Skocz do zawartości

KNICKS - sezon wędkarski (tarło, pora godów itp.) rozpoczęty.....


LukaszKopys

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, ignazz napisał(a):

Randle wypada na miesiąc dwa. Prawy bark. 

Szkoda. 

Tak sobie wydedukowałeś czy masz już jakiś link cokolwiek sugerujący? Ja bym poczekał aż go dokładnie przebadają bo wydawanie wyroków na podstawie kilku sekundowego video bywa zgubne. A wyglądało to tak:

Pod filmem już są głosy sugerujące winę Thibsa, że go wogóle trzymał na parkiecie, lol. Imho słusznie, że tak zrobił bo jeszcze duuużo do końca meczu było i tutaj znowu Thibs obrywa bez potrzeby i ludzie się mądrzą dopiero po fakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, vero1897 napisał(a):

Tak sobie wydedukowałeś czy masz już jakiś link cokolwiek sugerujący? Ja bym poczekał aż go dokładnie przebadają 

Waldek Kijanowski tak powiedział 😜

8 godzin temu, vero1897 napisał(a):

Pod filmem już są głosy sugerujące winę Thibsa, że go wogóle trzymał na parkiecie, lol. Imho słusznie, że tak zrobił bo jeszcze duuużo do końca meczu było i tutaj znowu Thibs obrywa bez potrzeby i ludzie się mądrzą dopiero po fakcie.

Thibs swoje za uszami ma, ale tak jak piszesz jaka tu jego wina? Ot pech, życie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Randle out na kilka tygodni, przynajmniej.

No i jak juz bylo w miare fajnie to się musiało skiepścić. 

Ehhhh przeklęta franczyzna.

może to lepiej? i piszę bez żartu.

odpocznie trochę, wiec na PO zostaną może siły (hello thibs), a i zdąży złapać rytm przed.

Z najbliższych 19 spotkań 14 gramy u siebie. Nie powinno być źle.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

może to lepiej? i piszę bez żartu.

odpocznie trochę, wiec na PO zostaną może siły (hello thibs), a i zdąży złapać rytm przed.

Z najbliższych 19 spotkań 14 gramy u siebie. Nie powinno być źle.

Plzzz....

TT napewno teraz bedzie grał mniej Brunsonem i OG ;)

Nawet jak zrobią jakiś trade (teraz bez Randla) to trochę ciężko będzie wkomponować nowego gracza do rotacji najpierw bez Randla a później z wracającym po kontuzji Juliusem... Marzec Kwiecień to decydujące miesiace RS a nie czas na eksperymenty. 

Coz... Czekam 20 lat+ na skład walczacy o mistrza w NY to jeden sezon w tą czy tą mnie nie zbawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2024 o 01:00, vero1897 napisał(a):

Tak sobie wydedukowałeś czy masz już jakiś link cokolwiek sugerujący? Ja bym poczekał aż go dokładnie przebadają bo wydawanie wyroków na podstawie kilku sekundowego video bywa zgubne. A wyglądało to tak:

Pod filmem już są głosy sugerujące winę Thibsa, że go wogóle trzymał na parkiecie, lol. Imho słusznie, że tak zrobił bo jeszcze duuużo do końca meczu było i tutaj znowu Thibs obrywa bez potrzeby i ludzie się mądrzą dopiero po fakcie.

Tak sobie wydedukowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2024 o 17:59, człowiek...morza napisał(a):

może to lepiej? i piszę bez żartu.

odpocznie trochę, wiec na PO zostaną może siły (hello thibs), a i zdąży złapać rytm przed.

Z najbliższych 19 spotkań 14 gramy u siebie. Nie powinno być źle.

STAY ME7O

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie 36 h !!!!!

na co liczyć możemy ? jakie macie "mokre/suche" pomysły ? :)

 

- rzucą się pickami na Deżouąte Mołuraya ? - to chyba jedyna wartośc dodana dla NYK "dostępna" na rynku, a może Donat Divicenzjo stanie się ich S5 SG na najbliższe lata ? (przyjemny "jak za darmo"  kontrakt, Thibs go lubi ).

Z drugiej strony ...... Donat na ławce przy Deźountaju to tez byłąby mega siła w drugim garniaku, niwelujac z nawiązką stratę Kłikleja.

 

 

Chyba "najsłabsza" pozycja obecnie to SG i C. Ale centrów zmieniających obraz NYK na tą chwilę dostępnych myślę, że brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LukaszKopys napisał(a):

- rzucą się pickami na Deżouąte Mołuraya ? - to chyba jedyna wartośc dodana dla NYK "dostępna" na rynku, a może Donat Divicenzjo stanie się ich S5 SG na najbliższe lata ? (przyjemny "jak za darmo"  kontrakt, Thibs go lubi ).

Knicksi powinni uderzyć po DeRozena. Może Bulls by go pchnęło za Furniera i jakiś pick pierwszo-rundowy. Wprawdzie to wypożyczenie ale może się opłacać. Zależy tylko czy Tom go ceni a Chicago widzą perspektywy podpisania go. Jakby NY miało go w planach i miało szanse na podpisanie go  to mogłoby dać więcej.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeRozan chyba nie pasuje do sposobu budowania nowej kultury Knicks - nie bydują zespołu na tu i teraz, tylko układają klocki wg. okazji jaka sie przeniu ze to budowa na kilka lat (myśle o 3 ) DeRozan jest da nich zwyczajnie "za stary". 

Swoją drogą ciekawy z DeRozana przypadek ..... już dawno wróżyłem mu odmety ławki (brak rzutu za 3 ) a On dzielnie cały czas w dobrej formie, co więcej cały czas fajnie się na niego patrzy jak z łatwością (pomimo wielku) przedostaje sie w w pomalowane, lub gra tyłem do kosza.

Ktoś powinien dać mu szanse o walkę o coś wartościowego - szkoda go w szorujących od zcasu straty Ball`a Bulls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LukaszKopys napisał(a):

DeRozan chyba nie pasuje do sposobu budowania nowej kultury Knicks - nie bydują zespołu na tu i teraz, tylko układają klocki wg. okazji jaka sie przeniu ze to budowa na kilka lat (myśle o 3 ) DeRozan jest da nich zwyczajnie "za stary". 

 

Nie przesadzajmy. Przydałby im się strasznie na teraz i na kilka lat jakby go podpisali. Facet jeszcze ze 3 lata utrzyma poziom wg mnie.

Godzinę temu, LukaszKopys napisał(a):

Swoją drogą ciekawy z DeRozana przypadek ..... już dawno wróżyłem mu odmety ławki (brak rzutu za 3 ) a On dzielnie cały czas w dobrej formie, co więcej cały czas fajnie się na niego patrzy jak z łatwością (pomimo wielku) przedostaje sie w w pomalowane, lub gra tyłem do kosza.

 

Facet jest zdrowy oraz gra jedne z największych minut per game w całej lidze. Dla Toma jak znalazł :). Potrzeba w NY faceta z regularną ręką do punktowania. Wprawdzie to nie pierwsza opcja ale dobrze mieć 2 drugie opcje z Bronsonem i DeRozenem niż jedną.

https://www.nba.com/stats/leaders?StatCategory=MIN

konkretnie drugie zaraz za Donciciem :).

Godzinę temu, LukaszKopys napisał(a):

Ktoś powinien dać mu szanse o walkę o coś wartościowego - szkoda go w szorujących od zcasu straty Ball`a Bulls

No to gdzie byś go wysłał bo prawdziwi kandydaci to na razie LAC, DEN, OKC, MIN, BOS i właśnie NYK. LAC ma wystarczająco dziadków, DEN nie ma jak zrobić tradu, Minnestota nie odda ci za niego Townsa. Boston nie ma jak zrobic tradu. Do OKC wiekowo to już naprawdę nie pasuje. Zostaje tylko NY.

Są jeszcze PHI, MIL i Miami ale nie oszukujmy się to już nie są kandydaci do tytułu. Zresztą do Miami nie pasuje. Do MIL z Doc'iem nie warto. Phila "mayby next year Embid" będzie zdrowy.

 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, marceli73 napisał(a):

Są jeszcze PHI, MIL i Miami ale nie oszukujmy się to już nie są kandydaci do tytułu. Zresztą do Miami nie pasuje. Do MIL z Doc'iem nie warto. Phila "mayby next year Embid" będzie zdrowy.

 

Jeżeli to prawda że Joel na szansę powrotu na końcówkę sezonu i ewentualne PO to w 76ers by mógł fajnie pomoc utrzymać PO i być sporym wzmocnieniem w samych PO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kuba2419 napisał(a):

Jeżeli to prawda że Joel na szansę powrotu na końcówkę sezonu i ewentualne PO to w 76ers by mógł fajnie pomoc utrzymać PO i być sporym wzmocnieniem w samych PO :)

No do Phily by pasował ale Embid nie będzie zdrowy. Phi jest zespołem który mógłby zrobić ten trade bo ma fillerów i picki. Jest jeszcze LAL :) dla niego i last dance z Bronem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac czysto ekonomicznie ..... Deżounte ma kontrakt  do 2028 r w cenie od 25-30 mln. Chcąc np. takiego Spidjego trzeba sie będzie liczyć z umową na maksymalnym poziomie 45-50 mln na start i umowa do roku 2028, może 2029.

"Przypominam" że za rok "będziemy podchodzić" do negocjacji z Brunsonem i Rondlem ..... zakładam, że poniżej 40 mln nie zejdą, a będa celowac pod 45 na starcie.

Czysto rachunkowo, wydaje mi sie, że powinni ściągnąc Deżounteja za wszelką cenę ( w sensie, nie powinni aż tak sknerzyć - bo to jednak dodatnia wartość w obronie i ataku, a cena wydaje sie być mimo wszystko promocyjna), a to zdecydowanie najlepszy dostępny kąsek na rynku, który odniesie poziom NYK o level wyżej.

 

Może i Deżounte nie jest tytanem zdrowia, ale taki Brogdon (niektórzy juz go widzą w koszulce NY), to 50 % szans że będzie zdrowy ..... i nie wiem czy ograniczenie minut wiele w jego przypadku zmieni. Dość mocno w Brogdonie pomimo koszykarskich umijetności brakuje mi pewności, że można na niego liczyc "cały sezon".

Edytowane przez LukaszKopys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LukaszKopys napisał(a):

Patrzac czysto ekonomicznie ..... Deżounte ma kontrakt  do 2028 r w cenie od 25-30 mln. Chcąc np. takiego Spidjego trzeba sie będzie liczyć z umową na maksymalnym poziomie 45-50 mln na start i umowa do roku 2028, może 2029.

"Przypominam" że za rok "będziemy podchodzić" do negocjacji z Brunsonem i Rondlem ..... zakładam, że poniżej 40 mln nie zejdą, a będa celowac pod 45 na starcie.

Czysto rachunkowo, wydaje mi sie, że powinni ściągnąc Deżounteja za wszelką cenę ( w sensie, nie powinni aż tak sknerzyć - bo to jednak dodatnia wartość w obronie i ataku, a cena wydaje sie być mimo wszystko promocyjna), a to zdecydowanie najlepszy dostępny kąsek na rynku, który odniesie poziom NYK o level wyżej.

 

Może i Deżounte nie jest tytanem zdrowia, ale taki Brogdon (niektórzy juz go widzą w koszulce NY), to 50 % szans że będzie zdrowy ..... i nie wiem czy ograniczenie minut wiele w jego przypadku zmieni. Dość mocno w Brogdonie pomimo koszykarskich umijetności brakuje mi pewności, że można na niego liczyc "cały sezon".

imo wg mnie knicks kalkulują sobie w ten sposob, ze wbicie w nowe kontrakty na okres po 24/25 mija sie z celem wlasnie z uwagi na koniec umowy randla oraz to kto będzie dostapny w lato 25'.

Pierwsy wybór Tatum - jeżeli Celtics nie wygrają w bieżącym lub przyszłym sezonie mistrza, kto wie czy nie będzie myślał o zmianie klubu. 

Drugi Mitchell - pomimo że dubluje się z Brunsonem i w dalszym ciągu nie będziemy realnym kandydatem do mistrzostwa, to także jednak oczywiście dużo lepsza inwestycja na kolejne lata niż Randle w wieku 30 lat.

Zakładam, że Brunson oraz OG przedłużą umowy i w ten sposób będziemy atrakcyjną destynacją dla ww. 

Ściągnięcie Murray'a blokuje nam możliwość tych ruchów. Zatem nie warto rozbijać skarbonki. Jeżeli już, to faktycznie tańsi Brunce Brown lub Brogdon na najbliższe 2 sezony, bo trochę szkoda tracić szansę na wynik.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym by teraz NYK blokowali sobie bardziej przyszłość ściągając Murray'a, który nie wygląda na gracza będącego jakimś realnym game changerem, w dodatku z takim sobie zdrowiem. Kluczowy ruch już został wykonany a za dużo zmian naraz w S5 spowodować może tylko niepotrzebny chaos.

Teraz pozostaje raczej kosmetyka i liczenie, że Randle będzie w dobrej formie fizycznej w PO i zagra tam całkiem przyzwoicie, dając szansę na jakiś ewentualny handel nim w przyszłym sezonie. Już lepiej pod kosz poszukać jakiegoś drobnego uzupełnienia do rotacji przed Playoffs w razie gdyby Robinson miał dodatkowe kłopoty za zdrowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.