdanie. To tak jakby ktoś zbierał książki ale ich nie czytał. Choć gdybym zarabiał miliony to pewnie kupowałbym jedną do chodzenia a jedną jako inwestycje. Takie moje zdanie nie wiem jak wy do tego podchodzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.