Skocz do zawartości

Indiana Pacers 23/24 - where Haliburton’s era begins


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ptak napisał(a):

Wiem że ten na H nie grał ale coś kiepsko wypadli dzisiaj w Bostonie.

Żeby nie było, Indiane bardzo pozytywnie odbieram.

Jeżeli twoim najlepszym strzelcem w meczu jest TJ McConnell, to wiesz że to nie był udany mecz...

Żeby nie było, jestem wielkim fanem McConnella #sincedayone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haliburton zagrał perfekcyjny mecz, a w ostatniej minucie dwie straty. Pechowo. Jednak polecam obejrzeć druga polowe tego meczu, klasa co on tam pograł. 25 pkt w trzeciej kwarcie. 

Kolejny mecz w którym wygladali lepiej niż przeciwnik, a w końcówce zabrakło egzekucji. 
to do poprawy zdecydowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Raven2156 napisał(a):

Co tam się wydarzyło w tym Indianapolis? :o

Ponad 52% zza łuku, prawie 60% wszystkich rzutów celnych. Haliburton, Toppin, Hield i Brown powyżej 20 punktów. Oprócz tego swoje 19 dołożył jeszcze Turner i 17 Nesmith.

na złą kolumnę spojrzałeś bo w rzeczywistości tylko Haliburton miał powyżej 20 punktów 🫠

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Raven2156 napisał(a):

Co tam się wydarzyło w tym Indianapolis? :o

Ponad 52% zza łuku, prawie 60% wszystkich rzutów celnych. Haliburton, Toppin, Hield i Brown powyżej 20 punktów. Oprócz tego swoje 19 dołożył jeszcze Turner i 17 Nesmith.

Indiana ma mocno underrated opinię w mainstreamie a mają całkiem sensowny skład przecież. Haliburton to wogóle gra totalny sztos ostatnio. No a Spurs na siłę będą próbować tankować, cudują z ustawieniem Sochana jako rozgrywacza, zaraz chłopak całkiem straci pewność siebie i będziecie się bał podjąć jakąkolwiek decyzję na boisku, co będzie powodować kolejne błędy. Do tego Vassell wypadł i SAS byli btb. Victor też zanim się nauczy tworzyć i wykorzystywać przewagi to trochę czasu mu jeszcze zajmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vero1897 napisał(a):

 No a Spurs na siłę będą próbować tankować, cudują z ustawieniem Sochana jako rozgrywacza,

Skad te opinie ze SAS niby tankuja?

Jak wygrywaja to super naoliwiony zespol, jak przegrywaja to tankuja.

https://www.sacurrent.com/arts/san-antonio-spurs-fans-should-expect-wins-this-season-popovich-says-32772732

Wypowiedz trenera sugeruje ze nie tankuja:

"Development is great, and all these guys needed it," Popovich said of last year's season. "They've made some big jumps, and even though there wasn't a ton of wins, even in the losses, there were some great moments, some real competitiveness on the part of a lot of those guys."



Popovich continued: "Of course, we add a player with Victor's capabilities, and your prospects look a lot better. But this year, with development, I think one of the important factors to enhance that development is winning. So winning is as important this year as learning last year. So, they've got to continue to learn. But, adding more wins, I think, is appropriate, mandatory and helpful."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kubbas napisał(a):

oglada ktos w ogole indiane, cale mecze? bo moj ziomeczek twierdzi ze Hali to obecnie najlepszy true pg w lidze to co gra na ten moment

To ja oglądam i to prawda.

ogólnie polecam oglądać ich, graja moim zdaniem najzwyczajniej w świecie mega piękna ofensywę, odpalają w cholerę trojek i piłka chodzi sama, nie ma zadnego 1vs1 oprócz haliburtona sporadycznie. Każdy z 9 rotacyjnych trafia trójki dobrze, nawet back-up center Jalen Smith. Z hornets mieli 12/15 za trzy w samej trzeciej kwarcie. Wczoraj 14/22 za trzy w pierwszej połowie i poszedłem spać bo blowout.

 https://www.instagram.com/p/CzU1BcsxJaF/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
 

Pierwszy blok na wemby w jego karierze, dokonał tego trzeci center Indiany który wszedł na boisko tylko dlatego ze Myles wpadł w lekkie foul trouble. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też oglądam, Haliburton to kocur. Mathurin też kocur. Jak zawsze z Pacers pojawia się problem z postawieniem sobie jasnego celu - o co gramy? Za mocni na prospecta z wysokiego picku, za słabi na coś więcej niż 2 runda. I tak kolejne 5 lat (oby nie!)

Najbardziej w meczach Indiany męczy mnie...komentarz. No jakoś nie potrafię polubić tych kolesi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Zimny napisał(a):

Ja też oglądam, Haliburton to kocur. Mathurin też kocur. Jak zawsze z Pacers pojawia się problem z postawieniem sobie jasnego celu - o co gramy? Za mocni na prospecta z wysokiego picku, za słabi na coś więcej niż 2 runda. I tak kolejne 5 lat (oby nie!)

Najbardziej w meczach Indiany męczy mnie...komentarz. No jakoś nie potrafię polubić tych kolesi

Zapraszam do ogladania Hornets, ich komentator to absolutny goat. Zeby kazdy tak kochal swoja druzyne I przezywal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

Zapraszam do ogladania Hornets, ich komentator to absolutny goat. Zeby kazdy tak kochal swoja druzyne I przezywal.

Masz na myśli Starego Currego czy tego drugiego?

Zresztą sam komentarz to trochę mało a dopóki Lamelo się nie przebudzi na więcej niż ten jeden ostatni mecz to jakoś ciężko ich oglądać w większych ilościach. Z Rozierem potrafią nieraz stworzyć parę najbrzydziej grających obwodowych w lidze, pod względem podejmowanych decyzji rzutowych i ich skuteczności.

Godzinę temu, Zimny napisał(a):

Najbardziej w meczach Indiany męczy mnie...komentarz. No jakoś nie potrafię polubić tych kolesi

Ja to mam z Bostonem i Cavs a i paru innych byś się znalazło ale na szczęście, dość rzadko mam okazję ich słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heat, Celtics najgorsi.

33 minuty temu, vero1897 napisał(a):

Masz na myśli Starego Currego czy tego drugiego?

Zresztą sam komentarz to trochę mało a dopóki Lamelo się nie przebudzi na więcej niż ten jeden ostatni mecz to jakoś ciężko ich oglądać w większych ilościach. Z Rozierem potrafią nieraz stworzyć parę najbrzydziej grających obwodowych w lidze, pod względem podejmowanych decyzji rzutowych i ich skuteczności.

Ja to mam z Bostonem i Cavs a i paru innych byś się znalazło ale na szczęście, dość rzadko mam okazję ich słuchać.

Eric Collins

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zimny napisał(a):

Ja też oglądam, Haliburton to kocur. Mathurin też kocur. Jak zawsze z Pacers pojawia się problem z postawieniem sobie jasnego celu - o co gramy? Za mocni na prospecta z wysokiego picku, za słabi na coś więcej niż 2 runda. I tak kolejne 5 lat (oby nie!)

Najbardziej w meczach Indiany męczy mnie...komentarz. No jakoś nie potrafię polubić tych kolesi

W tym roku jeszcze też tak będzie, ale tym razem skład jest bardzo młodziutki, salary nie jest niczym zawalone, więc jeśli niczego nie spierdolą/nikt ważny się nie popsuje to mają naprawdę fajną ekipę na następne 2-3 i jak dla mnie perspektywy, żeby zbudować coś więcej. Oni mają trzy wybory pierwszorundowe, które grzeją ławkę na ten moment - Jackson z zeszłego sezonu, który pokazywał rok temu i teraz też przebłyski, No i dwóch 1st rounderów z tego draftu. Także młody talent wreszcie jest, skrupulatnie był zbierany dwa ostatnie lata i dlatego ja się jaram, bo widzę szanse na coś więcej. Być może nawet nowe Nuggets wschodu. 
 

A sam Haliburton? Pisałem przy zakładaniu tematu, że to nie jest typowy killer, który wsadzi 45 punktów, a potem zagrał dwa takie mecze z rzędu, że wyglądał jak typowy killer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.