Skocz do zawartości

KNICKS - sezon wędkarski (tarło, pora godów itp.) rozpoczęty.....


LukaszKopys

Rekomendowane odpowiedzi

to co Barrecik sie teraz rozegra?

nie wiem obawiam mocno sie ładować w wyzszy kontrakt anonubiego. do tytanow zdrowia nie nalezy. ofensywnie ograniczony. 

tez nie wiem czy droga w ktorej ładujemy 20 mln w harta zamiast quickleya jest odpowiednia 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średni trade dla NY. Oddają Quickleya którego chyba nie chcieli podpisywać. Dostają gościa który będzie chciał znacznie więcej  niż Quickley i tez mu sie kończy kontrakt w tym roku. Oddają dodatkowo Barreta który zaczynał NAPRAWDĘ dobrze grac dla nich. I jeszcze pick to już za dużo. Jedyny sens to to że NY po cichu strasznie chciał się pozbyć Barreta. na pewno zwolnił im trochę kasy której nie był raczej warty.

Dla mnie jak Toronto podpisze Quickleya to wygrywa trade tym bardziej ze Anunoby to szklany zawodnik.

Taraz trzeba czekać na trade Siakama. Oj żeby tylko Toronto nie spadło do bottom 6 bo nam pick przepadnie.

 

 

37 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

to co Barrecik sie teraz rozegra?

nie wiem obawiam mocno sie ładować w wyzszy kontrakt anonubiego. do tytanow zdrowia nie nalezy. ofensywnie ograniczony. 

tez nie wiem czy droga w ktorej ładujemy 20 mln w harta zamiast quickleya jest odpowiednia 

3 x zgoda.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, marceli73 napisał(a):

. Oddają dodatkowo Barreta który zaczynał NAPRAWDĘ dobrze grac dla nih

nie no jedyni na początku sezonu było objecująco, a od parunastu spotkań był znów mocno cancerowaty. 

niemniej wiadomo potencjał jest, zmiana otoczenia może pomóc. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulga, że koniec kariery Barretta w Knicks, bo to czekanie w nieskończoność aż się przebudzi już męczyło, choć perspektywa grubego przedłużenia OG nie brzmi zbyt zachęcająco. 

Quickley potrafił mieć swoje zrywy od czasu do czasu i dobrze go będę wspominał ale w lecie i tak trzeba by mu niemało zapłacić a takich graczy trzeba szukać po promocyjnej cenie.

No i dobrze, że nie władowali się w jakiś kretyński transfer Lavine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, vero1897 napisał(a):

.

No i dobrze, że nie władowali się w jakiś kretyński transfer Lavine.

Moc jeszcze młoda ;)

 

Nie wiem czemu ale zawsze miałem słabość do RJa 

Początek rs miał zajebisty, potem faktycznie leciał w dół 

Może faktycznie zmiana otoczenia mu pomoże, Knicks to duża presja i pojebani kibice, może sobie z tym zwyczajnie nie radził 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anunoby to taki gracz, którego oddajesz za 1R pick i jakiś spadający kontrakt, mimo stosunkowo młodego wieku (26 lat) to ciężko liczyć u niego na jakiś postęp, gdyż nawet nie drgnął pod tym względem od 4 sezonów. Dodatkowo, gdy ktoś twierdzi, że taki AD jest szklany, to co dopiero OG. Knicks oddali dwóch graczy podobnej klasy z jednak nieco większym sufitem i do tego młodszych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, josephnba napisał(a):

Moc jeszcze młoda ;)

 

Nie wiem czemu ale zawsze miałem słabość do RJa 

Początek rs miał zajebisty, potem faktycznie leciał w dół 

Może faktycznie zmiana otoczenia mu pomoże, Knicks to duża presja i pojebani kibice, może sobie z tym zwyczajnie nie radził 

Wypraszam sobie królu Chicago...

7 minut temu, Pozioma napisał(a):

Anunoby to taki gracz, którego oddajesz za 1R pick i jakiś spadający kontrakt, mimo stosunkowo młodego wieku (26 lat) to ciężko liczyć u niego na jakiś postęp, gdyż nawet nie drgnął pod tym względem od 4 sezonów. Dodatkowo, gdy ktoś twierdzi, że taki AD jest szklany, to co dopiero OG. Knicks oddali dwóch graczy podobnej klasy z jednak nieco większym sufitem i do tego młodszych...

RJ faktycznie rozwojowy grajek... Cokolwiek za niego.

IQ nie chcieli przedłużać wiec dodali do wymiany, on nie byl w planach druzyny na przyszłość.

A dla Raptors jak IQ bedzie ich PG na lata.

B+ dla Knicks jak za rozsądne pieniądze podpiszą OG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.