Skocz do zawartości

Indiana Pacers 23/24 - where Haliburton’s era begins


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Serio. Porównujesz tu cenę za grubego na złość Hardena który chciał trafić tam gdzie trafił. Starszego z opcja okienka może 2 wystrzałów do nadal młodego solidnego Siakama? Przecież Harden to definicja sabotażu. 

Za duże pieniądze są. Wiec nie wierze w przypadek pozyskiwania graczy za piec dwunasta bez gwarancji. I tu moge się mylić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał(a):

nadal młodego solidnego Siakama?

Siakam w kwietniu będzie miał 30.. Od kiedy 30 letni gracz jest młody? 

Ok ja napisałem swoje. Ty uparcie swoje. Nie będę cie przekonywał. Ale popatrz sobie ile Twoje Spurs dostało za pół roku Kawhi. Negatywny kontrakt De Rozana. I słabą pięrwsza rundę. JEdną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonard? Bo tu tez był to wyjątek. Gracz zniknął i chciał grać w jednym tylko wskazanym przez wujka Zespole. Wybierasz bardzo wybiórczo wyjątkowo toksyczne przypadki. Siakam nie jest blisko tych toksyn. 

Pamietasz chyba zachowanie Leonarda? Bez kontaktu, bez chęci współpracy i bez dokumentacji medycznej. 

Facet będąc top 50 chce zarabiać jak top 50. I nie jest w wieku Hardena CP3 czy innych RW którym trzeba płacić było po 35 roku życia 

a tu masz 5 lat od 30 do 34 lat 

to już OG który przez Toronto był zawsze oceniany jak roles ma lepsza cenę a jest mniej warty 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ely3 napisał(a):

Siakam w kwietniu będzie miał 30.. Od kiedy 30 letni gracz jest młody? 

Ok ja napisałem swoje. Ty uparcie swoje. Nie będę cie przekonywał. Ale popatrz sobie ile Twoje Spurs dostało za pół roku Kawhi. Negatywny kontrakt De Rozana. I słabą pięrwsza rundę. JEdną

Negatywny kontrakt Derozana xD 

gosc był na tym kontrakcie w ~top20 ligi rok w rok, a w bulls jeden sezon w top10, ( nie wiem czy to ten sam kontrakt ale chyba tak). widzę ze znowu sobie odlatujemy w „opary absurdu” byle by postawić na swoim zdaniu. O czym ty mówisz, nawet jak zarabiał maxa to na siebie zarobił. Pacers zamiast gracza z top20 ligi dali Bruce Browna, też na wysokim kontrakcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzane jest jak mantra - 3 picki - dużo.

1. Sprawdźcie sobie kogo takiego wydraftowała Indiana historycznie

2. Dwa picki będą słabiutkie jeden niewiadomy

3. Dwa picki będą słabiutkie w dość słabej klasie draftu - na to wygląda.

4. Kto taki podpisał z FA z Indianą a tak jednak zwiększają sobie szanse

5. Nawet jeżeli Siakam odejdzie to cena nie jest jakaś mega nawet za pół roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygraliśmy z Suns w mega formie, wygraliśmy z Sixers w mega formie, minimalnie przegraliśmy z Denver. Wszystko to bez Haliburtona. 
Napawa to wielkim optymizmem i mój apetyt rośnie. 
tylko ten nieszczęsny Buddy Hield. 3 pkt vs Nuggets, 2 pkt vs Phoenix… ehhh. To już niestety jego standard w meczach z mocnymi druzynami. 
 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Wygraliśmy z Suns w mega formie, wygraliśmy z Sixers w mega formie, minimalnie przegraliśmy z Denver. Wszystko to bez Haliburtona. 

Uważaj, bo zaraz zacznie wychodzić na to, że ten cały Haliburton jest jednak przereklamowany.🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa ,że to chyba było pierwsze wyjście na prowadzenie PAcers.... Suns dało ciała niesamowicie w tej końcówce. A Hield to chyba się pożegna z Pacers a może i ligą. Facet to taka firanka w obronie ,że trudno o gorszego obrońcę w lidze. I nie dziwne, że dzis nie zagrał w 4 kwarcie

Ogólnie PAcers ma cały czas te same problemy. Fatalna obrona pomalowanego. Wolna rotacja w obronie i słaba obrona kontr.. I dziś Booker jak tylko złamał pierwszą linię obrony to robił punkty. Ale w połowie 4 kwarty coś im się zacięło przez ponad 2 minuty zrobili tylko 2 pkt bo się bookerowi po fatalnym pudle spod kosza nie chciało wracać więc Durant po zbiórce podał mu przez całe boisko... Potem chwilowo się zebrali w sobie i na 3,5 minuty do końca prowadzili 129-122 a potem

Najpierw wjazd Beala gdzie nikt inny nie widział piłki - pudło

Potem Durant mija dwóch obrońców i fatalnie pudłuje layup pod samym koszem.

Booker w kontrze był zbyt pewny to został zablokowany

Durant pudłuje za 2 coś co zawsze trafiał. Durant pudłuje za 3 mając czystą pozycję na wprost kosza. Booker pudłuje za 3 kiedy drużyna długo pracowało by w końcu miał w miarę dobrę pozycję do rzutu. Pudło. Nawet te jedyne punkty Bookera to było iso i rzut przez ręce dwóch obrońców .. Ogólnie ruch piłki zamarł. A nawet jak kreowali kogoś to pudłował

A i jeszcze po drodze był ofens Graysona choć tu nie mam aż takiej pewności ,że to był dobry gwizdek ale nie ma znaczenia. Suns od połowy 4 kwarty praktycznie przestali grać jako zespół. Pudłowali fatalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 26.01.2024 o 14:51, marceli73 napisał(a):

Siedzi ktoś w statystykach Indiany? Jak obrona ich teraz wyglada w liczbach z Siakamem. Obejrzałem dzisiaj 1 kwartę z Philly i jakby coś na plus się zmieniło.

Lekka poprawa tzn z dolnej piatki graja na poziomie Top20. Ale nie dosc, ze mala probka to jeszcze w tym czasie nie mieli pelnego skladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, Reikai napisał(a):

Zatrzymac Haliburtona na 0 pkt, wow. 

Do przerwy/po przerwie:

image.png.1dfee70569d23a7bc86b24c553da03ec.png  

Śmiesznie jak Pacers zmarnują sezon, bo nie mogli na dobre wyleczyć Haliburtona, bo inaczej minąłby się z All-NBA Teams. ;] Ale może zacznie grać na swoim poziomie, ale Pacers właśnie lądują w play-inach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
19 minut temu, BMF napisał(a):

Do przerwy/po przerwie:

image.png.1dfee70569d23a7bc86b24c553da03ec.png  

Śmiesznie jak Pacers zmarnują sezon, bo nie mogli na dobre wyleczyć Haliburtona, bo inaczej minąłby się z All-NBA Teams. ;] Ale może zacznie grać na swoim poziomie, ale Pacers właśnie lądują w play-inach. 

Byleby nie trafic na Celtics w I rundzie. Cavs i Bucks są do zrobienia. Poza tym sixers bez Embiida też są do przejścia w tabeli, a i graczy Knicks ostatnio tak poturbowało, że też są w dołku i mają 3-7 za ostatnie 10 meczy. Myślę, że z szóstego seedu możemy celować w ustrzelenie upsetu Bucks, bo już pokazali w tym roku, że można ich puknąć. 
 

pacers zagrali dopiero 4-5 spotkan w pełnym składzie po tych transferach, wiec spokojna moja rozczochrana. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, BMF napisał(a):

Do przerwy/po przerwie:

image.png.1dfee70569d23a7bc86b24c553da03ec.png  

Śmiesznie jak Pacers zmarnują sezon, bo nie mogli na dobre wyleczyć Haliburtona, bo inaczej minąłby się z All-NBA Teams. ;] Ale może zacznie grać na swoim poziomie, ale Pacers właśnie lądują w play-inach. 

To jest skandal, ze mikt nie wzial tego Haliburtona I nie posadzil na sile. Ja mam wrazenie, ze on totalnie nie jest zdrowy.

Inna sprawa, ze akurat wczoraj trafil do wiezienia Herberta Jonesa, nie jako pierwszy, nie jako ostatni. Niesamowity jest koles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.